В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Шахтар покарав Динамо за втрату концентрації»

Експерт відзначив помилки киян

© Sport.ua. В'ячеслав Заховайло

Відомий фахівець В'ячеслав Заховайло прокоментував перемогу «Шахтаря» над «Динамо» (3:1) в 24-му турі УПЛ.

«У цій грі складно пред'явити претензії до гравців і тренерського штабу «Динамо». Перший тайм команда грала агресивно і завдяки хорошій фізичній готовності, до сорокової хвилини домінувала на полі. Але гра не вийшла цілісною. У другому таймі почали поступатися в боротьбі перед своїм штрафним. Навіть незважаючи на кількісну перевагу в оборонних блоках, дали багато вільного простору Марлосу. Чим дозволили «Шахтарю» зіграти на своїх кращих якостях. Як підсумок, «Шахтар» покарав «Динамо» за втрату концентрації в окремих епізодах. 3:1 трохи не справедливо, але це футбол. Гра складається з дрібниць, десь динамівцям не вистачило майстерності в реалізації створених моментів. Є проблеми у перехідних фазах гри, одним словом, є ще над чим працювати», - сказав заховали.

Після поразки «Динамо» відстає від «Шахтаря» на 16 очок і займає четверте місце в турнірній таблиці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!