03.07.2020, FT   ТВ-трансляция: 

Виталий КОСОВСКИЙ: «Мы будем прощать ошибки молодым игрокам Ворсклы»

Тренер полтавской команды прокомментировал ничью в матче со «Львовом»

Виталий КОСОВСКИЙ: «Мы будем прощать ошибки молодым игрокам Ворсклы»
© YouTube. Виталий Косовский

Тренер полтавской «Ворсклы» Виталий Косовский прокомментировал ничью в матче 29-го тура УПЛ со «Львовом» (2:2):

«Я могу сразу сказать, что благодарен футболистам, что они проявили характер и терпение. Молодцы. Первыми забили, об этом мы договаривались, и это у нас получилось.

Большинство игроков работают и в первой команде и уже дебютировали в УПЛ. В плане психологии все хорошо. Очень много ошибок, но это молодые игроки. Мы будем прощать им эти ошибки, потому что они будут набираться опыта и становиться лучше.

За этот матч будет премия. Надеюсь, и руководство клуба с удовольствием посмотрело эту игру».

Лучшие моменты матча Львов - Ворскла
89' ГОЛ ! Мяч забил Даниил Кравчук (Ворскла).
75' ГОЛ ! Мяч забил Сергей Борзенко (Львов).
55' ГОЛ ! Мяч забил Яковелли (Львов).
8' ГОЛ ! Мяч забил Артем Челядин (Ворскла).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Львов

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 23:10
    0
    kvv1404, 04.07.2020 15:14
    Захисник просто наздогнав тих чотирьох доки вони добігли до карного майданчика,а біля центру поля там реально було спочатку 4 гравці на одного воротаря. І нічим той захисник зарадити не міг.
    Біля центру поля навіть четверо не становлять загрози для воріт.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.07.2020 15:14
    0
    Серж. Петренко, 04.07.2020 14:53
    не 4 в 1, а 4 в 2, бо там були і захисник, і воротар. Причому не просто були присутні, а реально спрацювали. Захисник попросту відрізав двох атакуючих одночасно, закривав їх і не давав можливість їм відпасувати.
    Але все рівно таке необхідно забивати.
    Захисник просто наздогнав тих чотирьох доки вони добігли до карного майданчика,а біля центру поля там реально було спочатку 4 гравці на одного воротаря. І нічим той захисник зарадити не міг.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:53
    0
    kvv1404, 04.07.2020 14:47
    Певна річ відчувалося в грі що пацани грають проти досвічених дядьків.Певна річ молодь припускалася помилок,яких можна було би уникнути!Молодь Ворсклі показала яким дном є ФК Львів,по на місці тих пацанів Львів мав би пропускати 5-6 м*ячів,а пропустив тільки двічі. Певна річ молодь треба і підтримувати і заохочувати,але запороти вихід в 4 гравці проти одного воротаря то виглядало епічно.За таке треба давати по шапці!!! Тим більше що остання хвилина і рахунок нічийний.Такі ситуації треба використовувати 100%.
    не 4 в 1, а 4 в 2, бо там були і захисник, і воротар. Причому не просто були присутні, а реально спрацювали. Захисник попросту відрізав двох атакуючих одночасно, закривав їх і не давав можливість їм відпасувати.
    Але все рівно таке необхідно забивати.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:50
    0
    marko2020, 04.07.2020 06:26
    Если у него получается работать с молодёжью, но не тянет уровень взрослого футбола, то почему ему не давать работать с молодыми?
    Не дуже в нього і з молоддю виходить. Тренер у першу чергу повинен координувати командні дії. А що Ворскла зі Львовом показала? Індивідуальну майстерність Челядіна, Кравчука й Ісенка. Захист був - хто в ліс, хто по дрова. Ісенку по суті доводилося грати одночасно на двох позиціях: воротаря і стопера. Контра в кінці матчу - оце реальний показник роботи Косовського. 4 у 2 і не змогли забити, бо бігли, як отара овець. Бо тренер до сих пір не пояснив, як правильно у контру вибігати.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.07.2020 14:47
    0
    Певна річ відчувалося в грі що пацани грають проти досвічених дядьків.Певна річ молодь припускалася помилок,яких можна було би уникнути!Молодь Ворсклі показала яким дном є ФК Львів,по на місці тих пацанів Львів мав би пропускати 5-6 м*ячів,а пропустив тільки двічі. Певна річ молодь треба і підтримувати і заохочувати,але запороти вихід в 4 гравці проти одного воротаря то виглядало епічно.За таке треба давати по шапці!!! Тим більше що остання хвилина і рахунок нічийний.Такі ситуації треба використовувати 100%.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:38
    0
    Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    Та я вже жду не дождуся, коли це нарешті станеться. Треба Суркісу підказати, що тут іще одне динамівське серце вже набралося досвіду й готове повернутися в Київ!
    marko2020
    online
      marko2020, 04.07.2020 06:26
    +3
    Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    Если у него получается работать с молодёжью, но не тянет уровень взрослого футбола, то почему ему не давать работать с молодыми?
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    +1
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    PFCLviv
      PFCLviv, 03.07.2020 23:45
    -6
    Молодці, гарна молодь у вас в колгоспі!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 23:30
    +6
    Умные слова, умного человека...без всяких там"судьи виноваты" и тд
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.07.2020 23:30
    +6
    Умные слова, умного человека...без всяких там"судьи виноваты" и тд
    marko2020
    online
      marko2020, 04.07.2020 06:26
    +3
    Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    Если у него получается работать с молодёжью, но не тянет уровень взрослого футбола, то почему ему не давать работать с молодыми?
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    +1
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 23:10
    0
    kvv1404, 04.07.2020 15:14
    Захисник просто наздогнав тих чотирьох доки вони добігли до карного майданчика,а біля центру поля там реально було спочатку 4 гравці на одного воротаря. І нічим той захисник зарадити не міг.
    Біля центру поля навіть четверо не становлять загрози для воріт.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.07.2020 15:14
    0
    Серж. Петренко, 04.07.2020 14:53
    не 4 в 1, а 4 в 2, бо там були і захисник, і воротар. Причому не просто були присутні, а реально спрацювали. Захисник попросту відрізав двох атакуючих одночасно, закривав їх і не давав можливість їм відпасувати.
    Але все рівно таке необхідно забивати.
    Захисник просто наздогнав тих чотирьох доки вони добігли до карного майданчика,а біля центру поля там реально було спочатку 4 гравці на одного воротаря. І нічим той захисник зарадити не міг.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:53
    0
    kvv1404, 04.07.2020 14:47
    Певна річ відчувалося в грі що пацани грають проти досвічених дядьків.Певна річ молодь припускалася помилок,яких можна було би уникнути!Молодь Ворсклі показала яким дном є ФК Львів,по на місці тих пацанів Львів мав би пропускати 5-6 м*ячів,а пропустив тільки двічі. Певна річ молодь треба і підтримувати і заохочувати,але запороти вихід в 4 гравці проти одного воротаря то виглядало епічно.За таке треба давати по шапці!!! Тим більше що остання хвилина і рахунок нічийний.Такі ситуації треба використовувати 100%.
    не 4 в 1, а 4 в 2, бо там були і захисник, і воротар. Причому не просто були присутні, а реально спрацювали. Захисник попросту відрізав двох атакуючих одночасно, закривав їх і не давав можливість їм відпасувати.
    Але все рівно таке необхідно забивати.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:50
    0
    marko2020, 04.07.2020 06:26
    Если у него получается работать с молодёжью, но не тянет уровень взрослого футбола, то почему ему не давать работать с молодыми?
    Не дуже в нього і з молоддю виходить. Тренер у першу чергу повинен координувати командні дії. А що Ворскла зі Львовом показала? Індивідуальну майстерність Челядіна, Кравчука й Ісенка. Захист був - хто в ліс, хто по дрова. Ісенку по суті доводилося грати одночасно на двох позиціях: воротаря і стопера. Контра в кінці матчу - оце реальний показник роботи Косовського. 4 у 2 і не змогли забити, бо бігли, як отара овець. Бо тренер до сих пір не пояснив, як правильно у контру вибігати.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.07.2020 14:47
    0
    Певна річ відчувалося в грі що пацани грають проти досвічених дядьків.Певна річ молодь припускалася помилок,яких можна було би уникнути!Молодь Ворсклі показала яким дном є ФК Львів,по на місці тих пацанів Львів мав би пропускати 5-6 м*ячів,а пропустив тільки двічі. Певна річ молодь треба і підтримувати і заохочувати,але запороти вихід в 4 гравці проти одного воротаря то виглядало епічно.За таке треба давати по шапці!!! Тим більше що остання хвилина і рахунок нічийний.Такі ситуації треба використовувати 100%.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 14:38
    0
    Евгений Давиденко, 04.07.2020 00:28
    Я думав,його вже вигнали з кінцями після "вдалої роботи " з першою командою..
    Та я вже жду не дождуся, коли це нарешті станеться. Треба Суркісу підказати, що тут іще одне динамівське серце вже набралося досвіду й готове повернутися в Київ!