6

Ярмоленко перервав солідну безгольову серію

30-річний українець не забивав 559 ігрових хвилин

ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко

Український легіонер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко відзначився голом у матчі 32-го туру АПЛ проти «Челсі» (3:2).

Таким чином, 30-річний українець перервав безгольову серію з 559 сухих хвилин, яка стала однією з найтриваліших в його кар'єрі.

Нагадаємо, попередній раз Ярмоленко відзначався у складі «молотобійців» ще 28 вересня минулого року, після чого багато часу пропустив через травми.

Також варто відзначити, що Андрій Ярмоленко вперше забив у складі «Вест Хема» після виходу на заміну.