Ребров може очолити Фенербахче

Український фахівець є пріоритетною кандидатурою для турецького клубу

Ребров може очолити Фенербахче
© Twitter. Сергій Ребров

Керівництво «Фенербахче» стурбоване пошуком нового головного тренера, під керівництвом якого «канарки» змогли б реально поборотися за «золото» в наступному розіграші турецької Суперліги.

Вивчаючи варіанти, представники «Фенербахче» звернули увагу на 45-річного українського тренера Сергія Реброва, який в даний час успішно працює з угорським «Ференцварошем».

Відзначається, що президент «Фенербахче» Алі Коч поставив завдання скласти звіт про Реброва, в якому знайшлося місце наступній характеристиці наставника: «Ребров стер домінування Луческу в Україні, два рази поспіль привівши «Динамо» Київ до титулу чемпіона, і почавши, тим самим, процес від'їзду Мірчі в «Зеніт».

Нагадаємо, що Сергій Ребров прекрасно знайомий уболівальникам «Фенербахче». В якості гравця він виступав за цю команду на правах оренди з «Тоттенхема» з 2002 по 2004 роки, ставши чемпіоном Туреччини за підсумками сезону-2003/04.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fotospor

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 04.05.2020 13:17
    0
    Ребров заслужив на успіх і як гравець та як тренер. Молодець
    samird
    online
      samird, 03.05.2020 22:26
    +2
    Это хороший вариант. Отличная школа работы "на сковородке". Но Ребров играл в Турции - он наверняка представляет себе о чем речь. Другое дело, что "новостям" из Турции доверять проблематично. Просто утиное царство.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 03.05.2020 18:08
    -1
    Зачем ему чемпионат Турции, лучше ДК попробовать. Но не факт что получится взять золото не в чемпионате Украины не в Турции. В этих чемпионатах по 4 команды на 2 место претендует сейчас.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 03.05.2020 14:16
    +11
    Виталий Жалыбин, 03.05.2020 11:58
    ну такое турцию нельзя назвать прогрессом
    Ти ще скажи що чемпіонат Угорщини сильніший за турецький! Це бесперечно крок нагору і якщо так станеться то тут вже можна буде робити висновки про тренерський хист Реброва!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 03.05.2020 12:27
    +4
    Это в любом случаи команда посерьезней чем сейчас. Плюс там деньги есть и можно построить хорошую команду!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 03.05.2020 12:08
    -7
    Виталий Жалыбин, 03.05.2020 11:58
    ну такое турцию нельзя назвать прогрессом
    Сьогодні мало кого можно назвати прогрессом. Ну може Беларуссию и Швецию...
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 03.05.2020 11:58
    -12
    ну такое турцию нельзя назвать прогрессом
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 03.05.2020 11:02
    -9
    Golhrenshtanga, 03.05.2020 10:31
    А какого он вообще ушол из Динамо,кто в курсе?
    За 2-е место))
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 03.05.2020 11:01
    -8
    Всё на эФ пойдёт? Значит потом Фулхэм?
    Или Фламуртари
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 03.05.2020 10:54
    +15
    Если правда удачи Сереге
    zhyr
      zhyr, 03.05.2020 10:39
    +7
    Golhrenshtanga, 03.05.2020 10:31
    А какого он вообще ушол из Динамо,кто в курсе?
    Бо його Суркіс через х кинув. Блохіну скільки накупили футболістів, а Реброву якихось вільних агентів підписували.
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 03.05.2020 10:31
    -9
    А какого он вообще ушол из Динамо,кто в курсе?
    Akella_147
    online
      Akella_147, 03.05.2020 10:22
    +14
    Отлично! Ведь он толковый тренер!
    axylinam
    online
      axylinam, 03.05.2020 10:22
    +18
    Очень хороший вариант для Реброва
    Trollface
    online
      Trollface, 03.05.2020 10:20
    +17
    Хорошее продолжение карьеры. Потом в АПЛ
    axylinam
    online
      axylinam, 03.05.2020 10:22
    +18
    Очень хороший вариант для Реброва
    Trollface
    online
      Trollface, 03.05.2020 10:20
    +17
    Хорошее продолжение карьеры. Потом в АПЛ
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 03.05.2020 10:54
    +15
    Если правда удачи Сереге
    Akella_147
    online
      Akella_147, 03.05.2020 10:22
    +14
    Отлично! Ведь он толковый тренер!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 03.05.2020 14:16
    +11
    Виталий Жалыбин, 03.05.2020 11:58
    ну такое турцию нельзя назвать прогрессом
    Ти ще скажи що чемпіонат Угорщини сильніший за турецький! Це бесперечно крок нагору і якщо так станеться то тут вже можна буде робити висновки про тренерський хист Реброва!
    zhyr
      zhyr, 03.05.2020 10:39
    +7
    Golhrenshtanga, 03.05.2020 10:31
    А какого он вообще ушол из Динамо,кто в курсе?
    Бо його Суркіс через х кинув. Блохіну скільки накупили футболістів, а Реброву якихось вільних агентів підписували.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 03.05.2020 12:27
    +4
    Это в любом случаи команда посерьезней чем сейчас. Плюс там деньги есть и можно построить хорошую команду!
    samird
    online
      samird, 03.05.2020 22:26
    +2
    Это хороший вариант. Отличная школа работы "на сковородке". Но Ребров играл в Турции - он наверняка представляет себе о чем речь. Другое дело, что "новостям" из Турции доверять проблематично. Просто утиное царство.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 04.05.2020 13:17
    0
    Ребров заслужив на успіх і як гравець та як тренер. Молодець