Сергій СИДОРЧУК: «Ми самі подарували Шахтарю гольові моменти»

Півзахисник київського «Динамо» радий, що до України повернувся футбол

Сергій СИДОРЧУК: «Ми самі подарували Шахтарю гольові моменти»
© ФК Шахтар Донецьк. Сергій Сидорчук та Тайсон

У неділю, 31 травня, відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату України, в якому донецький «Шахтар» переграв київське «Динамо» (3:1). Півзахисник київської команди Сергій Сидорчук після матчу розповів:

«Матч був без глядачів, звичайно, це позначається. Відчувається підтримка уболівальників в таких матчах. Останнім часом досить багато вболівальників приходило, більше ніж на середньостатистичний тур.

Але все раді тому, що повернувся футбол, хоча б в такому форматі. Всі розуміють, що це може тривати довго.

Хочеться привітати «Шахтар» з перемогою. Вони краще використовували ті моменти, які були.

Що стосується другого і третього гола, то ми самі їх супернику подарували. А така команда як «Шахтар» такі моменти реалізує».

Див. також: ВІДЕО. Великий скандал. Монзуль позбавила Динамо голу після перегляду VAR

 

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 01.06.2020 09:51
    -1
    Набуя вы им подарили? Вы сколько денег получаете? Где мастерство? Позорники.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 07:51
    +3
    Что ж там Марлосу подарили? Смотрите и учитесь!
    Там было: Вижу цель - атакую! И до лампы под какую ногу мяч попал. Без всяких колебаний сразу удар. А удар настоящего мастера...
    zakharka
    online
      zakharka, 01.06.2020 06:56
    0
    Играл бы человек в Турции , бухал бы с кумом .,
    Вытераем сопли и оправдывается - лузеры !
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 01.06.2020 00:04
    +1
    Подарили голы...
    Странно, мне казалось, что это у киевлян Динамовских день города был, а не наоборот.
    Кто кому должен был подарки дарить? Не разобрались.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 31.05.2020 23:20
    +1
    Лучше просто молчите! Надоело слушать до матча будем умирать на поле, а после игры одни лишь оправдания!!!!!!!
    rus
    online
      rus, 31.05.2020 23:15
    +1
    уважение!
    AK_228
    online
      AK_228, 31.05.2020 22:49
    +5
    Достойно!!
    Не то что тренер твой проскулил
    AK_228
    online
      AK_228, 31.05.2020 22:49
    +5
    Достойно!!
    Не то что тренер твой проскулил
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.06.2020 07:51
    +3
    Что ж там Марлосу подарили? Смотрите и учитесь!
    Там было: Вижу цель - атакую! И до лампы под какую ногу мяч попал. Без всяких колебаний сразу удар. А удар настоящего мастера...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 01.06.2020 00:04
    +1
    Подарили голы...
    Странно, мне казалось, что это у киевлян Динамовских день города был, а не наоборот.
    Кто кому должен был подарки дарить? Не разобрались.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 31.05.2020 23:20
    +1
    Лучше просто молчите! Надоело слушать до матча будем умирать на поле, а после игры одни лишь оправдания!!!!!!!
    rus
    online
      rus, 31.05.2020 23:15
    +1
    уважение!
    zakharka
    online
      zakharka, 01.06.2020 06:56
    0
    Играл бы человек в Турции , бухал бы с кумом .,
    Вытераем сопли и оправдывается - лузеры !