Дівчина Родрігеша: «Жерсон облаштувався в Туреччині, і я тут же прилетіла»

Тенісистка Ольга Янчук розповіла про стосунки з футболістом «Динамо»

Дівчина Родрігеша: «Жерсон облаштувався в Туреччині, і я тут же прилетіла»
© Instagram. Ольга Янчук

25-річна українська тенісистка Ольга Янчук розповіла про своє знайомство з нападаючим київського «Динамо» Жерсоном Родрігешем, який на даний момент виступає в оренді в турецькому клубі «Анкарагюджю».

«Познайомилися в Києві, відразу після того, як він потрапив до «Динамо». Познайомили спільні друзі. В принципі, як тільки він опинився в Туреччині й облаштувався — я тут же прилетіла, і досі тут перебуваю. Наразі у мене травма, тому не було такого, що я прилітала і відлітала», - зазначила Янчук.

Раніше Ользі приписували романтичні зв'язки з футболістом англійського «Манчестер Сіті» і національної збірної України Олександром Зінченком.

«З Сашею познайомилися теж через загальних знайомих, — зізналася дівчина. - А за Шахтар грають хлопці, з якими я спілкуюся. До цього я спокійно ставлюся. Якщо виграють якийсь матч — я буду рада», - зізналася дівчина.

Читайте також: Жерсон Родрігеш зустрічається з відомою українською тенісисткою

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    serpalx
      serpalx, 28.06.2020 11:10
    -1
    Фу, Олька, стыд и срам совсем потеряла...
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 27.06.2020 19:04
    +1
    Forever_young_13, 27.06.2020 15:07
    Считаю позором, когда словянские девушки спят с неграми. Особенно за деньги
    А причем ты к слАвянам? Ты ватный срусский пропитый манкурт, долб...еб.
    И сос...ь за деньги за гаражами
    sand
      sand, 27.06.2020 18:34
    0
    sxas dsa, 27.06.2020 17:52
    Мем ,когда медведь кричит известно-избитую фразу!
    Превед, шлюха. Ты это имел ввиду?
    sxas dsa
      sxas dsa, 27.06.2020 17:52
    +2
    Мем ,когда медведь кричит известно-избитую фразу!
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 27.06.2020 17:51
    +1
    Европейцам надо обсуждать такое, иначе они все туда плынут , и не будет нации.
    Tasha19
      Tasha19, 27.06.2020 16:48
    +3
    А если и с этим не сложится, то друзья её ещё с каким нибудь футболистом познакомят))))
    8number
      8number, 27.06.2020 15:54
    +3
    axylinam, 27.06.2020 15:27
    Когда украинские девушки массово скачут на чёрных членах,они думают,что вносят неоценимый вклад в борьбе с расизмом
    В наших тенісисток це модний тренд такий. Заводять негра як якусь собачку. Так шо хто з нас більший расист велике питання
    8number
      8number, 27.06.2020 15:41
    +4
    igrok2012, 27.06.2020 15:37
    А угадай с одного раза!
    Ну є люди які і пітонів люблять та гадюк всяких...
    igrok2012
      igrok2012, 27.06.2020 15:37
    0
    ternow, 27.06.2020 14:58
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    А угадай с одного раза!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.06.2020 15:32
    +6
    Девушка Родригеша: «Жерсон обустроился в Турции, и я тут же прилетела»
    Ждала, пока обустроиться. Авось банкротом стал бы
    axylinam
      axylinam, 27.06.2020 15:27
    +9
    Когда украинские девушки массово скачут на чёрных членах,они думают,что вносят неоценимый вклад в борьбе с расизмом
    pike1
    online
      pike1, 27.06.2020 15:22
    +10
    Присосалась
    umnuy2
      umnuy2, 27.06.2020 15:17
    +5
    Друзья сутенёры
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.06.2020 15:14
    +1
    Ура. Отличная новость
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 27.06.2020 15:13
    +3
    Друзья трудоустроили так сказать!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 27.06.2020 15:07
    +3
    Считаю позором, когда словянские девушки спят с неграми. Особенно за деньги
    Kantemirov
      Kantemirov, 27.06.2020 15:06
    +4
    ternow, 27.06.2020 14:58
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    Говорят у них зарплтаты большие
    Дмитрий Мяснянкин
      Дмитрий Мяснянкин, 27.06.2020 15:00
    +9
    Короче, с теннисом не сложилось, пришлось открыть охоту на футболистов😁😁😁😁
    ternow
    online
      ternow, 27.06.2020 14:58
    +2
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    pike1
    online
      pike1, 27.06.2020 15:22
    +10
    Присосалась
    axylinam
    online
      axylinam, 27.06.2020 15:27
    +9
    Когда украинские девушки массово скачут на чёрных членах,они думают,что вносят неоценимый вклад в борьбе с расизмом
    Дмитрий Мяснянкин
      Дмитрий Мяснянкин, 27.06.2020 15:00
    +9
    Короче, с теннисом не сложилось, пришлось открыть охоту на футболистов😁😁😁😁
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.06.2020 15:32
    +6
    Девушка Родригеша: «Жерсон обустроился в Турции, и я тут же прилетела»
    Ждала, пока обустроиться. Авось банкротом стал бы
    umnuy2
      umnuy2, 27.06.2020 15:17
    +5
    Друзья сутенёры
    8number
      8number, 27.06.2020 15:41
    +4
    igrok2012, 27.06.2020 15:37
    А угадай с одного раза!
    Ну є люди які і пітонів люблять та гадюк всяких...
    Kantemirov
      Kantemirov, 27.06.2020 15:06
    +4
    ternow, 27.06.2020 14:58
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    Говорят у них зарплтаты большие
    Tasha19
      Tasha19, 27.06.2020 16:48
    +3
    А если и с этим не сложится, то друзья её ещё с каким нибудь футболистом познакомят))))
    8number
      8number, 27.06.2020 15:54
    +3
    axylinam, 27.06.2020 15:27
    Когда украинские девушки массово скачут на чёрных членах,они думают,что вносят неоценимый вклад в борьбе с расизмом
    В наших тенісисток це модний тренд такий. Заводять негра як якусь собачку. Так шо хто з нас більший расист велике питання
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 27.06.2020 15:13
    +3
    Друзья трудоустроили так сказать!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 27.06.2020 15:07
    +3
    Считаю позором, когда словянские девушки спят с неграми. Особенно за деньги
    sxas dsa
      sxas dsa, 27.06.2020 17:52
    +2
    Мем ,когда медведь кричит известно-избитую фразу!
    ternow
    online
      ternow, 27.06.2020 14:58
    +2
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 27.06.2020 19:04
    +1
    Forever_young_13, 27.06.2020 15:07
    Считаю позором, когда словянские девушки спят с неграми. Особенно за деньги
    А причем ты к слАвянам? Ты ватный срусский пропитый манкурт, долб...еб.
    И сос...ь за деньги за гаражами
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 27.06.2020 17:51
    +1
    Европейцам надо обсуждать такое, иначе они все туда плынут , и не будет нации.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.06.2020 15:14
    +1
    Ура. Отличная новость
    sand
    online
      sand, 27.06.2020 18:34
    0
    sxas dsa, 27.06.2020 17:52
    Мем ,когда медведь кричит известно-избитую фразу!
    Превед, шлюха. Ты это имел ввиду?
    igrok2012
      igrok2012, 27.06.2020 15:37
    0
    ternow, 27.06.2020 14:58
    Что этих блондинок все тянет на чернокожих
    А угадай с одного раза!