Сьомін висловився про можливе повернення в Динамо

Російського фахівця почали пов'язувати з українським клубом

Сьомін висловився про можливе повернення в Динамо
© ФК Локомотив Москва. Юрій Сьомін

73-річний російський тренер Юрій Сьомін прокоментував інформацію про те, що він незабаром знову може очолити київське «Динамо».

«Повернення в «Динамо»? До мене з цього приводу ніхто не звертався», - сказав Сьомін.

Нагадаємо, що в кінці травня Юрій Сьомін залишив московський «Локомотив». Пізніше він в інтерв'ю, згадуючи період роботи в Києві, визнав помилкою те, що він залишив «Динамо» після виграшу чемпіонського титулу в 2009-му році.

Сьомін тренував київське «Динамо» з 2008-го по 2009-й і з 2010-го по 2012-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Чемпіонат

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 17:41
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:10
    Или вот еще. "Я не знаю, кто им конкретно угрожал, однако моя страна поступает правильно, что не оставляет в беде население Крыма"
    маразматик
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:10
    +2
    dd dent, 04.06.2020 15:47
    а що казав?
    Или вот еще. "Я не знаю, кто им конкретно угрожал, однако моя страна поступает правильно, что не оставляет в беде население Крыма"
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:05
    +2
    dd dent, 04.06.2020 15:47
    а що казав?
    "Я не знаю, есть ли в Крыму российская армия, но я знаю, что там есть русские люди и не все они согласны с Киевом. Полагаю, наш президент (путин) поступает правильно, когда говорит, что русских нужно уважать и защищать"
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 15:47
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 15:15
    Во время второго приходе Семина, Динамо не играло, а мучилось. Сейчас он тем более не нужен, особенно после того как он публично поддержал аннексию Крыма пидорабией
    а що казав?
    Really
      Really, 04.06.2020 15:30
    +1
    Кіт в мішку. Кожен раз непередбачуваний.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 15:15
    0
    Шурик Михно, 04.06.2020 12:37
    Семина - в Динамо!!! При нем всегда был результат и понятная игра.
    Во время второго приходе Семина, Динамо не играло, а мучилось. Сейчас он тем более не нужен, особенно после того как он публично поддержал аннексию Крыма пидорабией
    rus
    online
      rus, 04.06.2020 15:04
    -1
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 14:53
    Вас и с Палычем продолжат мачалить только уже с проглотом
    rus
    online
      rus, 04.06.2020 15:04
    -2
    Вячеслав Круссер, 04.06.2020 14:53
    Вас и с Палычем продолжат мачалить только уже с проглотом
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 04.06.2020 14:53
    -1
    dgurkis, 04.06.2020 14:45
    Палыч, родной! Ну надерем теперь пердачелы кротярам брутальным! Хватит уже нас мочалить с заглотом!
    Вас и с Палычем продолжат мачалить только уже с проглотом
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.06.2020 14:45
    -3
    Палыч, родной! Ну надерем теперь пердачелы кротярам брутальным! Хватит уже нас мочалить с заглотом!
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 04.06.2020 14:15
    +5
    Ось це вся новина
    «Возвращение в «Динамо»? Ко мне по этому поводу никто не обращался», - сказал Семин.
    Шурик Михно
      Шурик Михно, 04.06.2020 12:37
    -7
    Семина - в Динамо!!! При нем всегда был результат и понятная игра.
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 04.06.2020 14:15
    +5
    Ось це вся новина
    «Возвращение в «Динамо»? Ко мне по этому поводу никто не обращался», - сказал Семин.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:10
    +2
    dd dent, 04.06.2020 15:47
    а що казав?
    Или вот еще. "Я не знаю, кто им конкретно угрожал, однако моя страна поступает правильно, что не оставляет в беде население Крыма"
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:05
    +2
    dd dent, 04.06.2020 15:47
    а що казав?
    "Я не знаю, есть ли в Крыму российская армия, но я знаю, что там есть русские люди и не все они согласны с Киевом. Полагаю, наш президент (путин) поступает правильно, когда говорит, что русских нужно уважать и защищать"
    Really
      Really, 04.06.2020 15:30
    +1
    Кіт в мішку. Кожен раз непередбачуваний.
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 17:41
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 17:10
    Или вот еще. "Я не знаю, кто им конкретно угрожал, однако моя страна поступает правильно, что не оставляет в беде население Крыма"
    маразматик
    dd dent
    online
      dd dent, 04.06.2020 15:47
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 15:15
    Во время второго приходе Семина, Динамо не играло, а мучилось. Сейчас он тем более не нужен, особенно после того как он публично поддержал аннексию Крыма пидорабией
    а що казав?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 04.06.2020 15:15
    0
    Шурик Михно, 04.06.2020 12:37
    Семина - в Динамо!!! При нем всегда был результат и понятная игра.
    Во время второго приходе Семина, Динамо не играло, а мучилось. Сейчас он тем более не нужен, особенно после того как он публично поддержал аннексию Крыма пидорабией