03.07.2020, FT   ТВ-трансляция: 

«Юниорский» состав Ворсклы сумел завоевать ничью со Львовом

Далекий от основного состав полтавчан сумел дважды отметиться в воротах коллектива Цецадзе

«Юниорский» состав Ворсклы сумел завоевать ничью со Львовом
© ФК Ворскла

Очередной тур украинского первенства открывало противостояние между ПФК «Львов» и полтавской «Ворсклой». При этом встреча была перенесена на Тернопольский городской стадион, который временно стал домашним для «сине-золотых».

Практически решенный вопрос со снятием «Карпат» с чемпионата обезопасил «горожан» от прямого вылета в Первую лигу, но перспектива играть матчи плей-офф за право остаться в элите не может радовать поклонников «львов». Поэтому номинальные хозяева были полны решимости именно в поединке с «Ворсклой» прервать свою безвыигрышную серию. Тем более, что полтавчане привезли в Тернополь молодежный состав во главе с недавним героем полуфинала Кубка Украины Павлом Исенко. На данный момент для «зелено-белых» ожидаемо главным приоритетом становится решающее противостояние национального Кубка, в котором они уже на следующей неделе сразятся с «Динамо».

Но началась встреча совсем не так, как того ожидали болельщики «львов». Одна из худших защитных линий чемпионата (больше «Львова» в свои ворота пропустил только «Колос») дала слабину уже на 7-й минуте. В атаке молодые полтавчане довели мяч до своего капитана Артема Челядина, который классным обводящим ударом пробил точно в угол.

После пропущенного гола львовяне взяли мяч под контроль, но их оппоненты не собирались прижиматься к своей штрафной. Компактная оборона «зелено-белых» не позволяла соперникам беспокоить Исенко, а контрвыпады полтавчан выглядели довольно перспективно. За первый полчаса игры львовяне запомнились лишь дальними ударами Кравчука и Яковелли, которые не несли угрозы для 16-летнего голкипера. А полтавская молодежь играла с азартом, и сыграй чуть хитрее в конце тайма Власов, дела у «Львова» могли стать совсем плохи.

Вторая половина встречи началась с голевого момента у ворот «Ворсклы». Богунов вывел на ударную позицию Бопесу, который из левого угла штрафной не попал в ближний угол. А далее «наварила» уже оборона полтавского клуба: обрезкой Павлюка сполна воспользовался Яковелли, технично перебросивший мяч через вышедшего голкипера.

На поле начались «качели», и команды стали демонстрировать более динамичный футбол. Снова угрожал воротам Яковелли, отличный шанс оформить дубль упустил Челядин, немного не попал в цель Власов. С течением времени полтавчане заметно подустали, начав проигрывать микроэпизоды своим более опытным соперникам. И львовяне сумели воспользоваться ситуацией. После навеса со штрафного и несколько неуверенной игры Исенко мяч отскочил на голову Борзенко, которому оставалось поразить пустые ворота.

К чести молодых полтавчан, они не сдались, и сразу могли сравнять результат, когда Козыренко не сумел с близкого расстояния попасть в ворота. Мог снять вопрос о победителе встречи Татарков, но после его удара мяч попал в перекладину. Гости перевели игру к штрафной львовян и были вознаграждены: после навеса с фланга и скидки партнера Даниил Кравчук нанес точный удар.

Но и это было еще не все. Очередная атака «Львова» завершилась ударом Богунова, после которого мяч попал в выставленную руку Павлюка. Дело произошло в штрафной полтавчан, но арбитр не стал указывать на 11-тиметровую отметку. А вскоре «зелено-белые» вывалились вчетвером (!) на голкипера, и момент запорол его же организовавший Бугаенко.

Таким образом, «Ворскла» продлила свою беспроигрышную серию, а львовяне снова не могут победить. Теперь полтавчан ждет решающий поединок Кубка Украины, который они проведут совсем другим составом. В следующем туре подопечные Юрия Максимова будут отдыхать, поскольку их соперником должны стать «Карпаты», а «Львов» сыграет в гостевой встрече с «Днепром-1».

Украинская Премьер-лига. 29-й тур.

Львов – Ворскла – 2:2

Яковелли, 55, Борзенко, 75 – Челядин, 7, Д. Кравчук, 89

 Татарков, 45, Сабино, 52, Гончар, 70 – Д. Кравчук, 22, Мельничук, 63, Дубко, 74

Львов: Сарнавский – Татарков, Ю. Кравчук (Гончар, 69), Братков, Борзенко – Сабино – Богунов, Шина (Приймак, 77), Бопесу (Клименчук, 69), Алваро (Ренан, 56) – Яковелли.

Ворскла: Исенко – Мельничук, Дубко, Павлюк, Семилет (Посевкин, 90+2) – Козыренко (Бугаенко, 83), Челядин, Белый (Галата, 46), Гаджук (Кулаковский, 90+2) – Власов (Дмитрук, 73), Д. Кравчук.

Арбитр: Юрий Иванов (Донецкая обл.)

Стадион: Тернопольский городской стадион (Тернополь)

Удары (в створ): 13 (4) – 9 (3)
Угловые: 4 – 4
Оффсайды: 1 – 0.

ЛЬВОВ-ВОРСКЛА. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Температура: 21°C

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Александр Снитко, Sport.ua

(26 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 04.07.2020 05:47
    -2
    Aleks04, 03.07.2020 21:25
    До речі осередком літературної української мови є Полтавщина і Чернігівщина, там найкраще розмовляють українською. Тому я особисто вболіваю за Десну та Ворсклу.
    а почему не Донбасс) или Крым?) так было бы ещё более оригинальней) и посмотри значение слова ОСЕРЕДОК) так широко оно не употребляется) если бы, Полтава или Чернигов - осередок (осередки..в множественном числе) вивчення.....тогда другое... ПС: русифицированные страшно области...очень) самый чистый украинский - Галичина....Волынь....Подолье.там тоже хватает полонизмов и русизмов..но по сравнению с Полтавой - небо и земля)
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 22:55
    0
    8number, 03.07.2020 22:37
    Діло в тому що , наскільки я знаю , банк «фінанси та кредит» досі діє в Україні. І це я вже мовчки тут про «Банк Живаго» в сусідній.
    Так шо ніхто там не «вмер». Більше того, там є частки приватну «державного»».
    А ще, ваше місто любить футбол і воно заслуговує шани.
    Ну дякую
    8number
      8number, 03.07.2020 22:37
    -1
    Серж. Петренко, 03.07.2020 22:28
    Та це таємниця для всіх, включно з СБУ Точніше - ніякої таємниці, що гроші йдуть від Костянтина Жеваго, але Жеваго вже давно звалив за бугор, в Україні показується раз на рік, зараз взагалі під слідством (ніколи не було і тут знову!) і оголошений у міжнародний розшук. Його фінансові активи начебто заморожені. Хз, як зараз клуб існує. Пару років тому "Ворскла" чудом уникла дискваліфікації в єврокубках за борги по зарплатні. Тепер, якщо виграємо Кубок, знову якийсь менінгіт вилізе.
    Діло в тому що , наскільки я знаю , банк «фінанси та кредит» досі діє в Україні. І це я вже мовчки тут про «Банк Живаго» в сусідній.
    Так шо ніхто там не «вмер». Більше того, там є частки приватну «державного»».
    А ще, ваше місто любить футбол і воно заслуговує шани.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 22:28
    0
    8number, 03.07.2020 21:03
    Я, доречі, зовсім не знаю , хто там зараз «держе» Ворсклу.
    І за цю таємницю, вболівальники Ворскли, я буду з вами.
    Та це таємниця для всіх, включно з СБУ Точніше - ніякої таємниці, що гроші йдуть від Костянтина Жеваго, але Жеваго вже давно звалив за бугор, в Україні показується раз на рік, зараз взагалі під слідством (ніколи не було і тут знову!) і оголошений у міжнародний розшук. Його фінансові активи начебто заморожені. Хз, як зараз клуб існує. Пару років тому "Ворскла" чудом уникла дискваліфікації в єврокубках за борги по зарплатні. Тепер, якщо виграємо Кубок, знову якийсь менінгіт вилізе.
    BaZia
      BaZia, 03.07.2020 22:12
    +6
    Aleks04, 03.07.2020 20:57
    Будущие топ-футболисты. Фантастика! А кто-то говорит, что УПЛ неинтересная... Зря Карпаты снялись с УПЛ
    Якби не відмивали гроші на всяких Караскалях і Де Франках, а давали шанс молодим було б цікавіше дивитись і можливо не барахтались на дні.
    Смоктали як ті упирі кров з Карпат і обезкровили, отримуйте
    8number
      8number, 03.07.2020 22:06
    -1
    Отут я вже пішов в офтоп, пробачте.
    У нас, доречі, 2 стадіони сертифіковані УЕФА і мрія це напевне, щоб у Дніпрі будо 2 клуби, було дербі...як би цікаво було...😊
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.07.2020 22:03
    -2
    PFCLviv, 03.07.2020 20:58
    Львів мертві! Мертвіший тільки Днєпр і калпати!
    большего позора-не обыграть молодежки Полтавы и Карпат невозможно и придумать-после вылета из УПЛ-клуб расформируют оставив только школы
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.07.2020 22:02
    +6
    Al Zolo, 03.07.2020 21:59
    не верю что Фекалии выиграют стыки у любой из лидеров 1 лиги..... походу увидим обе львовские во 2 лиге
    Не буде стиків 1 виходить, а 3 заходять
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.07.2020 21:59
    -3
    не верю что Фекалии выиграют стыки у любой из лидеров 1 лиги..... походу увидим обе львовские во 2 лиге
    8number
      8number, 03.07.2020 21:58
    0
    Дніпро поки що перше скакнкло з низу до самої УПЛ. І, доречі, з майже одним складом.
    Таке собі досягнення, але аналогів нема.
    8number
      8number, 03.07.2020 21:57
    -2
    Mukola Puzh, 03.07.2020 21:52
    Дніпро не зник Офіційно він ще існує. А на рахунок аномалії - склад там норм. З хорошим тренером могли б бути спокійно на місці тієї ж Десни. Але, що поробиш, якщо у ДМ одна тактика на усі матчі
    Ті ні, мужик. Ти сказав , цитую «зникннуть». (Дніпро, Карпати).
    Ні, Дніпро не зникне.
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 21:52
    -1
    8number, 03.07.2020 21:48
    Дніпро вже зник. Але зараз є.
    Така тобі аномалія Дніпра.
    Не перебільшуй.
    Дніпро не зник Офіційно він ще існує. А на рахунок аномалії - склад там норм. З хорошим тренером могли б бути спокійно на місці тієї ж Десни. Але, що поробиш, якщо у ДМ одна тактика на усі матчі
    8number
      8number, 03.07.2020 21:48
    0
    Mukola Puzh, 03.07.2020 21:45
    Думаю, що ви не зрозуміли чорного гумору того, кого процитували) Малось на увазі не СК, А ФК, а під "мертві", що і Дніпро і Карпати скоро зникнуть з футбольної карти України..
    Дніпро вже зник. Але зараз є.
    Така тобі аномалія Дніпра.
    Не перебільшуй.
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 21:45
    +1
    zhyr, 03.07.2020 21:38
    Та ваші "леви" не змогли молодіжки Карпат і Ворскли обіграти. Може проти вас дітей випускати?))) Найгірший захист, один з найгірших нападів. І при цьому казати, що Дніпро мертвіший?)) Та навіть Карпати, які весь сезон в глибокій кризі, без фінансування, і то виступали не там щоб аж дуже гірше, за Львов)) Це просто обістрались і шукаєш, на кого стрілки перевести)) Готуйте гроші, бо знов доведеться купувати собі місце в вишці))
    Думаю, що ви не зрозуміли чорного гумору того, кого процитували) Малось на увазі не СК, А ФК, а під "мертві", що і Дніпро і Карпати скоро зникнуть з футбольної карти України..
    zhyr
      zhyr, 03.07.2020 21:38
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 20:58
    Львів мертві! Мертвіший тільки Днєпр і калпати!
    Та ваші "леви" не змогли молодіжки Карпат і Ворскли обіграти. Може проти вас дітей випускати?))) Найгірший захист, один з найгірших нападів. І при цьому казати, що Дніпро мертвіший?)) Та навіть Карпати, які весь сезон в глибокій кризі, без фінансування, і то виступали не там щоб аж дуже гірше, за Львов)) Це просто обістрались і шукаєш, на кого стрілки перевести)) Готуйте гроші, бо знов доведеться купувати собі місце в вишці))
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 21:33
    +2
    На Ворсклу тб 1.5 було 7.5 О то хтось підігрівся)) А взагалі пацанчики молодці
    8number
      8number, 03.07.2020 21:31
    +9
    Aleks04, 03.07.2020 21:25
    До речі осередком літературної української мови є Полтавщина і Чернігівщина, там найкраще розмовляють українською. Тому я особисто вболіваю за Десну та Ворсклу.
    ...і найкраще. Бо так, як розмовляють на українській у Полтаві - так не розмовляють ніде. Це єдине місце, де я українську дійсно асоцію з солов‘їною.
    І пишу зараз українською і знаю її, бо жінка з Полтави.
    .
    Забув ще, що жінки там також найкращі .
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 21:25
    +3
    8number, 03.07.2020 21:20
    Це футбольний форум, авжеш. Але,
    Як бути українцем і не любити Полтаву?
    Та можна навіть Гоголя «руським» вважати.
    Як не любити Полтаву?
    До речі осередком літературної української мови є Полтавщина і Чернігівщина, там найкраще розмовляють українською. Тому я особисто вболіваю за Десну та Ворсклу.
    8number
      8number, 03.07.2020 21:20
    +4
    Це футбольний форум, авжеш. Але,
    Як бути українцем і не любити Полтаву?
    Та можна навіть Гоголя «руським» вважати.
    Як не любити Полтаву?
    8number
      8number, 03.07.2020 21:17
    0
    Aleks04, 03.07.2020 20:57
    Будущие топ-футболисты. Фантастика! А кто-то говорит, что УПЛ неинтересная... Зря Карпаты снялись с УПЛ
    А я вот этого плюсую. Толи потому что с Днепра, толи потому что просто адекватен.
    BekXan
      BekXan, 03.07.2020 21:01
    +16
    Классные у нас пацаны.Не много спокойствия и опыта и могло быть всё ещё круче.Спасибо.Вот что значит давать шанс молодым и понимание что у них есть возможность за играть за основу и попасть в основу через свою школу.Не хотят у нас в клубах работать с молодыми ,а зря это будущее нашего футбола.У Ворсклы всегда была хорошая школа,Сачко правда не доверял ей а зря.А Максимов умеет работать с молодыми.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.07.2020 21:01
    +11
    Так оказывается есть молодежь у Максимова. Развивать молодых, местных игроков. И будет кем играть.
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 20:57
    +11
    Будущие топ-футболисты. Фантастика! А кто-то говорит, что УПЛ неинтересная... Зря Карпаты снялись с УПЛ
    8number
      8number, 03.07.2020 21:31
    +9
    Aleks04, 03.07.2020 21:25
    До речі осередком літературної української мови є Полтавщина і Чернігівщина, там найкраще розмовляють українською. Тому я особисто вболіваю за Десну та Ворсклу.
    ...і найкраще. Бо так, як розмовляють на українській у Полтаві - так не розмовляють ніде. Це єдине місце, де я українську дійсно асоцію з солов‘їною.
    І пишу зараз українською і знаю її, бо жінка з Полтави.
    .
    Забув ще, що жінки там також найкращі .
    8number
      8number, 03.07.2020 21:00
    +7
    Прекрасна гра . І дуже показова. Максимову, керівництву Ворскли велике спасибі.
    Таке хтось повинен був показати.
    .
    Мій план по обмеженню зарплат я пізніше викладу.
    BaZia
      BaZia, 03.07.2020 22:12
    +6
    Aleks04, 03.07.2020 20:57
    Будущие топ-футболисты. Фантастика! А кто-то говорит, что УПЛ неинтересная... Зря Карпаты снялись с УПЛ
    Якби не відмивали гроші на всяких Караскалях і Де Франках, а давали шанс молодим було б цікавіше дивитись і можливо не барахтались на дні.
    Смоктали як ті упирі кров з Карпат і обезкровили, отримуйте
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.07.2020 22:02
    +6
    Al Zolo, 03.07.2020 21:59
    не верю что Фекалии выиграют стыки у любой из лидеров 1 лиги..... походу увидим обе львовские во 2 лиге
    Не буде стиків 1 виходить, а 3 заходять
    zhyr
      zhyr, 03.07.2020 21:38
    +5
    PFCLviv, 03.07.2020 20:58
    Львів мертві! Мертвіший тільки Днєпр і калпати!
    Та ваші "леви" не змогли молодіжки Карпат і Ворскли обіграти. Може проти вас дітей випускати?))) Найгірший захист, один з найгірших нападів. І при цьому казати, що Дніпро мертвіший?)) Та навіть Карпати, які весь сезон в глибокій кризі, без фінансування, і то виступали не там щоб аж дуже гірше, за Львов)) Це просто обістрались і шукаєш, на кого стрілки перевести)) Готуйте гроші, бо знов доведеться купувати собі місце в вишці))
    8number
      8number, 03.07.2020 21:20
    +4
    Це футбольний форум, авжеш. Але,
    Як бути українцем і не любити Полтаву?
    Та можна навіть Гоголя «руським» вважати.
    Як не любити Полтаву?
    8number
      8number, 03.07.2020 21:04
    +4
    BekXan, 03.07.2020 21:01
    Классные у нас пацаны.Не много спокойствия и опыта и могло быть всё ещё круче.Спасибо.Вот что значит давать шанс молодым и понимание что у них есть возможность за играть за основу и попасть в основу через свою школу.Не хотят у нас в клубах работать с молодыми ,а зря это будущее нашего футбола.У Ворсклы всегда была хорошая школа,Сачко правда не доверял ей а зря.А Максимов умеет работать с молодыми.
    Дуже радий за вас, чесно. 😊
    Aleks04
      Aleks04, 03.07.2020 21:25
    +3
    8number, 03.07.2020 21:20
    Це футбольний форум, авжеш. Але,
    Як бути українцем і не любити Полтаву?
    Та можна навіть Гоголя «руським» вважати.
    Як не любити Полтаву?
    До речі осередком літературної української мови є Полтавщина і Чернігівщина, там найкраще розмовляють українською. Тому я особисто вболіваю за Десну та Ворсклу.
    Андрій Івко
      Андрій Івко, 03.07.2020 21:00
    +3
    Напевне, найбожевільніший матч посткарантинної УПЛ. Я хоч і не бачив матчу(пенісову ку ), але судячи з текстової трансляції, команди грали взагалі без центра поля, на зустрічних курсах
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 21:33
    +2
    На Ворсклу тб 1.5 було 7.5 О то хтось підігрівся)) А взагалі пацанчики молодці
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 03.07.2020 21:45
    +1
    zhyr, 03.07.2020 21:38
    Та ваші "леви" не змогли молодіжки Карпат і Ворскли обіграти. Може проти вас дітей випускати?))) Найгірший захист, один з найгірших нападів. І при цьому казати, що Дніпро мертвіший?)) Та навіть Карпати, які весь сезон в глибокій кризі, без фінансування, і то виступали не там щоб аж дуже гірше, за Львов)) Це просто обістрались і шукаєш, на кого стрілки перевести)) Готуйте гроші, бо знов доведеться купувати собі місце в вишці))
    Думаю, що ви не зрозуміли чорного гумору того, кого процитували) Малось на увазі не СК, А ФК, а під "мертві", що і Дніпро і Карпати скоро зникнуть з футбольної карти України..
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.07.2020 20:57
    +1
    Парадокс, особливо останні хвилини.... Суддя ще той під.ас але Львів своєю грою заслужив нічию...
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 22:55
    0
    8number, 03.07.2020 22:37
    Діло в тому що , наскільки я знаю , банк «фінанси та кредит» досі діє в Україні. І це я вже мовчки тут про «Банк Живаго» в сусідній.
    Так шо ніхто там не «вмер». Більше того, там є частки приватну «державного»».
    А ще, ваше місто любить футбол і воно заслуговує шани.
    Ну дякую
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 22:28
    0
    8number, 03.07.2020 21:03
    Я, доречі, зовсім не знаю , хто там зараз «держе» Ворсклу.
    І за цю таємницю, вболівальники Ворскли, я буду з вами.
    Та це таємниця для всіх, включно з СБУ Точніше - ніякої таємниці, що гроші йдуть від Костянтина Жеваго, але Жеваго вже давно звалив за бугор, в Україні показується раз на рік, зараз взагалі під слідством (ніколи не було і тут знову!) і оголошений у міжнародний розшук. Його фінансові активи начебто заморожені. Хз, як зараз клуб існує. Пару років тому "Ворскла" чудом уникла дискваліфікації в єврокубках за борги по зарплатні. Тепер, якщо виграємо Кубок, знову якийсь менінгіт вилізе.
    8number
      8number, 03.07.2020 21:58
    0
    Дніпро поки що перше скакнкло з низу до самої УПЛ. І, доречі, з майже одним складом.
    Таке собі досягнення, але аналогів нема.
    8number
      8number, 03.07.2020 21:48
    0
    Mukola Puzh, 03.07.2020 21:45
    Думаю, що ви не зрозуміли чорного гумору того, кого процитували) Малось на увазі не СК, А ФК, а під "мертві", що і Дніпро і Карпати скоро зникнуть з футбольної карти України..
    Дніпро вже зник. Але зараз є.
    Така тобі аномалія Дніпра.
    Не перебільшуй.
    8number
      8number, 03.07.2020 21:17
    0
    Aleks04, 03.07.2020 20:57
    Будущие топ-футболисты. Фантастика! А кто-то говорит, что УПЛ неинтересная... Зря Карпаты снялись с УПЛ
    А я вот этого плюсую. Толи потому что с Днепра, толи потому что просто адекватен.