Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: «Відразу зрозумів, що дзвінок Ящишина - провокація»

Спортивний директор «Миная» - про скандальну розмову з Ростиславом Ящишиним

Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: «Відразу зрозумів, що дзвінок Ящишина - провокація»
© ФК Динамо Київ. Михайло Кополовець

Гравець і спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець прокоментував скандальне відео, на якому виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин пропонує клубам Першої ліги по 500 тисяч гривень за перемогу над «Рухом»:

«Мені надходить дзвінок від генерального директора «Карпат» Ящишина. На мій погляд... Я відразу зрозумів, що це провокація з їхнього боку, тому що вони знають, що ми з Козловським давно дружимо. Мені дзвонять, що пропонують по 500 тисяч за матчі.

Мені дивно, не можу зрозуміти одного: у людей немає грошей на виїзди, немає на зарплати футболістам, у них проблеми... І вони пропонують мені 500 тисяч і кажуть, щоб я оголосив всій першій лізі про це. Провокація чистої води.

Зрозуміло, що я довів до відома Козловського, сказав, що «Карпати» ...

Не знаю, як воно буде далі, тому що не виключено, що вони мене записували, тому це зробив я. Я в ці ігри не граю. Було зрозуміло, що це якийсь зашквар, якась провокація, тому що вони не можуть не знати, що ми дружимо. Чому саме мені подзвонили? Не знаю».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bogdan Plisyuk
      Bogdan Plisyuk, 04.07.2020 14:32
    0
    myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Скачай программу call recoder в play market и будешь так же записывать все звонки. Что сложного то?
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.07.2020 08:11
    0
    Мiсько, то ше той пiцько !!!
    Юрий Юрий
      Юрий Юрий, 03.07.2020 22:51
    +2
    Коломойский развалил Днепр после финала Лиги Европы. Я не за руководство Карпат но публичная помощь Карпатам от Руха пахнет Коломойским. А после этого человека только пепел.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:28
    -3
    myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Звичайно, розумні всьо пишуть!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:28
    +1
    myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Звичайно, розумні всьо пишуть!
    myroslavmail
      myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    +5
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.07.2020 20:01
    +5
    Пошли понты кругами - я не я, меня тут не стояло, я белый и пушистый, все берут, но кроме меня.... Стыдно читать такие оправдания... Боится что на утюг могут посадить?
    wicker
    online
      wicker, 03.07.2020 19:30
    +5
    А Місько ще та kurva... а за Металіст 10 штук за гру не прилипло БЛЯ.... Павлік Морозов
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 03.07.2020 19:23
    +8
    Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ТИ !
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 19:22
    +8
    ... я в эти игры не играю...
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 03.07.2020 19:23
    +8
    Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ТИ !
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 03.07.2020 19:22
    +8
    ... я в эти игры не играю...
    myroslavmail
      myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    +5
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.07.2020 20:01
    +5
    Пошли понты кругами - я не я, меня тут не стояло, я белый и пушистый, все берут, но кроме меня.... Стыдно читать такие оправдания... Боится что на утюг могут посадить?
    wicker
    online
      wicker, 03.07.2020 19:30
    +5
    А Місько ще та kurva... а за Металіст 10 штук за гру не прилипло БЛЯ.... Павлік Морозов
    Юрий Юрий
      Юрий Юрий, 03.07.2020 22:51
    +2
    Коломойский развалил Днепр после финала Лиги Европы. Я не за руководство Карпат но публичная помощь Карпатам от Руха пахнет Коломойским. А после этого человека только пепел.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 20:28
    +1
    myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Звичайно, розумні всьо пишуть!
    Bogdan Plisyuk
      Bogdan Plisyuk, 04.07.2020 14:32
    0
    myroslavmail, 03.07.2020 20:27
    цікаво, він кожен дзвінок записує?
    Скачай программу call recoder в play market и будешь так же записывать все звонки. Что сложного то?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.07.2020 08:11
    0
    Мiсько, то ше той пiцько !!!