Віктор ЛЕОНЕНКО: «Не встигло Динамо обмити гол, Марлос забив у відповідь»

Футбольний експерт вважає, що гол Сидорчука скасували правильно

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Не встигло Динамо обмити гол, Марлос забив у відповідь»
© ФК Шахтар Донецьк

У неділю, 31 травня, відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату України, в якому донецький «Шахтар» переграв київське «Динамо» (3:1).

Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував гру в програмі «Великий футбол»:

«Кияни бігли вперед. І молодець Марлос. Не встигло «Динамо» обмити свій гол, як Марлос забив у відповідь. До 39-ї хвилини «Динамо» грало нормально. А в другому таймі Маркос Антоніо вийшов замість Коваленка та налагодив гру «Шахтаря».

А «Динамо» завжди грає на контратаках, їм було незвично грати першим номером. Після пропущених голів «Динамо» просто зупинилося.

Вважаю, що гол Сидорчука скасували правильно. Попов порушив правила на Степаненку».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 05:52
    0
    Скоро ему на аналитичную підмогу ще Міля з корешем підкатять, ой пістець птахам північним курам смугастим!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 05:49
    0
    Barlowold, 31.05.2020 22:34
    Очередная отличная аналитика матча от леона. Просто восхитительный разбор матча. Не понимаю, как ему удаётся всегда, так ловко подмечать все тактические ходы команд
    Да, уж! Просто Булгаков, Мыхайло! Справжній кудесник мысли!
    None
      None, 01.06.2020 04:50
    0
    Кому что, а Голый про баню
    samird
    online
      samird, 31.05.2020 23:01
    -1
    digsum, 31.05.2020 21:49
    Не успел Виктор обмыть горло.. извините, напрашивалось
    Попрошу не оскорблять Витю! Он себе такого (не успеть промыть) никогда не позволял!
    nicksaf
    online
      nicksaf, 31.05.2020 22:51
    -7
    А что говорил Леоненко про проигрыш кубка? Наверно, ничего не говорил.
    СУПЕРКУБОК, КУБОК НЕ У ШД, ЭТО ТОЖЕ ИТОГ СЕЗОНА ДЛЯ ШД.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 31.05.2020 22:48
    -7
    ШД И КАСТРО (ФИДЕЛЬ) -- КУБОК ТЮТЮ.
    tyler tyler
      tyler tyler, 31.05.2020 22:39
    0
    что ближе, то и на уме...
    Первое у Вити в мозгу - "обмыть".
    _______________
    Ядерный клоун
    Barlowold
      Barlowold, 31.05.2020 22:34
    +4
    Очередная отличная аналитика матча от леона. Просто восхитительный разбор матча. Не понимаю, как ему удаётся всегда, так ловко подмечать все тактические ходы команд
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 31.05.2020 22:14
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 22:10
    Щас набіжать фани Динамо і скажуть, що вони Леоненка на помийниці підібрали, а він сука невдячна нічого для клубу не зробив і ще й за Степаненка мазу тягне!
    Бандюги Сурки приучили своих фанов к ЛЮБОЙ лжи и неправде ради победы шубного клюба.
    Поэтому они и ненавидят Леоненко, который рубит им правду- матку уже не один год
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 22:10
    +4
    Щас набіжать фани Динамо і скажуть, що вони Леоненка на помийниці підібрали, а він сука невдячна нічого для клубу не зробив і ще й за Степаненка мазу тягне!
    digsum
      digsum, 31.05.2020 21:49
    +2
    Не успел Виктор обмыть горло.. извините, напрашивалось
    Barlowold
      Barlowold, 31.05.2020 22:34
    +4
    Очередная отличная аналитика матча от леона. Просто восхитительный разбор матча. Не понимаю, как ему удаётся всегда, так ловко подмечать все тактические ходы команд
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 31.05.2020 22:10
    +4
    Щас набіжать фани Динамо і скажуть, що вони Леоненка на помийниці підібрали, а він сука невдячна нічого для клубу не зробив і ще й за Степаненка мазу тягне!
    digsum
      digsum, 31.05.2020 21:49
    +2
    Не успел Виктор обмыть горло.. извините, напрашивалось
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 31.05.2020 22:14
    +1
    Серж. Петренко, 31.05.2020 22:10
    Щас набіжать фани Динамо і скажуть, що вони Леоненка на помийниці підібрали, а він сука невдячна нічого для клубу не зробив і ще й за Степаненка мазу тягне!
    Бандюги Сурки приучили своих фанов к ЛЮБОЙ лжи и неправде ради победы шубного клюба.
    Поэтому они и ненавидят Леоненко, который рубит им правду- матку уже не один год
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 05:52
    0
    Скоро ему на аналитичную підмогу ще Міля з корешем підкатять, ой пістець птахам північним курам смугастим!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.06.2020 05:49
    0
    Barlowold, 31.05.2020 22:34
    Очередная отличная аналитика матча от леона. Просто восхитительный разбор матча. Не понимаю, как ему удаётся всегда, так ловко подмечать все тактические ходы команд
    Да, уж! Просто Булгаков, Мыхайло! Справжній кудесник мысли!
    None
      None, 01.06.2020 04:50
    0
    Кому что, а Голый про баню
    tyler tyler
      tyler tyler, 31.05.2020 22:39
    0
    что ближе, то и на уме...
    Первое у Вити в мозгу - "обмыть".
    _______________
    Ядерный клоун