Україна зіграє проти Росії у відборі до гандбольного Євро

Україна, Росія, Чехія і Фарери

Україна зіграє проти Росії у відборі до гандбольного Євро
© handball.net.ua

У вівторок відбулося жеребкування відбіркового турніру чоловічого гандбольного Євро-2022.

За підсумками жеребкування збірна України потрапила в групу з Росією, Чехією і Фарерськими островами. Поки немає інформації, чи будуть матчі України проти росіян проходити на нейтральних полях.

Через військову агресію Росії проти України ці футбольні збірні розводять між собою. Ці ж правила застосовуються в клубному футболі.

Матчі відбору гандбольного Євро стартують в листопаді 2020 року.

У 2015 році українські та російські гандбольні збірні грали на нейтральній арені в Мінську.

Читайте також: Чого очікувати Україні від жеребкування відбору Євро-2020.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — EHF

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.06.2020 22:42
    -9
    Frank Piter, 16.06.2020 21:45
    Раисса сборная ни о чем в мировом масштабе сейчас. Примерно уровня Украины. Не писти.
    У вас шапкопатриотов шиза всегда с собой. А я живу в столице гандбола-Запорожье. Мотор забит легионерами, ЗТР им постоянно уступает. И на кого рассчитывать? На легионеров, которые никогда не пересекались? Завязывай тюльку гнать.
    common_sense
      common_sense, 16.06.2020 22:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Вячеслав Круссер, 16.06.2020 22:36
    в Киеве
    какой Киев? только во Львове, только хардкор
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 16.06.2020 22:36
    -2
    Анатолій Чорнобук, 16.06.2020 21:21
    Де гратимемо з кацапне.????
    в Киеве
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 16.06.2020 21:45
    +4
    Виктор Иванов, 16.06.2020 21:34
    Печаль.... Это Мотор мог обыграть Чеховских медведей, а сборной ничего не светит против РФ. Да и остальные не подарок.
    Раисса сборная ни о чем в мировом масштабе сейчас. Примерно уровня Украины. Не писти.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.06.2020 21:34
    -13
    Печаль.... Это Мотор мог обыграть Чеховских медведей, а сборной ничего не светит против РФ. Да и остальные не подарок.
    юрій ковшар
      юрій ковшар, 16.06.2020 21:28
    -12
    DKTheBest2, 16.06.2020 20:21
    Чуєш, бот, вам там навіть аватарки форменні видають, затверджені самим фюрером-Путлером?
    Де?)) Придбаю))
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.06.2020 21:21
    -1
    Де гратимемо з кацапне.????
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 20:21
    +18
    юрій ковшар, 16.06.2020 20:06
    Фашист це такі як ти...))
    Чуєш, бот, вам там навіть аватарки форменні видають, затверджені самим фюрером-Путлером?
    юрій ковшар
      юрій ковшар, 16.06.2020 20:06
    -24
    Serhiy (Миколаїв), 16.06.2020 19:51
    Ни в коем случае не ехать на фашистскую россию.
    Фашист це такі як ти...))
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 16.06.2020 19:56
    0
    А как вообще соотношение сил ? Есть вариант победить?
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 16.06.2020 19:51
    +14
    Ни в коем случае не ехать на фашистскую россию.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 20:21
    +18
    юрій ковшар, 16.06.2020 20:06
    Фашист це такі як ти...))
    Чуєш, бот, вам там навіть аватарки форменні видають, затверджені самим фюрером-Путлером?
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 16.06.2020 19:51
    +14
    Ни в коем случае не ехать на фашистскую россию.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 16.06.2020 21:45
    +4
    Виктор Иванов, 16.06.2020 21:34
    Печаль.... Это Мотор мог обыграть Чеховских медведей, а сборной ничего не светит против РФ. Да и остальные не подарок.
    Раисса сборная ни о чем в мировом масштабе сейчас. Примерно уровня Украины. Не писти.
    common_sense
      common_sense, 16.06.2020 22:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Вячеслав Круссер, 16.06.2020 22:36
    в Киеве
    какой Киев? только во Львове, только хардкор
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 16.06.2020 19:56
    0
    А как вообще соотношение сил ? Есть вариант победить?