Україна хоче провести матч проти збірної Росії в Білорусі

Про це повідомив глава Федерації гандболу України

Україна хоче провести матч проти збірної Росії в Білорусі
© xSport. Андрій Мельник

Сьогодні відбулося жеребкування чоловічого Євро-2022 з гандболу. Збірна України потрапила в одну групу з Росією.

Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник хоче провести цей матч на нейтральній території в Білорусі:

«Завдання у нас одне - вихід з підгрупи. Сьогодні всіх турбує той факт, де ми будемо грати зі збірною Росії.

Сподіваємося, що наші друзі білоруси не відмовлять нам, і ми зіграємо у них зі збірною Росії».

У 2015 році в рамках відбору до Євро-2016 Україна і Росія вже зустрічалися в Мінську.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Germes
      Germes, 17.06.2020 10:28
    -2
    Special2, 17.06.2020 09:54
    Все діалог с тупою свинотою (тобто з тобою) закінчений
    Типовий свинорус, коли сказати нічого втікає щось там на останок перднувши.
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 17.06.2020 10:21
    0
    Рашку в гандбол мы вполне можем обыгрывать.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 10:17
    -1
    А куди ти чурочко тікаєш? Десь млинці з лопати почали роздавати? Ти знаєш, нацмене, тупа свиня це якраз ти, бо ти в домі Українців саме так й поводишся.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 10:14
    -2
    TeemuSelanne, 17.06.2020 09:54
    Это русскоязычный сайт, в первую очередь.
    Спеціально для зайвохромосомних всі питання та пропозиції рідною мовою Українців.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 10:12
    -1
    Special2, 17.06.2020 09:51
    Отже, свинорилий, поясни мені, що на українській мові означає слово "шуруй"? І що таке "инший"???
    Гугл-перекладач не переклав, так як треба, а в тебе розуму не вистачило перевірити написане???
    Молодець,свинорус, знаєш де кнопка Ґуґл але Українську мову не знаєш, якщо тобі потрібно шукати переклад простих Українських слів, то як ти чурка можеш заявляти, що знаєш ідеально Українську мову? Навіть не кожен філолог так скаже. А щодо свинорилого, то тут проста відповідь: свинорилі це такі злапатоїди як ти, а я -Українець.
    cucumber
      cucumber, 17.06.2020 09:57
    -1
    TeemuSelanne, 17.06.2020 09:54
    Это русскоязычный сайт, в первую очередь.
    язык это всего лишь средство общения, а россияне - это агрессивный параноики и вороватые люди
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:54
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:53
    Все зрозуміло чи ще раз повторити?
    Все діалог с тупою свинотою (тобто з тобою) закінчений
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:54
    -2
    Special2, 17.06.2020 09:47
    И вопрос тебе, одноклеточному, на засыпку. Наши герои войны на Донбассе с кацапией, которые говорят на русском, тоже неправильные украинцы? Им тоже валить с Украины?
    Все зрозуміло чи ще раз повторити?
    TeemuSelanne
      TeemuSelanne, 17.06.2020 09:54
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:38
    Ще одне ка.цапощелепне, будеш ка.цапською на ка.цапії поштоковать всі питання та пропозиції рідною мовою Української нації.
    Это русскоязычный сайт, в первую очередь.
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:53
    -1
    Germes, 17.06.2020 09:51
    Спеціально для ка цапської чуркиКСУ у своєму Рішенні від 14.12.1999 року вирішив: "1. Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким "державною мовою в Україні є українська мова", треба розуміти так, що українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України під час здійснення повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п’ята статті 10 Конституції України)".
    Українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України
    Враховуючи те, що: "рішення Конституційного суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскарженим".
    На питання відповісти можешь? Чи розуму не вистачає? Чи твої куратори, зп нараховують тільки за срач? Чи тільки копіювати текст можеш, а на чітке питання відповісти розуму не вистачає???
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:53
    -1
    Special2, 17.06.2020 09:47
    И вопрос тебе, одноклеточному, на засыпку. Наши герои войны на Донбассе с кацапией, которые говорят на русском, тоже неправильные украинцы? Им тоже валить с Украины?
    Все зрозуміло чи ще раз повторити?
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:51
    0
    Germes, 17.06.2020 09:26
    Отже, чурко, зібрав речі і шуруй туди де дозволяють говорити якою заманеться, а в Украхні, як й в будь-якій инший державі, є своя мова, а не якою зручно, ніхто чтокать-какать не дозволяв.
    Отже, свинорилий, поясни мені, що на українській мові означає слово "шуруй"? І що таке "инший"???
    Гугл-перекладач не переклав, так як треба, а в тебе розуму не вистачило перевірити написане???
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:51
    -1
    Special2, 17.06.2020 09:47
    И вопрос тебе, одноклеточному, на засыпку. Наши герои войны на Донбассе с кацапией, которые говорят на русском, тоже неправильные украинцы? Им тоже валить с Украины?
    Спеціально для ка цапської чуркиКСУ у своєму Рішенні від 14.12.1999 року вирішив: "1. Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким "державною мовою в Україні є українська мова", треба розуміти так, що українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України під час здійснення повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п’ята статті 10 Конституції України)".
    Українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України
    Враховуючи те, що: "рішення Конституційного суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскарженим".
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:47
    0
    Germes, 17.06.2020 09:38
    Ще одне ка.цапощелепне, будеш ка.цапською на ка.цапії поштоковать всі питання та пропозиції рідною мовою Української нації.
    И вопрос тебе, одноклеточному, на засыпку. Наши герои войны на Донбассе с кацапией, которые говорят на русском, тоже неправильные украинцы? Им тоже валить с Украины?
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:43
    -1
    Иван Грозный, 17.06.2020 09:23
    а что такое тогда правильный украинец?
    ненавидь ,кого хочешь это твое личное дело,но говорить о том,что поляки любят московитом,по моему мнению глубокое заблуждение,так как между ними войны и не одна,а расстрел польской военной элиты в Катыне ,незаживающая рана поляков
    Ты внимательно прочитал, что я тебе написал?
    Я говорю о тех поляках, с кем пересикался, они кипяткум ссут от раиси
    Понятно, что в любой стране есть дауны типа гермеса, но вот после общения с этими поляками сложилось отвратительное отношение к полякам
    Да и знакомые, которые ездили туда на заработки много чего понарасказывали, вот Чехия это совсем другое дело
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:38
    -2
    TeemuSelanne, 17.06.2020 09:34
    Сам виноват, тут о спорте пишут и читают. А вы что тут развели за базар?
    Ще одне ка.цапощелепне, будеш ка.цапською на ка.цапії поштоковать всі питання та пропозиції рідною мовою Української нації.
    TeemuSelanne
      TeemuSelanne, 17.06.2020 09:34
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:29
    Свинорус з лапатоїдний, не смерди тут ти не всебе в хліву.
    Сам виноват, тут о спорте пишут и читают. А вы что тут развели за базар?
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:29
    -1
    TeemuSelanne, 17.06.2020 09:24
    Тот случай когда две кастрюли не признали друг друга.Гермес и Спешиал, не ссортесь, девочки!
    Свинорус з лапатоїдний, не смерди тут ти не всебе в хліву.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:26
    -1
    Special2, 17.06.2020 08:54
    А ты даун, сначала украинский выучи, а не на суржике говори
    Отже, чурко, зібрав речі і шуруй туди де дозволяють говорити якою заманеться, а в Украхні, як й в будь-якій инший державі, є своя мова, а не якою зручно, ніхто чтокать-какать не дозволяв.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:26
    -1
    Special2, 17.06.2020 08:54
    А ты даун, сначала украинский выучи, а не на суржике говори
    Отже, чурко, зібрав речі і шуруй туди де дозволяють говорити якою заманеться, а в Украхні, як й в будь-якій инший державі, є своя мова, а не якою зручно, ніхто чтокать-какать не дозволяв.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 23:34
    +5
    Special2, 16.06.2020 23:24
    Ты очень тупое, больше тебе не отвечу, я не собираюсь общаться с тупой собакой
    На счёт украинского языка, я им владею в совершенстве, потому что я украинец
    А ты тупой пистапол, покажи мне где на всей территории Украины разговорный язык украинский????
    Схоже, що з такими українцями, як ти і ворогів не треба. Самознищення закладено десь на генетичному рівні.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 22:53
    +5
    Special2, 16.06.2020 22:31
    Задрали своей Польшей, там россиян больше любят чем украинцев
    С валите уже все в свою пшекию, любители мыть опы европейцам
    Сосієць не митий, відколи це поляки вас люблять? Вони вас, як й українці, вічно стоячих на колінах за лайно мають і когось кудись будеш на свої сосії посилати, тобі зрозуміло сміття ка.цапс.ьке?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.06.2020 23:17
    +4
    Что-то я ничего не пойму... Расеяне будут принимать у себя дома, это и ежу понятно. А почему мы должны играть в Минске??? Почему не дома????Или уже есть решение ЕНF о том, что игры будут на нейтральных площадках? Или уже с расеянами обо всем договорились, те нашему руководству пару копеек отстегнули и наши с радостью согласились? А то, что это именно так, я ни на секунду не сомневаюсь, есть для этого очень веские основания.... В этом отборе нашим ловить нечего, даже сверхестественные силы не помогут. Расеяни сейчас очень сильная команда, привезут нам в общем итоге с десяток мячей разницы. Но наше руководство федерации хоть клок шерсти с паршивой овцы оторвут...
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 16.06.2020 22:44
    +4
    Так я не понял, это EHF уже поставила условие, что должны сыграть на нейтральной территории?
    В новости о жеребьёвке написали же, что ещё не известно, будут ли играть дома или нейтральных полях.
    Если это инициатива нашей федерации – тогда вообще не понимаю, почему мы добровольно должны проводить домашний поединок за рубежом.
    Кстати, Мотор в ЛЧ-2017/18 принимал рф-овских медведей в Харькове.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 00:04
    +3
    Українська мова являється мовою спілкування по всій теріторії України, так сказано в Конституції України й так підтвердженно Конституційним Судом України, а рішення суда остаточне й обговоренню не підлягає, також моральний аспект - Українська мова рідна для Української нації та країни, тому всіляки чтокали та какали йдуть лісом, бедете серучи в дірку в землі кректати по усруськи або сидячі в своїй норі.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:56
    +3
    DKTheBest2, 16.06.2020 23:34
    Схоже, що з такими українцями, як ти і ворогів не треба. Самознищення закладено десь на генетичному рівні.
    Такі як Special2 українцями не являються, ти тільки подивись скільки ненависті викликає вимога говорити мовою країни проживання, що характерно для них нормально вивчити, скажімо умовно, чешську мову щоб нею розмовляти з чехами, Чехія також демократична країна але там відразу пошлють подалі таких якою хочу такою говорю, а от демонстративно зневажати Українську мову для нього нормально, щей наволочі язик повертається себе Українцем називати.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:38
    +3
    Ось таке ка.цапське біосміття як Special2 живе на теріторії України, користується всіма благами які може надати країна але ненавидить все українське її мову, культуру самих українців, бо воно свинорус по походженню та по ментальності для нього нормально так поводитись.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:47
    +2
    DKTheBest2, 16.06.2020 23:34
    Схоже, що з такими українцями, як ти і ворогів не треба. Самознищення закладено десь на генетичному рівні.
    Друже, вибач. Я випадково тобе упізднем назвав, то для свиноруса було.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:31
    +2
    Special2, 16.06.2020 23:24
    Ты очень тупое, больше тебе не отвечу, я не собираюсь общаться с тупой собакой
    На счёт украинского языка, я им владею в совершенстве, потому что я украинец
    А ты тупой пистапол, покажи мне где на всей территории Украины разговорный язык украинский????
    Біосміття ка.цапське, це ж якою треба бути шваллю щоб так зневажати мову країни проживання, не хочеш щоб тебе змушували, то пі.здуй туди де цапською дзявкать дозволяють, це аж дві країни.
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:21
    +2
    Special2, 16.06.2020 23:12
    Слушай, ты немытое отробье, я живу в демократической стране Украине, и я буду разговаривать на том языке на котором мне удобно
    А ты видимо забыл, что ты в Украине, а не в сасии, это там карлик-педафил указывает кому и что делать
    Сміття собакомовне, мова спілкування по всій теріторії України українська, а не собача сосії, не знати мову країни в якій знаходиться може лише турист або окупант, навіть поляуки говорять своєю рідноб мовою і лише понаїхавше ка.цапське лай.но не хоче говорити мовоб країни в якій знаходиться, тому, шваль ка.цапощелепна, я повторю, що вам кажуть поляки: уйобуй в свою ка цапію там й чтокай й какай, а у нас є своя мова, тобі зрозуміло, біосміття запоребрикове?
    Germes
      Germes, 16.06.2020 23:08
    +2
    Special2, 16.06.2020 23:01
    Ты придурок узколобый
    Если я не люблю Польшу, это не значит что я люблю раисю
    Ну ты же тупое, в твою голову, что вдолбили то ты и гавкаешь
    Чурка ка.цапська, почтоковать та покакивать будеш на сосії, а в Україні мова спілкування Українська, тому звертаючись до Українців говори Українською мовою.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 23:05
    +2
    Special2, 16.06.2020 23:01
    Ты придурок узколобый
    Если я не люблю Польшу, это не значит что я люблю раисю
    Ну ты же тупое, в твою голову, что вдолбили то ты и гавкаешь
    А тобі, що вдовбили? Іхтамнет?
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 09:54
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:53
    Все зрозуміло чи ще раз повторити?
    Все діалог с тупою свинотою (тобто з тобою) закінчений
    TeemuSelanne
      TeemuSelanne, 17.06.2020 09:54
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:38
    Ще одне ка.цапощелепне, будеш ка.цапською на ка.цапії поштоковать всі питання та пропозиції рідною мовою Української нації.
    Это русскоязычный сайт, в первую очередь.
    TeemuSelanne
      TeemuSelanne, 17.06.2020 09:34
    +1
    Germes, 17.06.2020 09:29
    Свинорус з лапатоїдний, не смерди тут ти не всебе в хліву.
    Сам виноват, тут о спорте пишут и читают. А вы что тут развели за базар?
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:20
    +1
    Special2, 17.06.2020 08:54
    А ты даун, сначала украинский выучи, а не на суржике говори
    Будеш, виблять нацменська, говорити мовою країни проживання, а не якою схочеш в Укиаїни одна мова, а не якою зручно.
    Germes
      Germes, 17.06.2020 09:17
    +1
    Special2, 17.06.2020 08:54
    А ты даун, сначала украинский выучи, а не на суржике говори
    Біосміття ка.цапське, Українську мову вже вивчив? Це ж якою треба бути потворою щоб так демонстративно зневажати мову країни проживання? Так ненавидить цапію, що говорить її мовою, називає себе українцем але говорити рідною мовою українців відмовляється, поляки говорять рідною мовою, ка.цапи говорять рідною мовою, а це злоїбуче чтокало-какало без роду та племені іноземною.
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 08:54
    +1
    Germes, 17.06.2020 00:04
    Українська мова являється мовою спілкування по всій теріторії України, так сказано в Конституції України й так підтвердженно Конституційним Судом України, а рішення суда остаточне й обговоренню не підлягає, також моральний аспект - Українська мова рідна для Української нації та країни, тому всіляки чтокали та какали йдуть лісом, бедете серучи в дірку в землі кректати по усруськи або сидячі в своїй норі.
    А ты даун, сначала украинский выучи, а не на суржике говори
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 08:20
    +1
    Иван Грозный, 17.06.2020 08:18
    разговаривать дома ты можешь хоть на идиш,а вот в на предприятиях и так далее будь добр говори на украинском,поскольку он государственный язык и других не наблюдается
    Так я об этом и говорю, что свободное общение, в т.ч и комментарии на сайте я могу делать на любом удобном мне языке, государственный безусловно у нас один и он украинский
    Special2
    online
      Special2, 17.06.2020 08:18
    +1
    Иван Грозный, 17.06.2020 08:16
    точно говорят на русском?
    а уехать с Украины должны те,кому тут не комфортно
    А я где то сказал, что мне не комфортно тут?
    Перечитай все мои коменты! Я сказал, что вместе с кацапами ненавижу и пшеков, а эти два дауна придумали, что я любитель сасии