В РПЛ ще один клуб пішов на карантин

У Росії друга команда перейшла в режим самоізоляції

В РПЛ ще один клуб пішов на карантин
© ФК Динамо Москва

У московському «Динамо» виявлено відразу кілька випадків коронавіруса. Раніше в команді було інфіковано три гравці, тренер воротарів і директор медичного департаменту.

У неділю динамівці мали грати матч з «Краснодаром», але напередодні стало відомо, що COVID-19 виявлено ще у двох гравців - камерунського нападника Клінтона Нжі і Ніколая Комліченка.

Команда не полетіла в Краснодар і домовляється про перенесення гри. При цьому, відзначимо, «Ростов», який напередодні гри з «Сочі» пішов на карантин, проводив матч РПЛ юнацьким складом і поступився 1:10.

На даний момент мова про припинення РПЛ не йде.

Відзначимо, що в Україні «Карпати» пропустили через карантин три тури УПЛ. Зараз же на карантин пішов «Олімпік».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 21.06.2020 03:17
    0
    MetalKH, 20.06.2020 23:58
    Написано, что матч не состоится. Все идет к тому, что и их и наш чемпионат не доиграют. Похожие ситуации. Там Ростов и Динамо у нас Карпаты и Олимпик. Плюс Рух
    доиграют! вируса нет!
    MetalKH
      MetalKH, 20.06.2020 23:58
    -7
    © УАФ– М а ф і я! , 20.06.2020 23:46
    Ничего страшного, они еще раз мальчиков из ясельной группы отправят на матч. И обязательно 24 июня проведите пафосный парад смерти на красной площади, с танками, ряжеными клоунами и колорадскими ленточками
    Написано, что матч не состоится. Все идет к тому, что и их и наш чемпионат не доиграют. Похожие ситуации. Там Ростов и Динамо у нас Карпаты и Олимпик. Плюс Рух
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.06.2020 23:46
    0
    Ничего страшного, они еще раз мальчиков из ясельной группы отправят на матч. И обязательно 24 июня проведите пафосный парад смерти на красной площади, с танками, ряжеными клоунами и колорадскими ленточками
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 21.06.2020 03:17
    0
    MetalKH, 20.06.2020 23:58
    Написано, что матч не состоится. Все идет к тому, что и их и наш чемпионат не доиграют. Похожие ситуации. Там Ростов и Динамо у нас Карпаты и Олимпик. Плюс Рух
    доиграют! вируса нет!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.06.2020 23:46
    0
    Ничего страшного, они еще раз мальчиков из ясельной группы отправят на матч. И обязательно 24 июня проведите пафосный парад смерти на красной площади, с танками, ряжеными клоунами и колорадскими ленточками