Прощавай, Росіє! Логінов може тренуватися зі збірною Болгарії

Такий розвиток подій не виключив особистий тренер російського біатлоніста

Прощавай, Росіє! Логінов може тренуватися зі збірною Болгарії
© Український біатлон. Олександр Логінов

Лідер чоловічої збірної Росії з біатлону Олександр Логінов, ймовірно, буде тренуватися окремо від основної команди.

Особистий тренер біатлоніста Олександр Касперович, який нещодавно очолив збірну Болгарії, не виключив можливості тренувань підопічного разом зі своєю новою командою.

«Це можливо. Уже обговорювали це і збір в Белмекені не заперечуємо. Але все буде залежати від ситуації в збірній. На даний момент Саша готується до сезону без зриву, ось тільки в червні потрібно буде проводити вже певну роботу на хорошому стрільбищі, щоб була лижероллерна підготовка. А коли будуть зняті обмеження через коронавірус - невідомо», - сказав тренер.

Читайте також: «Російський допінгіст знищує наш спорт». Реакція на золото Логінова

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Р-Спорт

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 30.05.2020 00:33
    -2
    МеталКх латентный ватоцефал.
    Sheffield
      Sheffield, 28.05.2020 22:52
    -6
    Прочитав этот заголовок первым делом вспомнил великого эксперта биатлона Дениску Шаховца, где ты Дениска? Нам так не хватает твоих тупыx статеек, вернись!!
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 21:45
    -1
    REALIST, 28.05.2020 21:26
    ... я за збірну нічого не писав! ... просто парадокс: спортсмен зі спортивно-мельдонієвої країни, де є Урал, Сибір і т.д. - їде в Болгарію за снігом
    А при чем вообще снег в летней подготовке биатлонистов???..... Вот что там написано "На данный момент Саша готовится к сезону без срыва, вот только в июне нужно будет проводить уже определенную работу на хорошем стрельбище, чтобы была лыжероллерная подготовка. А когда будут сняты ограничения из-за коронавируса — неизвестно", - сказал тренер.
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 21:43
    0
    REALIST, 28.05.2020 21:26
    ... я за збірну нічого не писав! ... просто парадокс: спортсмен зі спортивно-мельдонієвої країни, де є Урал, Сибір і т.д. - їде в Болгарію за снігом
    Нужно до конца дочитать интервью. Из-за ограничений, связаных с коронавирусом он в Болгарии тренироваться будет
    Ya H
      Ya H, 28.05.2020 21:32
    0
    А шо, в Болгарии легализовали мельдоний?
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 21:26
    +1
    ... я за збірну нічого не писав! ... просто парадокс: спортсмен зі спортивно-мельдонієвої країни, де є Урал, Сибір і т.д. - їде в Болгарію за снігом
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 20:55
    +1
    REALIST, 28.05.2020 20:50
    черговий ольгінець демонструє любов до ватної "родіни" ?
    Что бы понять суть, нужно не только заголовки читать. Он, возможно, в Болгарии тренироваться будет. А вы думали что за болгарскую сборную выступать будет?
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 20:50
    0
    черговий ольгінець демонструє любов до ватної "родіни" ?
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 21:26
    +1
    ... я за збірну нічого не писав! ... просто парадокс: спортсмен зі спортивно-мельдонієвої країни, де є Урал, Сибір і т.д. - їде в Болгарію за снігом
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 20:55
    +1
    REALIST, 28.05.2020 20:50
    черговий ольгінець демонструє любов до ватної "родіни" ?
    Что бы понять суть, нужно не только заголовки читать. Он, возможно, в Болгарии тренироваться будет. А вы думали что за болгарскую сборную выступать будет?
    MetalKH
      MetalKH, 28.05.2020 21:43
    0
    REALIST, 28.05.2020 21:26
    ... я за збірну нічого не писав! ... просто парадокс: спортсмен зі спортивно-мельдонієвої країни, де є Урал, Сибір і т.д. - їде в Болгарію за снігом
    Нужно до конца дочитать интервью. Из-за ограничений, связаных с коронавирусом он в Болгарии тренироваться будет
    Ya H
      Ya H, 28.05.2020 21:32
    0
    А шо, в Болгарии легализовали мельдоний?
    REALIST
    online
      REALIST, 28.05.2020 20:50
    0
    черговий ольгінець демонструє любов до ватної "родіни" ?