Мауріціо САРРІ: «Це розчарування для клубу. Юве не вистачає гостроти»

Головний тренер «Ювентуса» програв фінал Кубка Італії проти «Наполі»

941
0
Twitter. Мауріціо Саррі

Головний тренер «Ювентуса» Мауріціо Саррі розчарований результатом фіналу Кубка Італії проти «Наполі» (0:0, пен. 2:4):

«Це розчарування для клубу, хлопців та вболівальників, але в даний момент ми не можемо зробити набагато більше, тому що нам не вистачає гостроти.

У нас не грали кілька футболістів. Довелося виставити незвичайний склад, тому що наш рівень фізичної підготовки не оптимальний. Ми добре тримаємо м'яч, але не вистачає гостроти, щоб перетворити це в небезпечні моменти.

Ми не могли пройти захист суперника. У нас є люди, які зазвичай можуть робити це дуже добре. Я не думаю, що нам не вистачало настрою, тому що ми були повністю сконцентровані протягом 90 хвилин, а це не можна зробити без настрою.

Я думаю, що проблема полягала в характеристиках гравців. Є гравці, які звикли брати на себе роль лідера, але на даний момент це просто не спрацювало. Це незвично, в значній мірі унікально для нас, але це показує відсутність різкості після такої тривалої перерви.

Роналду? Він в тій же формі, що й інші, як Пауло Дібала і Дуглас Коста, йому не вистачає ігрових кондицій, щоб робити те, що йому вдається найкраще. Я мало говорив з гравцями після гри. Я був злий і розчарований, як і вони, тому в такі моменти найкраще мовчати. Ми поговоримо краще завтра вранці».