ТаТоТаке. Золото Шахтаря, цирк в матчі Динамо, купівля Чорноморця

Дивіться новий випуск футбольної програми

ТаТоТаке. Золото Шахтаря, цирк в матчі Динамо, купівля Чорноморця

Розбираємо найцікавіші події останнього туру УПЛ, розповідаємо купу інсайдів і пояснюємо, що ж відбувається в Зорі.

00:00 Анонс
01:38 Шахтар не вразив у чемпіонському матчі
03:17 Золото Шахтаря – швидше не його заслуга, а слабкість суперників
09:57 Арбітр матчу Динамо - Колос влаштував справжній треш
15:45 Зоря знищила Десну пресингом
18:38 Навіщо Рафаїлов і Шаблій влаштували проблеми Зорі
24:02 Решта матчів і таблиця
26:02 6 думок про наше інтерв'ю з Суркісом
30:45 Чорноморець намагаються купити одразу дві сторони
33:14 Куди підуть ваші донати
35:51 Нова загадка в рубриці ШоТоТаке

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 23.06.2020 17:33
    +1
    Виталик Приз, 23.06.2020 15:00
    Эти циркачи в футболе шарят по ходу как я в балете, просто противно смотреть, а им еще подписку давай , черти вот там ваша и подписка!!!!!
    Это даже не телеканал, в чем проблема-то?
    Не нравится - не ешь (не смотри), делов-то
    Чисто интересно: а кого Вам интереснее слушать? Денисова или Цыганка?
    Виталик Приз
      Виталик Приз, 23.06.2020 15:00
    -2
    Эти циркачи в футболе шарят по ходу как я в балете, просто противно смотреть, а им еще подписку давай , черти вот там ваша и подписка!!!!!
    wojsergivan
      wojsergivan, 23.06.2020 12:38
    0
    Когда уже кротоферма заткнется все игры куплены рыжим тараканом Посмотрим этих обезьян когда ахметка за наворованое сядет в тюряку и в какой заднице будут обезьяны шахтари
    8number
      8number, 23.06.2020 12:17
    -1
    01.38 Шахтер борется с ветряными мельницами
    03:17 Ветряные мельницы не смогли побороть Шахтер
    09.57 Арбитр матча Динамо - Колос 10 лет насиловал жертв и закапывал их в аналах
    15.45 Десна не успела опохмелиться после победы над Александрией
    18.38 Зачем Рафаилов и Шаблий Заре?
    24.02 Честные матчи и таблица
    26.02 Активация Сурка
    30.45 Черноморец выложил акции на Седьмой километр
    33.14 Ці руки нічого не крали
    35.51 Новая загадка в рубрике ШоТоТаке
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 23.06.2020 17:33
    +1
    Виталик Приз, 23.06.2020 15:00
    Эти циркачи в футболе шарят по ходу как я в балете, просто противно смотреть, а им еще подписку давай , черти вот там ваша и подписка!!!!!
    Это даже не телеканал, в чем проблема-то?
    Не нравится - не ешь (не смотри), делов-то
    Чисто интересно: а кого Вам интереснее слушать? Денисова или Цыганка?
    wojsergivan
      wojsergivan, 23.06.2020 12:38
    0
    Когда уже кротоферма заткнется все игры куплены рыжим тараканом Посмотрим этих обезьян когда ахметка за наворованое сядет в тюряку и в какой заднице будут обезьяны шахтари