Пеп ГВАРДІОЛА: «Гравці Ліверпуля випили багато пива за останній тиждень»

Головний тренер «Манчестер Сіті» – про перемогу над новоспеченим чемпіоном Англії

Пеп ГВАРДІОЛА: «Гравці Ліверпуля випили багато пива за останній тиждень»
© Global Look Press. Пеп Гвардіола

Наставник «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Ліверпулем» (4:0) в матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми перемогли чемпіонів, видатну команду. Ми не боїмося грати, вони теж сміливі. Моя команда мені подобається в кожній грі. Ми намагалися грати в футбол, ризикувати. «Ліверпуль» зі своїм високим пресингом - найкраща команда, з якою я коли-небудь стикався у своєму житті.

Нам вистачило сміливості грати в невеликих просторах. Це важливо. Я бачив чемпіонський коридор, як вони були зосереджені. Вони навіть не сказали спасибі, тому що вони були зосереджені. Так, вони випили багато пива за останній тиждень, але приїхали сюди без пива, ось чому я віддаю нам належне», - сказав Гвардіола.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 03.07.2020 11:04
    +2
    Trollface, 03.07.2020 07:35
    Ливерпуль имеет право пить и не только пиво. Пеп научи играть команду, чтобы они тоже могли пить пиво в конце сезона
    А 2года подряд перед этим был неурожай хмеля в Англии ?
    lenares85
    online
      lenares85, 03.07.2020 08:34
    0
    Так кто пому должен выставляется, про пиво думаю своеобразный может жаргон, типа пить пиво быть на раслабоне, не думаю что профисионалы только и делали что глушили пиво
    Serhiy Dubovenko
      Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    0
    Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    Ливерпуль не делется пивом ))))
    делится))))
    Serhiy Dubovenko
      Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    0
    Sentinel, 03.07.2020 04:32
    Ливерпуль выпил много пива, но делал это без уважения
    Ливерпуль не делется пивом ))))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 07:53
    +1
    Подерли Ліверу задницю
    Trollface
      Trollface, 03.07.2020 07:35
    0
    Ливерпуль имеет право пить и не только пиво. Пеп научи играть команду, чтобы они тоже могли пить пиво в конце сезона
    Sentinel
    online
      Sentinel, 03.07.2020 04:32
    +8
    Ливерпуль выпил много пива, но делал это без уважения
    Sentinel
    online
      Sentinel, 03.07.2020 04:32
    +8
    Ливерпуль выпил много пива, но делал это без уважения
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 03.07.2020 11:04
    +2
    Trollface, 03.07.2020 07:35
    Ливерпуль имеет право пить и не только пиво. Пеп научи играть команду, чтобы они тоже могли пить пиво в конце сезона
    А 2года подряд перед этим был неурожай хмеля в Англии ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 07:53
    +1
    Подерли Ліверу задницю
    lenares85
    online
      lenares85, 03.07.2020 08:34
    0
    Так кто пому должен выставляется, про пиво думаю своеобразный может жаргон, типа пить пиво быть на раслабоне, не думаю что профисионалы только и делали что глушили пиво
    Serhiy Dubovenko
      Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    0
    Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    Ливерпуль не делется пивом ))))
    делится))))
    Serhiy Dubovenko
      Serhiy Dubovenko, 03.07.2020 08:25
    0
    Sentinel, 03.07.2020 04:32
    Ливерпуль выпил много пива, но делал это без уважения
    Ливерпуль не делется пивом ))))
    Trollface
    online
      Trollface, 03.07.2020 07:35
    0
    Ливерпуль имеет право пить и не только пиво. Пеп научи играть команду, чтобы они тоже могли пить пиво в конце сезона