Ребров наводив довідки про Фенербахче у колишніх підопічних по Динамо

Український наставник цікавиться сучасною ситуацією в турецькому футболі

Ребров наводив довідки про Фенербахче у колишніх підопічних по Динамо
© ФК Динамо Київ. Сергій Ребров

Головний тренер угорського «Ференцвароша» Сергій Ребров останнім часом наводив довідки про сучасний стан справ в «Фенербахче», повідомляє турецька преса.

За наявною інформацією, Ребров консультувався з колишніми своїми підопічними по «Динамо». Зокрема, коуч переговорив з Домагоєм Відою з «Бешикташа», Сергієм Рибалкою з «Сівасспора», Артемом Кравцем з «Кайсеріспора», Юнесом Беландою з «Галатасарая» і двома представниками «Різеспора» Миколою Морозюком та Денисом Гармашем.

Раніше повідомлялося, що Ребров дав згоду керівництву «Фенербахче» очолити команду в наступному сезоні.

Нагадаємо, Сергій Ребров в якості гравця виступав за «Фенербахче» з 2002 по 2004 роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fotospor

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 19:22
    0
    Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:35
    Она уже бывшая Морозючка или Морозючка в прошлом...
    А что в паспорте указано то, что?
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:35
    0
    dadlismit, 09.06.2020 13:36
    Интересно, а у Морозючки он не консультировался ?
    Она уже бывшая Морозючка или Морозючка в прошлом...
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:49
    +3
    zhyr, 09.06.2020 13:45
    А що тут такого? Якщо є можливість взнати всі нюанси, то чому і не подзвонити? Думаю, так роблять більшість гравців і тренерів перед переходом в якийсь клуб.
    Да, но не всех кого только можно было придумать и назвать из Турции явно, еще б сказали с Ириной Морозюк консультировался
    zhyr
    online
      zhyr, 09.06.2020 13:45
    0
    dd dent, 09.06.2020 13:28
    Да, сел всех обзвонил когда сочиняете новость то фантазия видно что через край бьет прям
    А що тут такого? Якщо є можливість взнати всі нюанси, то чому і не подзвонити? Думаю, так роблять більшість гравців і тренерів перед переходом в якийсь клуб.
    dadlismit
      dadlismit, 09.06.2020 13:36
    +4
    Интересно, а у Морозючки он не консультировался ?
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:28
    +4
    Да, сел всех обзвонил когда сочиняете новость то фантазия видно что через край бьет прям
    dadlismit
      dadlismit, 09.06.2020 13:36
    +4
    Интересно, а у Морозючки он не консультировался ?
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:28
    +4
    Да, сел всех обзвонил когда сочиняете новость то фантазия видно что через край бьет прям
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 13:49
    +3
    zhyr, 09.06.2020 13:45
    А що тут такого? Якщо є можливість взнати всі нюанси, то чому і не подзвонити? Думаю, так роблять більшість гравців і тренерів перед переходом в якийсь клуб.
    Да, но не всех кого только можно было придумать и назвать из Турции явно, еще б сказали с Ириной Морозюк консультировался
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 19:22
    0
    Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:35
    Она уже бывшая Морозючка или Морозючка в прошлом...
    А что в паспорте указано то, что?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:35
    0
    dadlismit, 09.06.2020 13:36
    Интересно, а у Морозючки он не консультировался ?
    Она уже бывшая Морозючка или Морозючка в прошлом...
    zhyr
    online
      zhyr, 09.06.2020 13:45
    0
    dd dent, 09.06.2020 13:28
    Да, сел всех обзвонил когда сочиняете новость то фантазия видно что через край бьет прям
    А що тут такого? Якщо є можливість взнати всі нюанси, то чому і не подзвонити? Думаю, так роблять більшість гравців і тренерів перед переходом в якийсь клуб.