У Динамо проблеми перед Шахтарем: Попов не зіграє, Миколенко під питанням

Про проблеми розповів Вадим Євтушенко

У Динамо проблеми перед Шахтарем: Попов не зіграє, Миколенко під питанням
© fcdynamo.kiev.ua

4-го липня «Динамо» в рамках УПЛ зіграє проти «Шахтаря», а Вадим Євтушенко, асистент головного тренера киян Олексія Михайличенка, розповів про кадрові проблеми перед грою.

- Як команда відновилася після матчу в Чернігові в психологічному плані?

- Зрозуміло, що цей матч став для нас великим розчаруванням. Поразка в будь-якій грі - дуже неприємна, а в даній ситуації, коли ми боремося за друге місце, - неприємна подвійно. Такий результат нас дуже розчарував. Потрібно дивитися далі, попереду у нас складний ігровий тиждень, маса вирішальних матчів. Тому ми, звичайно, намагаємося підійти до них у нормальному психологічному стані. На жаль, травми і відсторонення гравців вносять свої корективи в підготовку команди.

- Зокрема, перебір карток у Шабанова. Які варіації лінії захисту ви розглядаєте?

- У нас немає великого вибору. Буде ще завтрашне тренування, за підсумками якого головний тренер прийме рішення. Зараз ми переглядаємо різні альтернативи. Повторюся, що ми сильно постраждали в захисній лінії - три основні захисники не зможуть взяти участь в матчі з «Шахтарем». Миколенко, швидше за все, в тому числі. Попов стовідсотково не буде грати в цьому матчі. Що стосується інших - подивимося. Відлік часу йде на години, подивимося, чи вдасться нам взяти ще когось перед грою з «Шахтарем».

- «Динамо» має супермотівацію утримати другу позицію в турнірній таблиці, адже конкуренція загострилася. Мотивацію в дербі має і «Шахтар»...

- Крім мотивації боротьби за друге місце, це ще й зустріч з принциповим суперником. Такі ігри, незалежно від того, на яких місцях команди знаходяться, мають зовсім іншу напругу і нерв гри. Думаю, всі хлопці розуміють значимість цього матчу і підійдуть до нього у всеозброєнні.

Раніше повідомлялося, що відновився захисник Микита Бурда.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 03.07.2020 12:51
    0
    bzzzzz, 03.07.2020 10:19
    помоему там вопще без разницы кого на поле выпустить, рисунок игры всеравно тот же
    Примитивизм?
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 03.07.2020 10:19
    0
    Alex86 1, 02.07.2020 22:16
    В таком клубе как Динамо пару игроков это не такая уж и проблема должна быть, тем более шахта еще неизвестно что выставит за состав, тут хоть бы миха на ничью не играл
    помоему там вопще без разницы кого на поле выпустить, рисунок игры всеравно тот же
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:26
    +5
    Axmetov10, 02.07.2020 22:29
    Слушайте,надоело слушать этот бред.Какой вам тренер нужен,и тем более президент?Были предложения Грозного,Вернидуба,вы в своем уме?Наверное Скрипник еще куда ни шло,но другие?Потом,какого презика вы хотите?Такого,как Беня?Или Дыминский?Может вам типо,Курченко подавай?Единственное,что ДК надо,это професиональный менеджмент,а не динамовские сердца и прекратить ставить ставку на доморощенных игроков.Ведь и ежу понятно,что нашим футболистам дай зарплату и они забивают на футбол.Пример Алиева и Мили показателен
    ... ну хз, миля и аля спартак разрывали дальше проходили в еврокубках да и в чемпе играли.
    Сейчас что везде жо полная пока что.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 23:51
    +2
    А я гадаю,чого це Кадірі такий говіркий? А виявляється що Попов не вийде. Тоді в центральній зоні захисту у Динамо дійсно можуть бути проблеми,бурда ж не має ігрової практики а Кадірі не верх надійності.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 02.07.2020 22:29
    -1
    Robert Monroe, 02.07.2020 22:14
    У Динамо проблема не с игроками, а с тренером и президентом.
    Слушайте,надоело слушать этот бред.Какой вам тренер нужен,и тем более президент?Были предложения Грозного,Вернидуба,вы в своем уме?Наверное Скрипник еще куда ни шло,но другие?Потом,какого презика вы хотите?Такого,как Беня?Или Дыминский?Может вам типо,Курченко подавай?Единственное,что ДК надо,это професиональный менеджмент,а не динамовские сердца и прекратить ставить ставку на доморощенных игроков.Ведь и ежу понятно,что нашим футболистам дай зарплату и они забивают на футбол.Пример Алиева и Мили показателен
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.07.2020 22:29
    +1
    не вижу вообще проблем. все стабильно **Ёво
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.07.2020 22:26
    +3
    У Динамо в приоритете Ворскла.
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 22:18
    0
    Есть решение! Миколенко и Бурда в центре, а слева Пиварич!!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 22:16
    +6
    В таком клубе как Динамо пару игроков это не такая уж и проблема должна быть, тем более шахта еще неизвестно что выставит за состав, тут хоть бы миха на ничью не играл
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 22:14
    +3
    У Динамо проблема не с игроками, а с тренером и президентом.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 22:16
    +6
    В таком клубе как Динамо пару игроков это не такая уж и проблема должна быть, тем более шахта еще неизвестно что выставит за состав, тут хоть бы миха на ничью не играл
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:26
    +5
    Axmetov10, 02.07.2020 22:29
    Слушайте,надоело слушать этот бред.Какой вам тренер нужен,и тем более президент?Были предложения Грозного,Вернидуба,вы в своем уме?Наверное Скрипник еще куда ни шло,но другие?Потом,какого презика вы хотите?Такого,как Беня?Или Дыминский?Может вам типо,Курченко подавай?Единственное,что ДК надо,это професиональный менеджмент,а не динамовские сердца и прекратить ставить ставку на доморощенных игроков.Ведь и ежу понятно,что нашим футболистам дай зарплату и они забивают на футбол.Пример Алиева и Мили показателен
    ... ну хз, миля и аля спартак разрывали дальше проходили в еврокубках да и в чемпе играли.
    Сейчас что везде жо полная пока что.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.07.2020 22:26
    +3
    У Динамо в приоритете Ворскла.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 22:14
    +3
    У Динамо проблема не с игроками, а с тренером и президентом.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 23:51
    +2
    А я гадаю,чого це Кадірі такий говіркий? А виявляється що Попов не вийде. Тоді в центральній зоні захисту у Динамо дійсно можуть бути проблеми,бурда ж не має ігрової практики а Кадірі не верх надійності.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.07.2020 22:29
    +1
    не вижу вообще проблем. все стабильно **Ёво
    dd dent
    online
      dd dent, 03.07.2020 12:51
    0
    bzzzzz, 03.07.2020 10:19
    помоему там вопще без разницы кого на поле выпустить, рисунок игры всеравно тот же
    Примитивизм?
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 03.07.2020 10:19
    0
    Alex86 1, 02.07.2020 22:16
    В таком клубе как Динамо пару игроков это не такая уж и проблема должна быть, тем более шахта еще неизвестно что выставит за состав, тут хоть бы миха на ничью не играл
    помоему там вопще без разницы кого на поле выпустить, рисунок игры всеравно тот же
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 22:18
    0
    Есть решение! Миколенко и Бурда в центре, а слева Пиварич!!!!!