Манчестер Сіті в більшості розгромив Арсенал

Дві помилки Давида Луїса, який вийшов на заміну, вирішили долю зустрічі

3660
2

У перенесеному матчі 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» на своєму полі розгромив «Арсенал» з рахунком 3:0. Господарі всю зустріч володіли великою перевагою, але моменти почали створювати тільки ближче до кінця першого тайму. Кілька разів «Арсенал» виручив голкіпер команди Лено, але й він був безсилий, коли після помилки Давида Луїса, захисника «канонірів», який вийшов на заміну, з декількох метрів потужно пробив Стерлінг.

Вже на початку другого тайму чергова помилка Луїса привела до пенальті в ворота «Арсеналу» і вилучення бразильця. Де Брейне чітко реалізував 11-и метровий, після чого в перемозі господарів вже не виникало сумнівів. Крапку в матчі поставив Фоден, що вийшов на заміну, який у компенсований арбітром час зіграв на добиванні після удару Агуеро в штангу. Захисник «городян» Олександр Зінченко був у заявці на гру, але весь матч провів на лаві запасних.