Італія повернулася! Ювентус в більшості не зломив Мілан, але вийшов у фінал

Команда Мауріціо Саррі стала першим фіналістом Кубка Італії

5533
0
twitter.com/juventusfc

В Італії футбольний сезон відновився повторним півфінальним поєдинком національного Кубка. Чотири місяці (!) пройшло з тих пір, як «Ювентус» і «Мілан» зустрілися в першому матчі, який завершився з нічийним рахунком 1:1.

Перший післякарантинний матч в Італії почався з атак господарів поля. Вже на 2-й хвилині індивідуальними діями блиснув Сандро, який відпасував м'яч під удар Дугласу Кості, але екс-гравець донецького «Шахтаря» у ворота не влучив. Масовані атаки «Ювентуса» привели до неприємностей біля воріт «россонері». За потрапляння м'яча в руку захисника «Мілана» арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Правда, в цьому епізоді для гостей все обійшлося: Роналду не реалізував пенальті, потрапивши в стійку. А через кілька миттєвостей Ребич прямою ногою в'їхав в Данило, і арбітр одразу вилучив грубіяна. Незважаючи на чисельну меншість, гості зуміли відсунути гру від своїх воріт, і на перерву команди пішли з нулями на табло.

Друга половина зустрічі пройшла за переваги «Ювентуса», але небезпечних моментів біля воріт гостей було небагато. Шанси «россонері» виникали в основному при «стандартах». Після одного з них Кьяер ледь не відправив м'яч у ворота.

Зустріч так і завершилася без голів, і «Ювентус» завдяки результативному удару на виїзді вийшов у фінал Кубка Італії.