Георгій БУЩАН: «Упевнений, ми ще додамо»

Воротар «Динамо» - про поразку від «Шахтаря»

Георгій БУЩАН: «Упевнений, ми ще додамо»
© fcdynamo.kiev.ua

Голкіпер «Шахтаря» Георгій Бущан прокоментував поразку від «Шахтаря» 1:3 в 24-му турі УПЛ:

- Наскільки було важко грати перший офіційний матч після тривалої паузи відразу з таким суперником, як «Шахтар»?
- Так вийшло згідно з календарем, тож вибирати не доводилося. У кожного були свої завдання. У нас не вийшло забити, а всі моменти, які були у суперника, вони реалізували. Також не вийшло нав'язати їм свою гру, але наша команда віддавалася на полі повністю - щодо самовіддачі ні до кого питань немає.

- «Динамо» вже знаходиться в оптимальній формі після карантину, чи ще можете додати?
- Я вже говорив, що два з половиною місяці без ігор, без тренувань, без футболу - це дуже довго. Звісно, за таких обставин відразу не буде феєричної гри ні у нас, ні у жодної іншої команди. Я впевнений, що ми ще додамо, вірю у свою команду.

- Чи вплинуло те, що «Шахтар» зрівняв рахунок через хвилину після пропущеного м'яча, на подальший хід подій?
- Ні, я б так не сказав, адже далі ми ще півгодини грали без голів, тож ця обставина особливо нічого не змінила.

- Як прокоментуєте епізоди з пропущеними м'ячами?
- Якщо чесно, я ще не дивився і не розбирав ці моменти. Але переконаний, що не буває пропущених м'ячів, які не можна було б відбити. Це ситуації, у яких усе вирішують долі секунди. На жаль, не вийшло виручити команду.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    norma_zap
      norma_zap, 01.06.2020 21:20
    +1
    Считаю, что с Бущаном Динамо теряет время, пусть ищут кого-то другого среди молодежи или купят в конце концов.
    BaZia
    online
      BaZia, 01.06.2020 21:15
    0
    Для начала Лесыка уберите от руля от греха подальше
    polesse2000
    online
      polesse2000, 01.06.2020 19:02
    0
    а все моменты, которые были у соперника, они реализовали. --------------
    а может ты начнешь уже хоть что-то тянуть? а не только те мячи которые попадают прямо в тебя. Только и умеете что зарплату получать и языками молоть ПОЗОРНИКИ . Если тебя такого "мастера" поставили на ворота в таком матче то я уже не представляю в какой форме находится Бойко.
    P.S. а мы уверены , что не прибавите потому что находитесь в теплой ванне.
    Игорь Игнатьев
      Игорь Игнатьев, 01.06.2020 18:26
    0
    Прибавят и займут 5 место
    AK_228
    online
      AK_228, 01.06.2020 18:21
    0
    Десна, Заря, Александрия напряглись
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 18:15
    0
    Forever_young_13, 01.06.2020 18:08
    Ещё не все потеряны шансы на 5-е место
    Да выйдут они на второе... Конкуренты друг дружку обьедят ничьими и победами, а Динамо всех обыграет. Ну я так думаю.
    Вот если бы конкуренты устроили сговор в пользу кого то одного, то тогда... Но у нас же всё чисто кругом.)
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 18:11
    -1
    Прибавим арбузов в сетке? Ну от Шахтёра получить 3 это не ганьба. А 4 от других это уже занадто.)
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.06.2020 18:09
    +1
    Вы еще прибавите нам нервов, в этом я не сомневаюсь...
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.06.2020 18:08
    0
    dd dent, 01.06.2020 18:05
    куда уже прибавлять? чемп почти окончен
    Ещё не все потеряны шансы на 5-е место
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 18:05
    +2
    куда уже прибавлять? чемп почти окончен
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.06.2020 17:56
    +2
    Уже 4-е место, а они всё прибавляют
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.06.2020 17:09
    +2
    Необхідно мати бажання і майстерність для воротаря, в тебе відсутнє і перше і друге. Який воротар така і команда, або навпаки.
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 18:05
    +2
    куда уже прибавлять? чемп почти окончен
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.06.2020 17:56
    +2
    Уже 4-е место, а они всё прибавляют
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.06.2020 17:09
    +2
    Необхідно мати бажання і майстерність для воротаря, в тебе відсутнє і перше і друге. Який воротар така і команда, або навпаки.
    norma_zap
      norma_zap, 01.06.2020 21:20
    +1
    Считаю, что с Бущаном Динамо теряет время, пусть ищут кого-то другого среди молодежи или купят в конце концов.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 01.06.2020 18:09
    +1
    Вы еще прибавите нам нервов, в этом я не сомневаюсь...
    BaZia
    online
      BaZia, 01.06.2020 21:15
    0
    Для начала Лесыка уберите от руля от греха подальше
    polesse2000
    online
      polesse2000, 01.06.2020 19:02
    0
    а все моменты, которые были у соперника, они реализовали. --------------
    а может ты начнешь уже хоть что-то тянуть? а не только те мячи которые попадают прямо в тебя. Только и умеете что зарплату получать и языками молоть ПОЗОРНИКИ . Если тебя такого "мастера" поставили на ворота в таком матче то я уже не представляю в какой форме находится Бойко.
    P.S. а мы уверены , что не прибавите потому что находитесь в теплой ванне.
    Игорь Игнатьев
      Игорь Игнатьев, 01.06.2020 18:26
    0
    Прибавят и займут 5 место
    AK_228
    online
      AK_228, 01.06.2020 18:21
    0
    Десна, Заря, Александрия напряглись
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 18:15
    0
    Forever_young_13, 01.06.2020 18:08
    Ещё не все потеряны шансы на 5-е место
    Да выйдут они на второе... Конкуренты друг дружку обьедят ничьими и победами, а Динамо всех обыграет. Ну я так думаю.
    Вот если бы конкуренты устроили сговор в пользу кого то одного, то тогда... Но у нас же всё чисто кругом.)
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 01.06.2020 18:08
    0