Василь КОБІН: «Запропонований календар – це вбивство гравців»

Головний тренер ФК «Минай» виступає проти укороченого турніру Першої ліги

Василь КОБІН: «Запропонований календар – це вбивство гравців»
© ФК Минай. Василь Кобін

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував позицію клубу щодо можливості догравання сезону Першої ліги, рішення про яке може бути принято 5 червня на засіданні Ради ліг ПФЛ:

«Позиція клубу абсолютно не змінилася. По-перше, хочу сказати, що не бачу потреби у ще одному засіданні Ради ліг ПФЛ. Наша позиція незмінна – вона відома у ПФЛ. Ще раз про це говорити і голосувати за це не бачу сенсу. Не хочемо брати участь у голосуванні і за якийсь укорочений турнір, який не має ніякої правової основи і незрозуміло хто його складав. Чекаємо рішення Виконкому УАФ – останнє слово і так буде за ними.

Останнім часом у ЗМІ чимало критикували «Минай»? Так, було чимало перекручування інформації. До речі, одне з останніх – від спортивного директора ПФЛ Євгена Мороза, який заявив на днях в інтерв’ю, що ми начебто проти футболу. Це не правда. Вимоги наші їм відомі. І я проти того тиску, яке чинить ПФЛ на наш клуб. Його заяви необґрунтовані. Таке враження, що він не нейтральна людина, а представляє чиїсь інтереси. Хай він як один з керівників ПФЛ зробить зі свого боку все можливе, щоб чемпіонат продовжити. 2,5 місяці ми не бачили від них якихось рухів для цього. ПФЛ ніяк не може допомогти командам, аби чемпіонат продовжили у повноцінному складі. Всі проблеми звалили на клуби.  До речі, як показав старт УПЛ, грати за нинішніх умов досить важко. Ситуація в «Карпатах» та її наслідки – цьому чудовий приклад. 

Клуб ще звинувачують в тому, що кубок хоче грати, а чемпіонат наче ні? По-перше, це лише один матч. Або два. Зрозумійте, що півфінал Кубка – для нашого молодого клубу велике досягнення і унікальна можливість. Другого такого шансу можна ще довго чекати. По-друге, цей турнір проводить УАФ, а не ПФЛ. І у них більш чіткіші правила та вимоги. І вони досить суворі. Виконати їх у повному обсязі клубам Першої ліги буде дуже складно. Практично нереально. У нас же не ті бюджети, що в УПЛ.  Але заради півфіналу наш клуб докладе всіх зусиль і ресурсів, адже це історичний матч.

Ми забезпечимо безпеку для футболістів і всього персоналу. Але, повторюся, це 1 матч, може 2. В Першій лізі таких поєдинків – 11.  До речі, на днях прислали нам календар відновлення чемпіонату. Ми не згідні з ним. Це вбивство футболістів – ігри з 2-го на 3–4 день. Як це встигнути? Наприклад, 30 липня ми граємо у Львові, 3-го серпня у Краматорську, а це 1200 км дороги, а через 4 дні після цього ми вдома приймаємо «Волинь», і це може бути ключова гра! Як до неї підготуватися, якщо 2 з 4 днів – ми будемо в дорозі?  Ну як це встигнути? Зрозуміло, що ПФЛ хоче закінчити сезон в Першій лізі, але ж вони просто не знають, як це зробити».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Минай

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    FOX DESIGNE
      FOX DESIGNE, 07.06.2020 19:09
    0
    Кар'єра за Минай Закарпаття
    https://shre.su/B28E
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 16:07
    +1
    В Англии в таком ритме играют декабрь-январь и не рыдают!
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 16:04
    +1
    "У нас же не те бюджеты, что в УПЛ." Вася, а нахрена тогда вам УПЛ, если бабла нет!!!!
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 05.06.2020 09:41
    0
    Andrii Stadnyk, 04.06.2020 16:37
    Так грати з 2 дня на 3 будуть всі, а не тільки Минай. У всіх проблеми з переїздами. Цікаво, як би Кобін заговорив, якби на 3 місце поставили Інгулець, як вони того вимагають згідно з регламентом.
    Не "згідно з регламентом", а "всупереч регламенту"! Досить слухати п'яного Поворознюка. Спробуйте самі прочитати регламент, стаття 8 - не зрозуміти може тільки Поворознюк, а решта або тупо вірять йому на слово, або (підлеглі) бояться сказати йому правду.
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 05.06.2020 09:24
    0
    Какие проблемы в первой лиге... Идеальный вариант - доиграть чемпионат в сокращенный срок. 5 замен, тосование состава. Футболистов же не 11 штук в команде))
    Это будет по спортивному.
    А на счет, Миная.... Я так понял, со статьи, они не хотят доигрывать чемпионат? Неправильная позиция, неожидал. Боятся опустится ниже по таблице.
    Vadim-77
      Vadim-77, 05.06.2020 02:50
    +2
    Сколько ж нытья от Миная. Не хотите играть, сидите в первой лиге !
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 05.06.2020 00:34
    +3
    Нужно посто принять решение о том, что клубы, не желающие искать решение о доигрывании турнира, автоматически лишаются шанса на повышение в классе
    А насчёт тяжёлого календаря с разьездами он, пожалуй, прав. Но ведь можно, в конце концов провести сваренные матчи, 2 дома, 2 на выезде. Вот пусть едет в Краматопск и Харьков (или что там поближе....) А потом дома готовится, всю неделю
    rus
      rus, 04.06.2020 20:17
    0
    Istm, 04.06.2020 15:30
    Минай? Чем не угодил?
    послушай гл.тренера и спорт .дир!!!
    Max123
      Max123, 04.06.2020 18:45
    +4
    Привык в Шатере играть по пару игр за сезон... Конечно тяжело... )))
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 04.06.2020 17:37
    +8
    Вася сцыкло.Вам за ето платят.Дармоеды
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 04.06.2020 16:37
    +7
    Так грати з 2 дня на 3 будуть всі, а не тільки Минай. У всіх проблеми з переїздами. Цікаво, як би Кобін заговорив, якби на 3 місце поставили Інгулець, як вони того вимагають згідно з регламентом.
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 04.06.2020 15:51
    +3
    Вася ты бы знал какие проблемы были у Луч-Энергии, которая на поездах по ФНЛ ездила в 2000-х годах.
    Istm
      Istm, 04.06.2020 15:30
    +2
    rus, 04.06.2020 15:24
    всей душой что бы этих уродов не было в вышке!!!
    Минай? Чем не угодил?
    Denys Maiskyi
      Denys Maiskyi, 04.06.2020 15:24
    +4
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:01
    Вася а 3 месяца футболисты могут сидеть ничего не делая и получать зарплату? Ничего страшного 11 туров твой футболисты могут потерпеть!
    Не 3 месяца, а с ноября они не играют. А если решат не доигрывать - будет 10 месяцев без игр. Но Вася об этом тактично умалчивает.
    rus
      rus, 04.06.2020 15:24
    0
    всей душой что бы этих уродов не было в вышке!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.06.2020 15:23
    0
    Вася дать платок?
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 04.06.2020 15:23
    +10
    Двойные стандарты у Миная! Кубок играть хотим, а лигу продолжать нет. То есть хотят и рыбку съесть, и в УПЛ зайти...
    Серж Жужа
      Серж Жужа, 04.06.2020 15:19
    -1
    А на фото какой-то спиртсмен!
    Серж Жужа
      Серж Жужа, 04.06.2020 15:18
    0
    Здесь на лицо фирменный пофигизм. С таким же успехом можно после первого круга медальки раздавать: кто ни на что не претендует, может тихонько курить в сторонке, как Горняк-Спорт или Черноморка. А еще лучше у Кварца поучится - сесть пулечку за столом расписать, кто выиграл - тот и в ПЛ побежал.
    Павел Рева
      Павел Рева, 04.06.2020 15:04
    +11
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:01
    Вася а 3 месяца футболисты могут сидеть ничего не делая и получать зарплату? Ничего страшного 11 туров твой футболисты могут потерпеть!
    Так Вася привык так в Шахтере, ничего не делать и получать зарплату.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:03
    +12
    Если у вас бюджет маленький какого вы прётесь в УПЛ?
    Павел Рева
    online
      Павел Рева, 04.06.2020 15:04
    +11
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:01
    Вася а 3 месяца футболисты могут сидеть ничего не делая и получать зарплату? Ничего страшного 11 туров твой футболисты могут потерпеть!
    Так Вася привык так в Шахтере, ничего не делать и получать зарплату.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:01
    +11
    Вася а 3 месяца футболисты могут сидеть ничего не делая и получать зарплату? Ничего страшного 11 туров твой футболисты могут потерпеть!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 04.06.2020 15:23
    +10
    Двойные стандарты у Миная! Кубок играть хотим, а лигу продолжать нет. То есть хотят и рыбку съесть, и в УПЛ зайти...
    Александр Пересадько
    online
      Александр Пересадько, 04.06.2020 17:37
    +8
    Вася сцыкло.Вам за ето платят.Дармоеды
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 04.06.2020 16:37
    +7
    Так грати з 2 дня на 3 будуть всі, а не тільки Минай. У всіх проблеми з переїздами. Цікаво, як би Кобін заговорив, якби на 3 місце поставили Інгулець, як вони того вимагають згідно з регламентом.
    Max123
      Max123, 04.06.2020 18:45
    +4
    Привык в Шатере играть по пару игр за сезон... Конечно тяжело... )))
    Denys Maiskyi
      Denys Maiskyi, 04.06.2020 15:24
    +4
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 15:01
    Вася а 3 месяца футболисты могут сидеть ничего не делая и получать зарплату? Ничего страшного 11 туров твой футболисты могут потерпеть!
    Не 3 месяца, а с ноября они не играют. А если решат не доигрывать - будет 10 месяцев без игр. Но Вася об этом тактично умалчивает.
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 05.06.2020 00:34
    +3
    Нужно посто принять решение о том, что клубы, не желающие искать решение о доигрывании турнира, автоматически лишаются шанса на повышение в классе
    А насчёт тяжёлого календаря с разьездами он, пожалуй, прав. Но ведь можно, в конце концов провести сваренные матчи, 2 дома, 2 на выезде. Вот пусть едет в Краматопск и Харьков (или что там поближе....) А потом дома готовится, всю неделю
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 04.06.2020 15:51
    +3
    Вася ты бы знал какие проблемы были у Луч-Энергии, которая на поездах по ФНЛ ездила в 2000-х годах.
    Vadim-77
      Vadim-77, 05.06.2020 02:50
    +2
    Сколько ж нытья от Миная. Не хотите играть, сидите в первой лиге !
    Istm
      Istm, 04.06.2020 15:30
    +2
    rus, 04.06.2020 15:24
    всей душой что бы этих уродов не было в вышке!!!
    Минай? Чем не угодил?
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 16:07
    +1
    В Англии в таком ритме играют декабрь-январь и не рыдают!
    Hulivud
      Hulivud, 05.06.2020 16:04
    +1
    "У нас же не те бюджеты, что в УПЛ." Вася, а нахрена тогда вам УПЛ, если бабла нет!!!!
    FOX DESIGNE
      FOX DESIGNE, 07.06.2020 19:09
    0
    Кар'єра за Минай Закарпаття
    https://shre.su/B28E
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 05.06.2020 09:41
    0
    Andrii Stadnyk, 04.06.2020 16:37
    Так грати з 2 дня на 3 будуть всі, а не тільки Минай. У всіх проблеми з переїздами. Цікаво, як би Кобін заговорив, якби на 3 місце поставили Інгулець, як вони того вимагають згідно з регламентом.
    Не "згідно з регламентом", а "всупереч регламенту"! Досить слухати п'яного Поворознюка. Спробуйте самі прочитати регламент, стаття 8 - не зрозуміти може тільки Поворознюк, а решта або тупо вірять йому на слово, або (підлеглі) бояться сказати йому правду.
    Ukrainian_football
    online
      Ukrainian_football, 05.06.2020 09:24
    0
    Какие проблемы в первой лиге... Идеальный вариант - доиграть чемпионат в сокращенный срок. 5 замен, тосование состава. Футболистов же не 11 штук в команде))
    Это будет по спортивному.
    А на счет, Миная.... Я так понял, со статьи, они не хотят доигрывать чемпионат? Неправильная позиция, неожидал. Боятся опустится ниже по таблице.
    rus
      rus, 04.06.2020 20:17
    0
    Istm, 04.06.2020 15:30
    Минай? Чем не угодил?
    послушай гл.тренера и спорт .дир!!!
    rus
      rus, 04.06.2020 15:24
    0
    всей душой что бы этих уродов не было в вышке!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.06.2020 15:23
    0
    Вася дать платок?