ЗМІ: Керівництво Фенербахче домовилось з Ребровим

Український тренер очолить турецький клуб з наступного сезону

ЗМІ: Керівництво Фенербахче домовилось з Ребровим
© ФК Ференцварош. Сергій Ребров

Український тренер угорського «Ференцвароша» Сергій Ребров погодився очолити «Фенербахче». Про це повідомляє турецька преса.

Повідомляється, що Ребров кілька разів розмовляв по телефону з керівництвом клубу зі Стамбула, після чого було прийнято рішення, що він очолить «Фенербахче» по завершенні сезону. Цю інформацію джерелу підтвердив агент Реброва Шандор Варга. На даний момент український тренер знаходиться в тісному контакті з турецькою стороною і вже будує плани на наступний сезон.

Відзначимо, що 46-річний Ребров має з «Ференцварошем» контракт до літа 2023 року, але вже повідомив нинішніх роботодавців про своє майбутнє звільнення.

Додамо, що «Фенербахче» три місяці тому звільнив головного тренера Ерсуна Янала, але так і не зміг підшукати йому заміни. Команда йде на 7-му місці в чемпіонаті.

Після 27-ми турів чемпіонат Угорщини «Ференцварош» лідирує в турнірній таблиці, маючи в активі 63 очки. «Фехервар», який іде другим, займає 54 бали.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Turkiye Gazetesi

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Morales
      Morales, 09.06.2020 22:13
    0
    В своё время Сурки спасли Динамо, но сейчас они реально тормоз. Соглашаюсь, с ниже отписавшимися, что динамовец с Донбасса( он для всех свой), не сможет полноценно работать с Сурком мл, которого я считаю нормальным мужеком, в отличии от старшего. И не Игоря в этом вина, а старшенького, который фактически руководит Игорем и Динамо.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 21:44
    0
    kvv1404, 09.06.2020 12:12
    Якщо це говорить агент тренера то яка це може бути "утка"? Ну а те що повідомив керівництво клуба заздалегідь теж цілком по джентельменськи -керівництво клубу має час і на ошуки тренера і на прорахунок суми,яку залатить Фенер за Реброва,чи сам Ребров з власної кишені.Не думаю що там буде якась фантастична сума з 6 нулями бо все обраховується відповідно до його зарплатні.
    А в параллельной новости на этом же сайте пишется, что тот же агент (Шандор Варга) утверждает, мол, предложения есть, но мы еще ни с кем не договорись, Реброву и в Ференцвароше хорошо, никуда пока не планирует.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.06.2020 20:29
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 11:45
    для вболівальників КД Ребров - не вихід. Тут потрібно щось, що докорінно змінить систему (як у збірній чи у Шахтарі, коли прийшли іноземці та повністю усе перекроїли на новий лад). Буде Ребров - все одно Суркіс не дасть йому спокійно працювати без втручань. Тут Динамо потрібно реально не просто тренер, а людина з цілою стратегією розвитку. Причому, здається мені, що стратегія має бути десь приблизно такою як в Аяксі, Бенфіці, Порту - коли команди не купляють вже готових футболістів для посилення, а навпаки вирощують їх та продають європейським грандам. (Суркіс просто фінансово не стягне купувати нормальних гравців, оскільки якщо вони сюди і поїдуть то тільки за дуже великі гроші, а дешево можно купити лише аби що, якого вже і тек за останні роки набрали як гі-на!!!)
    У Реброва была стратегия и в Динамо она отлично работала. Но Суркису ведь виднее...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.06.2020 20:29
    0
    Удачи Реброву.
    А на счёт "В ДК бы его"...Ну он был не против остаться, но менеджмент клуба во главе с президентом слушает только себя. А Ребров себе карьеру которая только началась, и вполне успешно, гробить не хочет.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 09.06.2020 16:57
    +2
    Якщо правда, неймовірно радий за Реброва!
    Kevko
    online
      Kevko, 09.06.2020 14:17
    +2
    Чемпионат Турции сильнее венгерского. Зарплата будет, видимо, значительно выше.
    Но сам чемпионат, менталитет, болельщики... - очень специфично.
    Болеть за Реброва будем в любом случае.
    common_sense
      common_sense, 09.06.2020 12:44
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    пусть опыта набирается...
    Aer Bore
      Aer Bore, 09.06.2020 12:43
    +5
    Leo Leo, 09.06.2020 12:35
    Болельщик там не благодарный,с гнильцой..
    Да и чемпионат такой себе..
    Странный выбор!
    Похоже деньги всё решили..
    Удачи
    Если сравнивать Ференц и Фенер, то в спортивном плане второе явно повыше. Все остальное, ваше субьективное мнение
    Leo Leo
      Leo Leo, 09.06.2020 12:35
    0
    Болельщик там не благодарный,с гнильцой..
    Да и чемпионат такой себе..
    Странный выбор!
    Похоже деньги всё решили..
    Удачи
    Павел Рева
      Павел Рева, 09.06.2020 12:20
    +2
    Источник — Turkiye Gazetesi.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 12:18
    +1
    Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:05
    Отметим, что 46-летний Ребров имеет с «Ференцварошем» контракт до лета 2023 года, но уже уведомил нынешних работодателей о своем предстоящем уходе.
    ---
    Это как, когда захочу уйду?
    Ми ж не знаємо на яких умовах Ребров продовжував угоду з угорцями. Можливо у нього в контракті прописана така можливість піти, повідомивши заздалегідь...
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.06.2020 12:12
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:05
    Отметим, что 46-летний Ребров имеет с «Ференцварошем» контракт до лета 2023 года, но уже уведомил нынешних работодателей о своем предстоящем уходе.
    ---
    Это как, когда захочу уйду?
    Якщо це говорить агент тренера то яка це може бути "утка"? Ну а те що повідомив керівництво клуба заздалегідь теж цілком по джентельменськи -керівництво клубу має час і на ошуки тренера і на прорахунок суми,яку залатить Фенер за Реброва,чи сам Ребров з власної кишені.Не думаю що там буде якась фантастична сума з 6 нулями бо все обраховується відповідно до його зарплатні.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 12:09
    +3
    Очень специфический чемп и клуб, будем надеяться все получится и проявит себя там, а впереди глядишь и топ 5 появится ну или в СБУ попадет, Шева явно на Евро выступит и свалит в Европу, к сожалению наверное
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    На утку больше похоже
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:05
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Отметим, что 46-летний Ребров имеет с «Ференцварошем» контракт до лета 2023 года, но уже уведомил нынешних работодателей о своем предстоящем уходе.
    ---
    Это как, когда захочу уйду?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 09.06.2020 12:03
    +1
    Подпись под фото: "Неверной дорогой идёте, б... , товарищи!"
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 12:00
    +5
    А щодо Реброва - тільки успіхів. Звичайно хотілося б побачити його на рівні Англії, Італії, Іспанії, Німеччини, але, гадаю" у Станіславовича ще все попереду..
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 11:58
    0
    Юрий Карпенко, 09.06.2020 11:51
    Шановний ви самі собі протирічить, можливо проблема у власнику а не в купі тренерів
    Звичайно, що проблема у власнику (Цікаво, в чому я сам собі протирічу?), який запрошує цілу купу недолугих тренерів через те, що хоче втручатися постійно в процес та зекономити на їх ЗП. Тому я і кажу виключно про іноземного тренера зі своєю командою та стратегією, який однозначно відмовиться їхати в Динамо, якщо буде постійне втручання збоку власника...
    DidOk
    online
      DidOk, 09.06.2020 11:55
    +8
    Щасти йому ✋
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 09.06.2020 11:51
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 11:45
    для вболівальників КД Ребров - не вихід. Тут потрібно щось, що докорінно змінить систему (як у збірній чи у Шахтарі, коли прийшли іноземці та повністю усе перекроїли на новий лад). Буде Ребров - все одно Суркіс не дасть йому спокійно працювати без втручань. Тут Динамо потрібно реально не просто тренер, а людина з цілою стратегією розвитку. Причому, здається мені, що стратегія має бути десь приблизно такою як в Аяксі, Бенфіці, Порту - коли команди не купляють вже готових футболістів для посилення, а навпаки вирощують їх та продають європейським грандам. (Суркіс просто фінансово не стягне купувати нормальних гравців, оскільки якщо вони сюди і поїдуть то тільки за дуже великі гроші, а дешево можно купити лише аби що, якого вже і тек за останні роки набрали як гі-на!!!)
    Шановний ви самі собі протирічить, можливо проблема у власнику а не в купі тренерів
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 09.06.2020 11:33
    +15
    Будет интересно посмотреть.
    В Венгрии Ребров себя очень хорошо показал.
    axylinam
    online
      axylinam, 09.06.2020 11:24
    +13
    Отличный вариант для Реброва
    AK_228
    online
      AK_228, 09.06.2020 11:38
    +11
    хороший вариант, успехов нашему самому перспективному тренеру!!
    DidOk
    online
      DidOk, 09.06.2020 11:55
    +8
    Щасти йому ✋
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 11:45
    +8
    Юрий Карпенко, 09.06.2020 11:30
    Где-то забившись в угол плачут болельщики ДК)
    для вболівальників КД Ребров - не вихід. Тут потрібно щось, що докорінно змінить систему (як у збірній чи у Шахтарі, коли прийшли іноземці та повністю усе перекроїли на новий лад). Буде Ребров - все одно Суркіс не дасть йому спокійно працювати без втручань. Тут Динамо потрібно реально не просто тренер, а людина з цілою стратегією розвитку. Причому, здається мені, що стратегія має бути десь приблизно такою як в Аяксі, Бенфіці, Порту - коли команди не купляють вже готових футболістів для посилення, а навпаки вирощують їх та продають європейським грандам. (Суркіс просто фінансово не стягне купувати нормальних гравців, оскільки якщо вони сюди і поїдуть то тільки за дуже великі гроші, а дешево можно купити лише аби що, якого вже і тек за останні роки набрали як гі-на!!!)
    Aer Bore
      Aer Bore, 09.06.2020 12:43
    +5
    Leo Leo, 09.06.2020 12:35
    Болельщик там не благодарный,с гнильцой..
    Да и чемпионат такой себе..
    Странный выбор!
    Похоже деньги всё решили..
    Удачи
    Если сравнивать Ференц и Фенер, то в спортивном плане второе явно повыше. Все остальное, ваше субьективное мнение
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 12:00
    +5
    А щодо Реброва - тільки успіхів. Звичайно хотілося б побачити його на рівні Англії, Італії, Іспанії, Німеччини, але, гадаю" у Станіславовича ще все попереду..
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.06.2020 12:12
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:05
    Отметим, что 46-летний Ребров имеет с «Ференцварошем» контракт до лета 2023 года, но уже уведомил нынешних работодателей о своем предстоящем уходе.
    ---
    Это как, когда захочу уйду?
    Якщо це говорить агент тренера то яка це може бути "утка"? Ну а те що повідомив керівництво клуба заздалегідь теж цілком по джентельменськи -керівництво клубу має час і на ошуки тренера і на прорахунок суми,яку залатить Фенер за Реброва,чи сам Ребров з власної кишені.Не думаю що там буде якась фантастична сума з 6 нулями бо все обраховується відповідно до його зарплатні.
    common_sense
      common_sense, 09.06.2020 12:44
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    пусть опыта набирается...
    dd dent
    online
      dd dent, 09.06.2020 12:09
    +3
    Очень специфический чемп и клуб, будем надеяться все получится и проявит себя там, а впереди глядишь и топ 5 появится ну или в СБУ попадет, Шева явно на Евро выступит и свалит в Европу, к сожалению наверное
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 09.06.2020 11:30
    +3
    Где-то забившись в угол плачут болельщики ДК)
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 09.06.2020 16:57
    +2
    Якщо правда, неймовірно радий за Реброва!
    Kevko
    online
      Kevko, 09.06.2020 14:17
    +2
    Чемпионат Турции сильнее венгерского. Зарплата будет, видимо, значительно выше.
    Но сам чемпионат, менталитет, болельщики... - очень специфично.
    Болеть за Реброва будем в любом случае.
    Павел Рева
      Павел Рева, 09.06.2020 12:20
    +2
    Источник — Turkiye Gazetesi.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 12:18
    +1
    Evgene Boykinyuk, 09.06.2020 12:05
    Отметим, что 46-летний Ребров имеет с «Ференцварошем» контракт до лета 2023 года, но уже уведомил нынешних работодателей о своем предстоящем уходе.
    ---
    Это как, когда захочу уйду?
    Ми ж не знаємо на яких умовах Ребров продовжував угоду з угорцями. Можливо у нього в контракті прописана така можливість піти, повідомивши заздалегідь...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 09.06.2020 12:03
    +1
    Подпись под фото: "Неверной дорогой идёте, б... , товарищи!"
    Morales
      Morales, 09.06.2020 22:13
    0
    В своё время Сурки спасли Динамо, но сейчас они реально тормоз. Соглашаюсь, с ниже отписавшимися, что динамовец с Донбасса( он для всех свой), не сможет полноценно работать с Сурком мл, которого я считаю нормальным мужеком, в отличии от старшего. И не Игоря в этом вина, а старшенького, который фактически руководит Игорем и Динамо.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 09.06.2020 21:44
    0
    kvv1404, 09.06.2020 12:12
    Якщо це говорить агент тренера то яка це може бути "утка"? Ну а те що повідомив керівництво клуба заздалегідь теж цілком по джентельменськи -керівництво клубу має час і на ошуки тренера і на прорахунок суми,яку залатить Фенер за Реброва,чи сам Ребров з власної кишені.Не думаю що там буде якась фантастична сума з 6 нулями бо все обраховується відповідно до його зарплатні.
    А в параллельной новости на этом же сайте пишется, что тот же агент (Шандор Варга) утверждает, мол, предложения есть, но мы еще ни с кем не договорись, Реброву и в Ференцвароше хорошо, никуда пока не планирует.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.06.2020 20:29
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 09.06.2020 11:45
    для вболівальників КД Ребров - не вихід. Тут потрібно щось, що докорінно змінить систему (як у збірній чи у Шахтарі, коли прийшли іноземці та повністю усе перекроїли на новий лад). Буде Ребров - все одно Суркіс не дасть йому спокійно працювати без втручань. Тут Динамо потрібно реально не просто тренер, а людина з цілою стратегією розвитку. Причому, здається мені, що стратегія має бути десь приблизно такою як в Аяксі, Бенфіці, Порту - коли команди не купляють вже готових футболістів для посилення, а навпаки вирощують їх та продають європейським грандам. (Суркіс просто фінансово не стягне купувати нормальних гравців, оскільки якщо вони сюди і поїдуть то тільки за дуже великі гроші, а дешево можно купити лише аби що, якого вже і тек за останні роки набрали як гі-на!!!)
    У Реброва была стратегия и в Динамо она отлично работала. Но Суркису ведь виднее...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 09.06.2020 20:29
    0
    Удачи Реброву.
    А на счёт "В ДК бы его"...Ну он был не против остаться, но менеджмент клуба во главе с президентом слушает только себя. А Ребров себе карьеру которая только началась, и вполне успешно, гробить не хочет.