Грати чи ні? Стало відомо, коли може відновитися Перша ліга

Опублікований план-календар Першої ліги на залишок сезону 2019/20

Грати чи ні? Стало відомо, коли може відновитися Перша ліга
© ПФЛ

Сезон у Першій лізі може бути дограний. Остаточне рішення про долю турніру буде прийнято 5 червня в Києві на Раді ліг ПФЛ.

Опублікований план-календар Першої ліги на частину сезону 2019/20.

Згідно з цим проектом, чемпіонат може поновитися 23 червня, а завершитися – 7 серпня.

Нагадаємо, ПФЛ запропонувала три варіанти догравання чемпіонату в Першій лізі.

План-календар догравання Першої ліги

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Леонід Підгурський
      Леонід Підгурський, 30.05.2020 08:12
    +1
    Перша ліга має бути дограна і крапка.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 07:56
    +2
    План-календарь для пионеров. Хватило бы и 2-3 дня между турами. Кубок для тех кто в Кубке, и потому играть можно раньше начать. А те пусть играют в окнах.
    Доиграть однозначно!
    Shchebet
      Shchebet, 30.05.2020 05:15
    0
    Владимир Копяк, 29.05.2020 23:50
    Какие-бы не были бездари в руководстве ПФЛ, они все-таки должны принять решение об нормальном доигрывании чемпионата в 1 лиге, ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ! Да, есть лобби, которому ну очень не выгодна доигровка, но все таки, я думаю, здравый смысл должен восторжествовать. А если неучи из ПФЛ все-таки решат закончить соревнования и Ингулец оставят на 4-м место - тогда... у меня даже нет такого определения лексиконе....
    Это было бы правильно на 100%.
    Зачем тогда футбол нужен, если победители определяются договорняками?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 29.05.2020 23:50
    0
    Какие-бы не были бездари в руководстве ПФЛ, они все-таки должны принять решение об нормальном доигрывании чемпионата в 1 лиге, ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ! Да, есть лобби, которому ну очень не выгодна доигровка, но все таки, я думаю, здравый смысл должен восторжествовать. А если неучи из ПФЛ все-таки решат закончить соревнования и Ингулец оставят на 4-м место - тогда... у меня даже нет такого определения лексиконе....
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 07:56
    +2
    План-календарь для пионеров. Хватило бы и 2-3 дня между турами. Кубок для тех кто в Кубке, и потому играть можно раньше начать. А те пусть играют в окнах.
    Доиграть однозначно!
    Леонід Підгурський
      Леонід Підгурський, 30.05.2020 08:12
    +1
    Перша ліга має бути дограна і крапка.
    Shchebet
      Shchebet, 30.05.2020 05:15
    0
    Владимир Копяк, 29.05.2020 23:50
    Какие-бы не были бездари в руководстве ПФЛ, они все-таки должны принять решение об нормальном доигрывании чемпионата в 1 лиге, ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ! Да, есть лобби, которому ну очень не выгодна доигровка, но все таки, я думаю, здравый смысл должен восторжествовать. А если неучи из ПФЛ все-таки решат закончить соревнования и Ингулец оставят на 4-м место - тогда... у меня даже нет такого определения лексиконе....
    Это было бы правильно на 100%.
    Зачем тогда футбол нужен, если победители определяются договорняками?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 29.05.2020 23:50
    0
    Какие-бы не были бездари в руководстве ПФЛ, они все-таки должны принять решение об нормальном доигрывании чемпионата в 1 лиге, ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ! Да, есть лобби, которому ну очень не выгодна доигровка, но все таки, я думаю, здравый смысл должен восторжествовать. А если неучи из ПФЛ все-таки решат закончить соревнования и Ингулец оставят на 4-м место - тогда... у меня даже нет такого определения лексиконе....