Зробили все, щоб був VAR. Лучано Лучі був доставлений спецрейсом до України

Голова комітету арбітрів УАФ в особливому порядку прибув до Києва

Зробили все, щоб був VAR. Лучано Лучі був доставлений спецрейсом до України
© ПФЛ. Лучано Лучі (ліворуч)

Голова комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Лучі в особливому порядку був доставлений в Україну з-за кордону, хоча авіасполучення в країні поки закрито.

За кілька днів до рестарту чемпіонату Лучі спецрейсом прибув до Києва, щоб забезпечити наявність системи відеоасистента рефері VAR на центральному матчі 24-го туру «Шахтар» – «Динамо». Про це повідомив ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов.

Хто оплачував цей переліт, поки невідомо. За наявними відомостями, вартість такого чартеру може становити 20–25 тисяч євро.

Див. також: ВІДЕО. Великий скандал. Монзуль позбавила Динамо голу після перегляду VAR

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.06.2020 10:43
    0
    movkli, 01.06.2020 07:00
    у него ключ от вагончика с камерами))) Бурбас показывал на футболах этот вагончик
    Так взяли бы фомку и вскрыли вагончик,я думаю дешевле чем деда этого привезти
    movkli
    online
      movkli, 01.06.2020 07:00
    +1
    sand, 31.05.2020 23:59
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    у него ключ от вагончика с камерами))) Бурбас показывал на футболах этот вагончик
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 00:09
    +2
    sand, 31.05.2020 23:59
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    угу, в ядерном чемоданчике
    sand
    online
      sand, 31.05.2020 23:59
    +2
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    dd dent
    online
      dd dent, 01.06.2020 00:09
    +2
    sand, 31.05.2020 23:59
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    угу, в ядерном чемоданчике
    sand
    online
      sand, 31.05.2020 23:59
    +2
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    movkli
    online
      movkli, 01.06.2020 07:00
    +1
    sand, 31.05.2020 23:59
    Не понял. Он шо с собой привез этот вар?
    у него ключ от вагончика с камерами))) Бурбас показывал на футболах этот вагончик
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.06.2020 10:43
    0