В'ячеслав ШЕВЧУК: «Пропоную Карпатам зіграти цей матч в Маріуполі»

Спеціаліст – про скасований поєдинок

В'ячеслав ШЕВЧУК: «Пропоную Карпатам зіграти цей матч в Маріуполі»
© Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

41-річний екс-гравець «Шахтаря» і збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував скасування матчу 24-го туру УПЛ «Карпати» – «Маріуполь» в зв'язку зі спалахом коронавірусу у львівському клубі.

«Вихід з цієї ситуації простий. Я пропоную Карпатам зіграти цей матч в Маріуполі. Якщо вони за календарем гратимуть з Маріуполем, припустимо, в неділю, то нехай приїдуть за чотири дні, зіграють в середу і все. Це буде відмінний вихід і для ліги, і для клубів», - сказав Шевчук.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mastter77
      mastter77, 01.06.2020 16:58
    +1
    а что в Мариуполе у игроков Карпат не будет коронавируса?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 01.06.2020 14:34
    -1
    Shevchenka2019, 01.06.2020 12:54
    По регламенту можна грати з короновірусом?))) Ото КЛ0УНИ)
    Да да расскажи в какой то левой канторе сделали тесты и тут заболели
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.06.2020 13:24
    -1
    Ящишин казав шо заправити автобус нема чим
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.06.2020 12:54
    -1
    Виктор Иванов, 01.06.2020 12:29
    Какой ЭТОТ? По регламенту возобновившегося чемпионата Карпатам только технарь! Хоть у них там просто диарея. Ну а в Мариуполь они должны приехать во втором круге пульки. Если опять не подхватят какую нибудь заразу у себя...
    По регламенту можна грати з короновірусом?))) Ото КЛ0УНИ)
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 12:29
    -3
    Какой ЭТОТ? По регламенту возобновившегося чемпионата Карпатам только технарь! Хоть у них там просто диарея. Ну а в Мариуполь они должны приехать во втором круге пульки. Если опять не подхватят какую нибудь заразу у себя...
    mastter77
      mastter77, 01.06.2020 16:58
    +1
    а что в Мариуполе у игроков Карпат не будет коронавируса?