Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «У Словенії я все робив правильно»

Колишній воротар збірної України вважає, що йому просто не пощастило

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «У Словенії я все робив правильно»
© УАФ. Олександр Шовковський

Екс-воротар збірної України Олександр Шовковський згадав один з найтрагічніших моментів своєї кар'єри - матч проти збірної Словенії в стикових матчах до Євро-2000.

«У стикових матчах нам попалася Словенія. Там були різні варіанти, але після Хорватії і з урахуванням інших можливих суперників, громадськість весь час акцентувала увагу на тому, що це нехай і не зовсім прохідний, але цілком проходимий суперник. Мовляв, ми зобов'язані. Чому так вирішили, не знаю, але у словенців теж були свої амбіції, і там теж писали, що їм дісталася команда, з якою можна боротися.

Втім, на наш настрій це жодним чином не вплинуло - про жодну недооцінку не могло бути й мови. Матч в Любляні розпочався для нас добре - ми виграли перший тайм завдяки голу Андрія Шевченка. Але після перерви почалися незрозумілі речі, пішла якась дивна гра. У нас було два спірних вилучення, а потім трапився цей гол Міленко Ачімовича. Зрозуміло, до нього призвела моя технічна помилка. Але, в той же час, якщо повертатися до цього епізоду, то я б нічого не міняв - в наступний раз, якби повторилася ситуація, зіграв би точно так же.

Я бачив, що до цього м'яча ніхто не біжить. Розумів, що встигну. Все робив правильно, але, коли вибивав, м'яч просто звалився з ноги і по неймовірній випадковості потрапив прямо до суперника. Я хотів винести м’яча по брівці, подалі, але, на жаль, не пощастило», - сказав Шовковський.

Читайте також: Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Давор Шукер вибив мені два зуба»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    doktor09
      doktor09, 26.06.2020 10:26
    0
    Была непонятная закономерность. В матчах, где ещё можно было потом поправить дело. Сашо стоял нормально. В решающих же матчах, он допускал просто детские ошибки. Налицо присутствовала явно психологическая неуравновешенность.Потому-то и не было предложений от топ-чемпионатов...
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 12.06.2020 12:56
    +1
    kvv1404, 12.06.2020 11:19
    У кожного великого воротаря є свої ляпи чи дитячі помилки.Варто тільки пригадати великого воротаря Бартеза!!! Ніхто не сумнівався в професійності воротаря Ліверуля Каррієра(можливо фамілію трохи перекрутив) і його "феєричну" гру в фіналі еврокубку.Можна ригадати і інших зіркових воротарів. Те саме було і з СаШо і з Пятовим,не говорячи вже про воротарів інших наших клубів класом нижчих за цих двох. Але це на мій погляд те саме як обговорювати зіркових футболістів які не використали 100-відсоткові моменти,коли здавалось не забити просто неможливо. Тому не чіпайте Сашо,навіть попри його помилки він залишив свій слід в історії чеміонатів світу з футболу,а значить цей слід залишила Україна.Його рекорд можна тільки повторити але не можна перевершити!
    Воно то можливо й так. Але помилки все ж треба визнавати.А Шовковський де-факто сказав, що зіграв якраз як треба, просто не пощастило.
    А тут це явно не так. По-перше в нього цілком можливо був час перевести м'яч назад у штрафну, оскільки словенець перед ним призупинився. По-друге в такій ситуації (коли до воріт далеко, а голкіпер вибиває) найкраще завжди вибивати в аут.
    Sauron
    online
      Sauron, 12.06.2020 11:29
    +1
    Dora, 12.06.2020 09:47
    Потрібно просто ВИЗНАТИ свою помилку!!І все!!! просто ВИЗНАТИ помилку!!! Причому тут " не повезло" Саша???
    Наверняка, тренеры требовали не выносить в ауты, а дорожить мячем.
    Ошибка СаШо в том, что так и не научился качественно играть ногами... :/
    kvv1404
      kvv1404, 12.06.2020 11:19
    0
    У кожного великого воротаря є свої ляпи чи дитячі помилки.Варто тільки пригадати великого воротаря Бартеза!!! Ніхто не сумнівався в професійності воротаря Ліверуля Каррієра(можливо фамілію трохи перекрутив) і його "феєричну" гру в фіналі еврокубку.Можна ригадати і інших зіркових воротарів. Те саме було і з СаШо і з Пятовим,не говорячи вже про воротарів інших наших клубів класом нижчих за цих двох. Але це на мій погляд те саме як обговорювати зіркових футболістів які не використали 100-відсоткові моменти,коли здавалось не забити просто неможливо. Тому не чіпайте Сашо,навіть попри його помилки він залишив свій слід в історії чеміонатів світу з футболу,а значить цей слід залишила Україна.Його рекорд можна тільки повторити але не можна перевершити!
    Chester_787
      Chester_787, 12.06.2020 11:11
    0
    Оп і останніх 5 коментів зачистили
    sokolyk
      sokolyk, 12.06.2020 10:30
    +10
    jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -Чмо
    -Шо?
    Это диалог тебя и твоего мужа .
    А Саша - лучший вратарь Украины с огромным отрывом
    Да и у великих спортсменов бывают ошибки
    Великие спортсмены для начала признают свои ошибки, а не стоят на своем. Понятно, что сейчас рассуждать если бы, да кабы, но там было куча вариантов и в итоге он выбрал самый неверный и после этого говорить, что не стоило ничего менять?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.06.2020 10:18
    -6
    Kromus2007, 12.06.2020 10:15
    вернее двуликий янус, хотя очень хочется поменять первую букву на "а"
    Та сравнивать этих лушпаек с древнеримскими божествами - слишком большая часть для загаражных доходяг
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:15
    0
    jekаfunny, 12.06.2020 10:10
    Не вспомнит , он двуличный жлоб )
    вернее двуликий янус, хотя очень хочется поменять первую букву на "а"
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:13
    -5
    Frankov, 12.06.2020 10:08
    Хорошо что ты хоть не сомневаешься что jekаfunny петушара опущенный.
    я точно не сомневаюсь,в твоем умственном развитии,ибо вот так написать-"в отличии от тебя петушары опущенного жена" мог только прыщавый юнец,пытающийся такой писаниной тут самоутвердиться
    AK_228
    online
      AK_228, 12.06.2020 10:12
    -1
    невероятная случайность
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.06.2020 10:10
    -4
    Kromus2007, 12.06.2020 10:09
    пусть вспомнит ,как Пятов в финале КУЕФА сляпил.
    Не вспомнит , он двуличный жлоб )
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:09
    -3
    jekаfunny, 12.06.2020 10:07
    Та любой вратарь , за карьеру , может собрать 2-5 минутную нарезочку видео , их своих жестких ляпов. И это нормально .
    Он же написал просто чтобы обгадить СаШо и уже с самого утра получить свою порцию денатурата
    пусть вспомнит ,как Пятов в финале КУЕФА сляпил.
    Frankov
    online
      Frankov, 12.06.2020 10:08
    +2
    Kromus2007, 12.06.2020 10:03
    так есть жена или нет?из этого-"в отличии от тебя петушары опущенного жена" следует что-то не понятное ,научись выражаться,чтобы тебя понимали
    Хорошо что ты хоть не сомневаешься что jekаfunny петушара опущенный.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.06.2020 10:07
    -3
    Kromus2007, 12.06.2020 10:00
    Яшин один из лучших вратарей в футболе ,делал ошибки, их не делает только тот,кто ничего не делает,а тут пасется целыми днями меняя ники.
    Та любой вратарь , за карьеру , может собрать 2-5 минутную нарезочку видео , их своих жестких ляпов. И это нормально .
    Он же написал просто чтобы обгадить СаШо и уже с самого утра получить свою порцию денатурата
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:03
    -4
    Frankov, 12.06.2020 09:57
    У меня, в отличии от тебя петушары опущенного жена,ты в своей гей тусовке вообще головой поехал.
    так есть жена или нет?из этого-"в отличии от тебя петушары опущенного жена" следует что-то не понятное ,научись выражаться,чтобы тебя понимали
    axylinam
      axylinam, 12.06.2020 10:02
    +8
    До сих пор вспоминаю этот момент,в своём комментарии Шовковский включил дурачка,типа "Не виноватая я,он сам пришёл ",в таких ситуациях умные игроки просто выбивают мяч в аут,чтобы не рисковать
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:00
    -2
    jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -Чмо
    -Шо?
    Это диалог тебя и твоего мужа .
    А Саша - лучший вратарь Украины с огромным отрывом
    Да и у великих спортсменов бывают ошибки
    Яшин один из лучших вратарей в футболе ,делал ошибки, их не делает только тот,кто ничего не делает,а тут пасется целыми днями меняя ники.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.06.2020 09:59
    -5
    Frankov, 12.06.2020 09:57
    У меня, в отличии от тебя петушары опущенного жена,ты в своей гей тусовке вообще головой поехал.
    Ты ,чучело дврявожопое , будешь эти сказки на марше радужном рассказывать . Или в этом году ваш марш отменили ?
    Frankov
    online
      Frankov, 12.06.2020 09:57
    +2
    jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -Чмо
    -Шо?
    Это диалог тебя и твоего мужа .
    А Саша - лучший вратарь Украины с огромным отрывом
    Да и у великих спортсменов бывают ошибки
    У меня, в отличии от тебя петушары опущенного жена,ты в своей гей тусовке вообще головой поехал.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -1
    А мячик то конечно стоило в аут попытаться выбить
    sokolyk
      sokolyk, 12.06.2020 10:30
    +10
    jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -Чмо
    -Шо?
    Это диалог тебя и твоего мужа .
    А Саша - лучший вратарь Украины с огромным отрывом
    Да и у великих спортсменов бывают ошибки
    Великие спортсмены для начала признают свои ошибки, а не стоят на своем. Понятно, что сейчас рассуждать если бы, да кабы, но там было куча вариантов и в итоге он выбрал самый неверный и после этого говорить, что не стоило ничего менять?
    axylinam
      axylinam, 12.06.2020 10:02
    +8
    До сих пор вспоминаю этот момент,в своём комментарии Шовковский включил дурачка,типа "Не виноватая я,он сам пришёл ",в таких ситуациях умные игроки просто выбивают мяч в аут,чтобы не рисковать
    Dora
      Dora, 12.06.2020 09:47
    +8
    Потрібно просто ВИЗНАТИ свою помилку!!І все!!! просто ВИЗНАТИ помилку!!! Причому тут " не повезло" Саша???
    dp1
      dp1, 12.06.2020 09:22
    +7
    Стояти біля кутового прапорця з порожніми воротами, вибити в центр поля і він не вважає, що все правильно робив. Ідіот, бл.
    Frankov
    online
      Frankov, 12.06.2020 10:08
    +2
    Kromus2007, 12.06.2020 10:03
    так есть жена или нет?из этого-"в отличии от тебя петушары опущенного жена" следует что-то не понятное ,научись выражаться,чтобы тебя понимали
    Хорошо что ты хоть не сомневаешься что jekаfunny петушара опущенный.
    Frankov
    online
      Frankov, 12.06.2020 09:57
    +2
    jekаfunny, 12.06.2020 09:53
    -Чмо
    -Шо?
    Это диалог тебя и твоего мужа .
    А Саша - лучший вратарь Украины с огромным отрывом
    Да и у великих спортсменов бывают ошибки
    У меня, в отличии от тебя петушары опущенного жена,ты в своей гей тусовке вообще головой поехал.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 12.06.2020 12:56
    +1
    kvv1404, 12.06.2020 11:19
    У кожного великого воротаря є свої ляпи чи дитячі помилки.Варто тільки пригадати великого воротаря Бартеза!!! Ніхто не сумнівався в професійності воротаря Ліверуля Каррієра(можливо фамілію трохи перекрутив) і його "феєричну" гру в фіналі еврокубку.Можна ригадати і інших зіркових воротарів. Те саме було і з СаШо і з Пятовим,не говорячи вже про воротарів інших наших клубів класом нижчих за цих двох. Але це на мій погляд те саме як обговорювати зіркових футболістів які не використали 100-відсоткові моменти,коли здавалось не забити просто неможливо. Тому не чіпайте Сашо,навіть попри його помилки він залишив свій слід в історії чеміонатів світу з футболу,а значить цей слід залишила Україна.Його рекорд можна тільки повторити але не можна перевершити!
    Воно то можливо й так. Але помилки все ж треба визнавати.А Шовковський де-факто сказав, що зіграв якраз як треба, просто не пощастило.
    А тут це явно не так. По-перше в нього цілком можливо був час перевести м'яч назад у штрафну, оскільки словенець перед ним призупинився. По-друге в такій ситуації (коли до воріт далеко, а голкіпер вибиває) найкраще завжди вибивати в аут.
    Sauron
    online
      Sauron, 12.06.2020 11:29
    +1
    Dora, 12.06.2020 09:47
    Потрібно просто ВИЗНАТИ свою помилку!!І все!!! просто ВИЗНАТИ помилку!!! Причому тут " не повезло" Саша???
    Наверняка, тренеры требовали не выносить в ауты, а дорожить мячем.
    Ошибка СаШо в том, что так и не научился качественно играть ногами... :/
    Frankov
    online
      Frankov, 12.06.2020 09:40
    +1
    "Я хотел сделать вынос по бровке, подальше, но, к сожалению, не повезло"-та нет,не повезло болельщикам Украины,а ты ЧмоШо просто обосрался.
    doktor09
      doktor09, 26.06.2020 10:26
    0
    Была непонятная закономерность. В матчах, где ещё можно было потом поправить дело. Сашо стоял нормально. В решающих же матчах, он допускал просто детские ошибки. Налицо присутствовала явно психологическая неуравновешенность.Потому-то и не было предложений от топ-чемпионатов...
    kvv1404
      kvv1404, 12.06.2020 11:19
    0
    У кожного великого воротаря є свої ляпи чи дитячі помилки.Варто тільки пригадати великого воротаря Бартеза!!! Ніхто не сумнівався в професійності воротаря Ліверуля Каррієра(можливо фамілію трохи перекрутив) і його "феєричну" гру в фіналі еврокубку.Можна ригадати і інших зіркових воротарів. Те саме було і з СаШо і з Пятовим,не говорячи вже про воротарів інших наших клубів класом нижчих за цих двох. Але це на мій погляд те саме як обговорювати зіркових футболістів які не використали 100-відсоткові моменти,коли здавалось не забити просто неможливо. Тому не чіпайте Сашо,навіть попри його помилки він залишив свій слід в історії чеміонатів світу з футболу,а значить цей слід залишила Україна.Його рекорд можна тільки повторити але не можна перевершити!
    Chester_787
      Chester_787, 12.06.2020 11:11
    0
    Оп і останніх 5 коментів зачистили
    Kromus2007
      Kromus2007, 12.06.2020 10:15
    0
    jekаfunny, 12.06.2020 10:10
    Не вспомнит , он двуличный жлоб )
    вернее двуликий янус, хотя очень хочется поменять первую букву на "а"
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 12.06.2020 09:16
    0
    Надо было не по бровке,а просто выбить в аут!