Денис БЕРІНЧИК: «Крим може бути нашим, але у нього триколор»

Відомий боксер - про своє ставлення до окупації українських територій Росією

Денис БЕРІНЧИК: «Крим може бути нашим, але у нього триколор»
© Інстаграм Дениса Берінчика

Володар титулу WBO International Денис Беринчик (13-0, 9 КО) розповів про своє ставлення до ситуації з окупованими Росією територіями України.

«Чи повернуться незабаром ті території, які окуповані? Ні. Я не політичний діяч і не історик, але, думаю, їх ніхто не віддасть, бо це гра вищих керівників країни. І так розграбували ту діляночку, що там уже нічого не залишилося, крім мародерів. Як то кажуть: одні зайшли - забрали золото, інші - електричні прилади, а прийду я - і заберу плінтус. Розграбували країну. Ту, маленьку земельку. Та й цю теж, потроху. Але поки ми будемо сильними, як зазвичай. І все буде чітко.

Зараз я відкриваю карту, Крим може бути нашим українським, але у нього триколор. Була автономна республіка, відокремилася, проголосували. Зайшли чоловічки, не зайшли чоловічки, прийшли чоловічки. Але ти сьогодні туди їдеш і проїжджаєш прикордонну службу однієї країни і іншої.

І так само у мене в Краснодоні. І на третю заїхати можеш, якщо занадто сильно будеш криво в'їжджати. Думаю, території ніхто не віддасть, а інші їх і не заберуть. От і все. Ні вам, ні нам, ні вашим», - заявив Денис.

Читайте також: Олександр КРАСЮК: «Берінчик готовий боксувати з Ломаченком»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pont0017
      pont0017, 09.06.2020 01:50
    +1
    Вы бы его еще про таблицу умножения спросили.
    kh_ua
      kh_ua, 08.06.2020 07:21
    -2
    еще один ватноватый боксер
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.06.2020 18:50
    0
    Я бы на месте спортсменов помолчал, особенно что боксеры говорят... Ясно только на 100% что Крым в обозримом будущем не вернут нам, тут и боксером не надо быть. А даже если карлик-педофил и решиться это сделать, люди, которые живут в Крыму не захотят вернутся в Украину, потому что к тому времени там украинцев уже не будет...
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.06.2020 18:39
    +5
    не понимаю что он такого сказал ? Правду ?
    Как кому бы не хотелось, но Крым на данный момент не украинский. И просто рисование на карте его в составе Украины не вернёт его нам.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 07.06.2020 13:27
    +3
    Леха Аксютенко, 07.06.2020 12:32
    А ты в Крыму украинские флаги видел? Или можешь туда спокойно заехать?
    Все правильно сказал Беринчик, все как есть.
    Украина его считает украинским, большинство крымчам, и россияне - русским. И пока, что Крым больше русский, чем украинский, как бы мы этого не хотели...
    Минусовщики. Патриотизм - это хорошо, но мозги иногда нужно включать.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 07.06.2020 12:32
    -1
    vizuals, 07.06.2020 11:02
    Мабуть ту, яку йому Усиков на День народження подарував, інакше важко сказати, де він ще міг бачити аквафреш у Криму
    А ты в Крыму украинские флаги видел? Или можешь туда спокойно заехать?
    Все правильно сказал Беринчик, все как есть.
    Украина его считает украинским, большинство крымчам, и россияне - русским. И пока, что Крым больше русский, чем украинский, как бы мы этого не хотели...
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 07.06.2020 12:07
    +9
    Как говорил один персонаж - "Немножко текст по дебильному написан..."
    Jack Kilovat
      Jack Kilovat, 07.06.2020 11:56
    +5
    Ещё один идиёт
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 11:02
    +4
    pas2012, 07.06.2020 10:19
    Цікаво яку це ти карту відкривав?Думав він хоч трохи розумніший.
    Мабуть ту, яку йому Усиков на День народження подарував, інакше важко сказати, де він ще міг бачити аквафреш у Криму
    Trollface
    online
      Trollface, 07.06.2020 11:02
    +5
    Еще один не туда слов. Лучше был молчал и работал руками,а не головой
    Vit18
    online
      Vit18, 07.06.2020 10:58
    +8
    До чого тут пограбування території? Що там в Криму грабувати?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.06.2020 10:54
    +11
    Думки за словами не встигають чи навпаки?
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 10:51
    +7
    В башці в Беринчіка триколор
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 07.06.2020 10:48
    +6
    Не надо лукавить, парень сказал абсолютную правду.
    Алік Пилкін
      Алік Пилкін, 07.06.2020 10:37
    +7
    В отличие от двух, вернее, трех предыдущих этот немного лучше. Но все равно - боксер, а это что-то труднообьяснимое.
    Banderass
      Banderass, 07.06.2020 10:29
    +4
    Ще один малорос про політику думку вичавив. Два речення достатньо, щоб далі не читати.
    pas2012
      pas2012, 07.06.2020 10:19
    +7
    Цікаво яку це ти карту відкривав?Думав він хоч трохи розумніший.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.06.2020 10:54
    +11
    Думки за словами не встигають чи навпаки?
    Капитан Врунгель
    online
      Капитан Врунгель, 07.06.2020 12:07
    +9
    Как говорил один персонаж - "Немножко текст по дебильному написан..."
    Vit18
    online
      Vit18, 07.06.2020 10:58
    +8
    До чого тут пограбування території? Що там в Криму грабувати?
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 10:51
    +7
    В башці в Беринчіка триколор
    Алік Пилкін
      Алік Пилкін, 07.06.2020 10:37
    +7
    В отличие от двух, вернее, трех предыдущих этот немного лучше. Но все равно - боксер, а это что-то труднообьяснимое.
    pas2012
      pas2012, 07.06.2020 10:19
    +7
    Цікаво яку це ти карту відкривав?Думав він хоч трохи розумніший.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 07.06.2020 10:48
    +6
    Не надо лукавить, парень сказал абсолютную правду.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.06.2020 18:39
    +5
    не понимаю что он такого сказал ? Правду ?
    Как кому бы не хотелось, но Крым на данный момент не украинский. И просто рисование на карте его в составе Украины не вернёт его нам.
    Jack Kilovat
      Jack Kilovat, 07.06.2020 11:56
    +5
    Ещё один идиёт
    Trollface
    online
      Trollface, 07.06.2020 11:02
    +5
    Еще один не туда слов. Лучше был молчал и работал руками,а не головой
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 11:02
    +4
    pas2012, 07.06.2020 10:19
    Цікаво яку це ти карту відкривав?Думав він хоч трохи розумніший.
    Мабуть ту, яку йому Усиков на День народження подарував, інакше важко сказати, де він ще міг бачити аквафреш у Криму
    Banderass
      Banderass, 07.06.2020 10:29
    +4
    Ще один малорос про політику думку вичавив. Два речення достатньо, щоб далі не читати.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 07.06.2020 13:27
    +3
    Леха Аксютенко, 07.06.2020 12:32
    А ты в Крыму украинские флаги видел? Или можешь туда спокойно заехать?
    Все правильно сказал Беринчик, все как есть.
    Украина его считает украинским, большинство крымчам, и россияне - русским. И пока, что Крым больше русский, чем украинский, как бы мы этого не хотели...
    Минусовщики. Патриотизм - это хорошо, но мозги иногда нужно включать.
    pont0017
      pont0017, 09.06.2020 01:50
    +1
    Вы бы его еще про таблицу умножения спросили.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.06.2020 18:50
    0
    Я бы на месте спортсменов помолчал, особенно что боксеры говорят... Ясно только на 100% что Крым в обозримом будущем не вернут нам, тут и боксером не надо быть. А даже если карлик-педофил и решиться это сделать, люди, которые живут в Крыму не захотят вернутся в Украину, потому что к тому времени там украинцев уже не будет...