Ярмоленко перевершив своє досягнення по голам в топ-чемпіонатах

Сподіваємося, Андрій на цьому не зупиниться

Ярмоленко перевершив своє досягнення по голам в топ-чемпіонатах
© Твіттер Вест Хема

Переможний гол в ворота «Челсі» став для українського півзахисника «Вест Хема» Андрія Ярмоленка четвертим в нинішньому сезоні АПЛ. Таким чином, Андрій перевершив власне досягнення за голами в європейських чемпіонатах за сезон. У сезоні 2017/18 у складі дортмундської «Боруссії» українець тричі відзначився у Бундеслізі, а в минулому чемпіонаті Англії забив два м'ячі в дев'яти зіграних матчах.

У нинішньому сезоні в Ярмоленка 4 голи і один гольовий пас в 17-ти зустрічах АПЛ. У серпні, повернувшись після травми, Андрій забив «Норвічу», а в кінці вересня відзначився в двох турах поспіль, засмутивши голкіперів «МЮ» і «Борнмута».

Відзначимо, що в семи останніх сезонах в «Динамо» Ярмоленко забивав мінімум 11 голів у чемпіонаті за сезон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sauron
    online
      Sauron, 04.07.2020 08:38
    0
    dd dent, 02.07.2020 16:28
    Не совсем понимаю насчет травм. Было так что его в начале сезона начали выпускать в лиге, во всех кубках, еврокубках и матчах сборных по 9О минут? Или он от факта подготовки к сезону сломался?
    Что ж тогда с ним было бы в ДК при Лобановском с его пресловутыми нагрузками.
    Одно из первых его интервью о Боруссии Д было: очень интенсивные тренировки.
    Ну и поиграть в бундеслиге он тоже успел
    dd dent
    online
      dd dent, 02.07.2020 18:39
    0
    Sauron, 02.07.2020 16:34
    Вы следите за ДК?
    Лобановского Ярмола не застал. Подпускать к составу его стали при Газзаеве (за что пса нещадно критиковали).
    Естественно, привел просто аналогию
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.07.2020 18:38
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 11:54
    Яке велике досягнення!!! 3 голи в бундеслізі і 4 голи в АПЛ! І не треба тут давати порівняння з Модричем,Каземіро чи Кросом,це все гравці не атакувальної ланки ,не нападники.Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді.
    Ну то порівняйте з вінгером Реала Азаром)
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.07.2020 18:32
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 15:49
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    Вищий показник Яремчука у збірній - це 5 голів? При тому, що він зараз основний нап збірної. У Ярмоли 37 голів (2 показник за історію збірної). Показники Ярмоленка і Маліновського в чемпіонатах аж "дуже" різняться - 4 і 5 голів) До тогож серія А зараз не конкурент АПЛ, Нормально Андрій грає в одному з кращих чемпіонатів Європи.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.07.2020 16:48
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 16:35
    Піздун!Брехливішого за тебе тут на сайті більше немає!Доречі брехня не залежить від того з якого ніку ти її написав.Вона завжди залишається брехнею.Я тебе неодноразово ловив і навіть тобі брехливому писав скільки разів ти спиздів.Правда потім припинив бо з ліку збився! Ну а те що в тебе запалало означає що я влучив в "яблучко"! Ну а те що Ярмола не лідер я і сьогодні говорю.Ярмола грає тільки тоді коли грає команда. Якби Ярмола був лідером то його не продали би з Дортмунда і зараз Вест Хем не думав би про його продаж!!! І такЮтебе не було на обговорення обісравшогося Динамо одразу після гри!!! Просто не було!!!!!!! Тож ти знову спиздів,так само як спиздів що я писав що пенальті був в матчі Шахтар-Олександрія! Ти патологичний пиздун!!!
    Ты клопов у себя в диване ловил разве что , чучело лживое
    https://sport.ua/news/493076-desna-vpervye-v-istorii-na-svoem-pole-nanesla-
    porazhenie-dinamo?page=5#comments
    брехливый кусок .. овна
    вот ветка после матча Десна Динамо
    Мы про сборную говорили , доходяга недоразвитая
    И да , какой там ты уже показатель придумал у Малтны и Яремчука , и когда Романов в матче ДК давал 4 пенальти ?
    ты уже даже на двух ветках столько наврало , что я уже даже путаюсь , чтобы все перечислить
    как тебе живется таким жалким паталогическим брехлом ?
    Sauron
    online
      Sauron, 02.07.2020 16:36
    0
    Sauron, 02.07.2020 16:34
    Вы следите за ДК?
    Лобановского Ярмола не застал. Подпускать к составу его стали при Газзаеве (за что пса нещадно критиковали).
    И главное другое: Андрюха высокий и было видно, что рейды ему тяжело давались даже в молодые годы, а сейчас ему уже 30 лет...
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 16:35
    0
    jekаfunny, 02.07.2020 16:17
    Ты шакал брехливый из-за него уже поменял один ник , тебе мало зашквара?
    Помнится как ты кудахкал что Ярмола не лидер , и что он себя должен показывать в ТОП матча, например с Португалией. Когда же Андрей им забил , ты просто засунул язык в жопу, и так и сидел до матча с Сербами , чтобы начать рассказывать ту же ахинею про Андрея что и раньше
    так какой показатель выше , лживая мудила ? что ты опять придумала ?
    И да , ускакав с прошлой ветке ты так и не ответила , какой недавний матч ДК судил Виталий Романов ,в котором было 4 пенальти...
    И да ты там говорил что после поражения Десне , я не заходил на послематчевую ветку, посмотрим ? или сразу признаешься что ты унылое брехло ?
    Піздун!Брехливішого за тебе тут на сайті більше немає!Доречі брехня не залежить від того з якого ніку ти її написав.Вона завжди залишається брехнею.Я тебе неодноразово ловив і навіть тобі брехливому писав скільки разів ти спиздів.Правда потім припинив бо з ліку збився! Ну а те що в тебе запалало означає що я влучив в "яблучко"! Ну а те що Ярмола не лідер я і сьогодні говорю.Ярмола грає тільки тоді коли грає команда. Якби Ярмола був лідером то його не продали би з Дортмунда і зараз Вест Хем не думав би про його продаж!!! І такЮтебе не було на обговорення обісравшогося Динамо одразу після гри!!! Просто не було!!!!!!! Тож ти знову спиздів,так само як спиздів що я писав що пенальті був в матчі Шахтар-Олександрія! Ти патологичний пиздун!!!
    Sauron
    online
      Sauron, 02.07.2020 16:34
    -2
    dd dent, 02.07.2020 16:28
    Не совсем понимаю насчет травм. Было так что его в начале сезона начали выпускать в лиге, во всех кубках, еврокубках и матчах сборных по 9О минут? Или он от факта подготовки к сезону сломался?
    Что ж тогда с ним было бы в ДК при Лобановском с его пресловутыми нагрузками.
    Вы следите за ДК?
    Лобановского Ярмола не застал. Подпускать к составу его стали при Газзаеве (за что пса нещадно критиковали).
    dd dent
    online
      dd dent, 02.07.2020 16:28
    0
    Sauron, 02.07.2020 16:21
    Ну, в футбольном плане у него там все хорошо, только травм необычно много для него.
    Наверное, организм не выдерживает высокий темп топ-чемпионатов.
    Не совсем понимаю насчет травм. Было так что его в начале сезона начали выпускать в лиге, во всех кубках, еврокубках и матчах сборных по 9О минут? Или он от факта подготовки к сезону сломался?
    Что ж тогда с ним было бы в ДК при Лобановском с его пресловутыми нагрузками.
    Sauron
    online
      Sauron, 02.07.2020 16:21
    +1
    saha-yakut, 02.07.2020 16:11
    Забил - молодец, может быть этот гол станет переломным в его карьере в ВХ.
    Ну, в футбольном плане у него там все хорошо, только травм необычно много для него.
    Наверное, организм не выдерживает высокий темп топ-чемпионатов.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.07.2020 16:17
    -2
    kvv1404, 02.07.2020 16:09
    Піздун! Якого хрена ти знову лізеш до мене,гівно брехливе? Мені пох на Ярмолу,пох на його особисті досягнення в Вест Хемі аж в 4 голи! Я знаю що Ярмола вже "збитий льотчик" і нічого видатного він вже не покаже! А на рахунок що в когось щось палає,то я радий що ти свою жопу вже загасив після матчу з Десною!!!
    Ты шакал брехливый из-за него уже поменял один ник , тебе мало зашквара?
    Помнится как ты кудахкал что Ярмола не лидер , и что он себя должен показывать в ТОП матча, например с Португалией. Когда же Андрей им забил , ты просто засунул язык в жопу, и так и сидел до матча с Сербами , чтобы начать рассказывать ту же ахинею про Андрея что и раньше
    так какой показатель выше , лживая мудила ? что ты опять придумала ?
    И да , ускакав с прошлой ветке ты так и не ответила , какой недавний матч ДК судил Виталий Романов ,в котором было 4 пенальти...
    И да ты там говорил что после поражения Десне , я не заходил на послематчевую ветку, посмотрим ? или сразу признаешься что ты унылое брехло ?
    saha-yakut
      saha-yakut, 02.07.2020 16:11
    0
    Забил - молодец, может быть этот гол станет переломным в его карьере в ВХ.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 16:09
    +1
    jekаfunny, 02.07.2020 15:55
    ВаДо, представляю как у тебя вчера горіла срака палала
    какой показник вищий , что ты снова придумала ?
    Піздун! Якого хрена ти знову лізеш до мене,гівно брехливе? Мені пох на Ярмолу,пох на його особисті досягнення в Вест Хемі аж в 4 голи! Я знаю що Ярмола вже "збитий льотчик" і нічого видатного він вже не покаже! А на рахунок що в когось щось палає,то я радий що ти свою жопу вже загасив після матчу з Десною!!!
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 02.07.2020 16:05
    0
    JV, 02.07.2020 08:02
    А кротам что белое что чёрное они не понимают разницу между нападающий и вингер.
    а Месси нападающий?
    Д. Быков
      Д. Быков, 02.07.2020 16:01
    -2
    Голкипер "Шахтера" и сборной Украины Андрей Пятов вошел в десятку лучших голкиперов мира по количеству "сухих" матчей за двадцать лет. Об этом сообщает портал givemesport.com. За два десятилетия Пятов провел 269 матчей, в которых сумел сохранить свои ворота сухими. Возглавил рейтинг легендарный испанский вратарь Икер Касильяс
    Гу-гу, гугнявое шубное гoвнo, гу-гу!
    Predator
      Predator, 02.07.2020 16:01
    +1
    Раз в году и палка стреляет . Забирайте дырявые себе. Будете вместе от десны посасывать
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.07.2020 15:55
    -1
    kvv1404, 02.07.2020 15:49
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    ВаДо, представляю как у тебя вчера горіла срака палала
    какой показник вищий , что ты снова придумала ?
    dd dent
    online
      dd dent, 02.07.2020 15:55
    +3
    kvv1404, 02.07.2020 15:49
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    Пердаки ж у вас только от действий Ярмо рвет на 1ООО комментов, от того так и выходит видимо
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 15:49
    -2
    Ara Bara, 02.07.2020 15:12
    Бл... народ вы е@нутые, задолбали своими срачами. Будь это бывший шахтеровец, писали бы ровно наоборот.
    Отдельное спасибо редакции за подачу материала способствующую срачу
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 15:41
    +1
    Robert Monroe, 02.07.2020 14:53
    "Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді."
    Другие вингеры Реала (Азар и прочие) тоже номер отбывают?
    Каким же чудом Реал лидирует в Примере и вышел в 1/8 ЛЧ?
    Там інших вінгерів вистачає крім Азара,таких як Вінісіус чи Родріго,вони і в складі частіше виходять і забивають більше!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 02.07.2020 06:26
    +16
    Lion, 02.07.2020 04:03
    Вот это достижение по два гола ща сезон....
    як на мене, то це значно краще ніж сидіти сракою в кріслі і щось там патякати в коментах
    zzg77
    online
      zzg77, 02.07.2020 09:21
    +9
    Бомбардиры Реала Мадрид: Кросс -4, Каземиро, Модрич по 3, Бейл - 2. И это лидер Примеры, а не аутсайдер АПЛ!
    JV
      JV, 02.07.2020 08:01
    +6
    Lion, 02.07.2020 04:03
    Вот это достижение по два гола ща сезон....
    Слыш блохастый из кукаманги сиди там и завидуй молча - один уже без зубов остался
    Ara Bara
      Ara Bara, 02.07.2020 15:12
    +5
    Бл... народ вы е@нутые, задолбали своими срачами. Будь это бывший шахтеровец, писали бы ровно наоборот.
    Отдельное спасибо редакции за подачу материала способствующую срачу
    Sentinel
    online
      Sentinel, 02.07.2020 15:03
    +5
    У Ярмоленко в этом сезоне только 4-5 игр, когда он выходил в основном составе. Среднее время игры во всех 17 матчах 35 минут, это 6 полных матчей. Из-за разрыва отводящей мышцы пропустил 13 матчей вплоть до карантина. Haters gonna hate.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 02.07.2020 09:46
    +5
    zzg77, 02.07.2020 09:21
    Бомбардиры Реала Мадрид: Кросс -4, Каземиро, Модрич по 3, Бейл - 2. И это лидер Примеры, а не аутсайдер АПЛ!
    И игр в сезоне поболее будет...
    Но объяснять это юзовским кр.отам - трата времени.
    Они мыслят стереотипами типа бамбас кормит страну,сяхтел-восточная барсилона...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 14:47
    +4
    Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 09:59
    как мы любим ровняться на неудачников чтобы оправдать кого-то.
    Это мультимиллионер Бэйл, играющий в одном из ведущих клубов мира, неудачник? Даже интересно, кем работает и сколько получает тот, кто такое пишет.
    dd dent
    online
      dd dent, 02.07.2020 15:55
    +3
    kvv1404, 02.07.2020 15:49
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    Пердаки ж у вас только от действий Ярмо рвет на 1ООО комментов, от того так и выходит видимо
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 14:53
    +3
    kvv1404, 02.07.2020 11:54
    Яке велике досягнення!!! 3 голи в бундеслізі і 4 голи в АПЛ! І не треба тут давати порівняння з Модричем,Каземіро чи Кросом,це все гравці не атакувальної ланки ,не нападники.Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді.
    "Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді."
    Другие вингеры Реала (Азар и прочие) тоже номер отбывают?
    Каким же чудом Реал лидирует в Примере и вышел в 1/8 ЛЧ?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.07.2020 18:38
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 11:54
    Яке велике досягнення!!! 3 голи в бундеслізі і 4 голи в АПЛ! І не треба тут давати порівняння з Модричем,Каземіро чи Кросом,це все гравці не атакувальної ланки ,не нападники.Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді.
    Ну то порівняйте з вінгером Реала Азаром)
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.07.2020 18:32
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 15:49
    Да побоку,чи то бувший гравець Шахти чи Динамо! Бісить те що кожен гол Ярмоли превозносять як щось запредельне.Чому? Малина в Італії забив більше,хоча він не є гравцем атаки по великому рахунку!Це не берем до уваги Яремчука,правда у нього чемпіонат слабший!Але якщо взяти до уваги його голи за збірну тотам показник теж вищій!
    Вищий показник Яремчука у збірній - це 5 голів? При тому, що він зараз основний нап збірної. У Ярмоли 37 голів (2 показник за історію збірної). Показники Ярмоленка і Маліновського в чемпіонатах аж "дуже" різняться - 4 і 5 голів) До тогож серія А зараз не конкурент АПЛ, Нормально Андрій грає в одному з кращих чемпіонатів Європи.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.07.2020 16:48
    +1
    kvv1404, 02.07.2020 16:35
    Піздун!Брехливішого за тебе тут на сайті більше немає!Доречі брехня не залежить від того з якого ніку ти її написав.Вона завжди залишається брехнею.Я тебе неодноразово ловив і навіть тобі брехливому писав скільки разів ти спиздів.Правда потім припинив бо з ліку збився! Ну а те що в тебе запалало означає що я влучив в "яблучко"! Ну а те що Ярмола не лідер я і сьогодні говорю.Ярмола грає тільки тоді коли грає команда. Якби Ярмола був лідером то його не продали би з Дортмунда і зараз Вест Хем не думав би про його продаж!!! І такЮтебе не було на обговорення обісравшогося Динамо одразу після гри!!! Просто не було!!!!!!! Тож ти знову спиздів,так само як спиздів що я писав що пенальті був в матчі Шахтар-Олександрія! Ти патологичний пиздун!!!
    Ты клопов у себя в диване ловил разве что , чучело лживое
    https://sport.ua/news/493076-desna-vpervye-v-istorii-na-svoem-pole-nanesla-
    porazhenie-dinamo?page=5#comments
    брехливый кусок .. овна
    вот ветка после матча Десна Динамо
    Мы про сборную говорили , доходяга недоразвитая
    И да , какой там ты уже показатель придумал у Малтны и Яремчука , и когда Романов в матче ДК давал 4 пенальти ?
    ты уже даже на двух ветках столько наврало , что я уже даже путаюсь , чтобы все перечислить
    как тебе живется таким жалким паталогическим брехлом ?
    Sauron
    online
      Sauron, 02.07.2020 16:21
    +1
    saha-yakut, 02.07.2020 16:11
    Забил - молодец, может быть этот гол станет переломным в его карьере в ВХ.
    Ну, в футбольном плане у него там все хорошо, только травм необычно много для него.
    Наверное, организм не выдерживает высокий темп топ-чемпионатов.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 16:09
    +1
    jekаfunny, 02.07.2020 15:55
    ВаДо, представляю как у тебя вчера горіла срака палала
    какой показник вищий , что ты снова придумала ?
    Піздун! Якого хрена ти знову лізеш до мене,гівно брехливе? Мені пох на Ярмолу,пох на його особисті досягнення в Вест Хемі аж в 4 голи! Я знаю що Ярмола вже "збитий льотчик" і нічого видатного він вже не покаже! А на рахунок що в когось щось палає,то я радий що ти свою жопу вже загасив після матчу з Десною!!!
    Predator
    online
      Predator, 02.07.2020 16:01
    +1
    Раз в году и палка стреляет . Забирайте дырявые себе. Будете вместе от десны посасывать
    kvv1404
    online
      kvv1404, 02.07.2020 15:41
    +1
    Robert Monroe, 02.07.2020 14:53
    "Ну а той самий Бейл просто відбуває номер в Мадриді."
    Другие вингеры Реала (Азар и прочие) тоже номер отбывают?
    Каким же чудом Реал лидирует в Примере и вышел в 1/8 ЛЧ?
    Там інших вінгерів вистачає крім Азара,таких як Вінісіус чи Родріго,вони і в складі частіше виходять і забивають більше!
    JV
      JV, 02.07.2020 08:02
    +1
    viktor112007, 02.07.2020 06:26
    як на мене, то це значно краще ніж сидіти сракою в кріслі і щось там патякати в коментах
    А кротам что белое что чёрное они не понимают разницу между нападающий и вингер.
    Sauron
    online
      Sauron, 04.07.2020 08:38
    0
    dd dent, 02.07.2020 16:28
    Не совсем понимаю насчет травм. Было так что его в начале сезона начали выпускать в лиге, во всех кубках, еврокубках и матчах сборных по 9О минут? Или он от факта подготовки к сезону сломался?
    Что ж тогда с ним было бы в ДК при Лобановском с его пресловутыми нагрузками.
    Одно из первых его интервью о Боруссии Д было: очень интенсивные тренировки.
    Ну и поиграть в бундеслиге он тоже успел
    dd dent
    online
      dd dent, 02.07.2020 18:39
    0
    Sauron, 02.07.2020 16:34
    Вы следите за ДК?
    Лобановского Ярмола не застал. Подпускать к составу его стали при Газзаеве (за что пса нещадно критиковали).
    Естественно, привел просто аналогию
    Sauron
    online
      Sauron, 02.07.2020 16:36
    0
    Sauron, 02.07.2020 16:34
    Вы следите за ДК?
    Лобановского Ярмола не застал. Подпускать к составу его стали при Газзаеве (за что пса нещадно критиковали).
    И главное другое: Андрюха высокий и было видно, что рейды ему тяжело давались даже в молодые годы, а сейчас ему уже 30 лет...