Ібрагімовіч покине Мілан в кінці сезону

Свою кар'єру Златан, швидше за все, продовжить в «Хаммарбю»

Ібрагімовіч покине Мілан в кінці сезону
© ФК Мілан. Златан Ібрагімовіч

В останні місяці в ЗМІ було багато чуток з приводу майбутнього Златана Ібрагімовіча. Тепер авторитетний ресурс Sky Sport Italia повідомив про те, що в кінці сезону швед покине «Мілан».

Контракт 38-річного форварда з «Міланом» діє до 31 серпня і не буде продовжений.

Свою кар'єру Ібрагімовіч, швидше за все, продовжить в шведському «Хаммарбю». Златану належать 25% акцій клубу. Під час карантину Ібрагімовіч тренувався з «Хаммарбю».

Ібрагімовіч повернувся в «Мілан» в січні поточного року. На його рахунку 4 голи і 1 асист в 11 матчах. Вчора в матчі проти СПАЛу (нічия 2:2) Ібрагімовіч повернувся в гру після травми.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sport Italia

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 20:16
    +3
    Імпонує те що зірки шведського футболу дограють на Батьківщині ! Все ж таки Ібра фантастичний футболіст.
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 20:08
    0
    umnuy2, 02.07.2020 19:54
    38 лет 11 игр 4 года в серии А...... где-то в уголку тихо плачет Фран Соль
    Вместе с Зозулей!!!
    umnuy2
      umnuy2, 02.07.2020 19:54
    +1
    38 лет 11 игр 4 года в серии А...... где-то в уголку тихо плачет Фран Соль
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 19:49
    +3
    Клим Гряневич, 02.07.2020 19:45
    На пенсию? Интересно, получится ли из него тренер...
    получится, и будет отвешивать хай кики по тренерам ниже рангом
    Клим Гряневич
      Клим Гряневич, 02.07.2020 19:45
    0
    На пенсию? Интересно, получится ли из него тренер...
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 20:16
    +3
    Імпонує те що зірки шведського футболу дограють на Батьківщині ! Все ж таки Ібра фантастичний футболіст.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 19:49
    +3
    Клим Гряневич, 02.07.2020 19:45
    На пенсию? Интересно, получится ли из него тренер...
    получится, и будет отвешивать хай кики по тренерам ниже рангом
    umnuy2
      umnuy2, 02.07.2020 19:54
    +1
    38 лет 11 игр 4 года в серии А...... где-то в уголку тихо плачет Фран Соль
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 20:08
    0
    umnuy2, 02.07.2020 19:54
    38 лет 11 игр 4 года в серии А...... где-то в уголку тихо плачет Фран Соль
    Вместе с Зозулей!!!
    Клим Гряневич
      Клим Гряневич, 02.07.2020 19:45
    0
    На пенсию? Интересно, получится ли из него тренер...