Треба поважати свої рішення. Миколаїв не хоче догравати сезон у Першій лізі

Голова наглядової ради клубу Сергій Кантор опублікував заяву

Треба поважати свої рішення. Миколаїв не хоче догравати сезон у Першій лізі
© МФК Миколаїв. Сергій Кантор

Голова наглядової ради МФК «Миколаїв» Сергій Кантор опублікував відкриту заяву з приводу можливості догравання сезону в Першій лізі:

«29 травня на електронну пошту МФК Миколаїв прийшов лист від ПФЛ в якому нас, по суті, поставили перед фактом, що рішення, яке було прийнято на раді ліг 21.05.2020 (про дострокове завершення чемпіонату 2019/20) має бути переголосовано.

C самого початку виникнення цих, по суті, визнаних у всьому світі форс-мажорних обставин і по сьогоднішній день, ми, як клуб, дотримуємося однієї з даного питання позиції, про яку ми неодноразово заявляли в пресі і безпосередньо на самій раді! Ми вважаємо, що сьогодні завершення чемпіонату, без обміну між лігами є найбільш раціональним і мудрим рішенням по відношенню до всіх клубів, які брали участь в нинішньому розіграші.

Головний меседж спортивного принципу свідчить, що команди повинні знаходитися в рівних умовах. Сьогодні ж, на нашу думку, клуби вже знаходяться на різних вихідних, хтось, нехтуючи першою частиною протоколу, почав тренуватися завчасно (це заявив особисто спортивний директор ПФЛ Євген Мороз). При цьому до нашого (а може і не тільки нашого) подиву, ніхто в подальшому не став розбиратися в цьому питанні. Мабуть, правила для когось є, а для когось їх немає...

Всі ми вже хочемо повернутися до нормального життя, почати грати в футбол, без оглядки на COVID-19. Сьогодні ми повинні мати чітке розуміння того, що прийняте в цій форс-мажорній ситуації рішення враховує інтереси всіх клубів. Всі ми платимо внески в рівній мірі, і ліга прийняла рішення, проголосувавши за дострокове завершення чемпіонату 21 травня.

Давайте будемо своє рішення поважати! Єдине, що я вважаю, буде правильним – це затвердити дату початку наступного сезону, який, на нашу думку, при сприятливій епідеміологічній обстановці повинен починатися в середині липня, як це було в минулі роки».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — МФК Миколаїв

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності