ВІДЕО. Сколарі підтримав будівництво академії Руху

Легендарний тренер похвалив президента «Руху» Григорія Козловського

ВІДЕО. Сколарі підтримав будівництво академії Руху

Знаменитий бразильський тренер, чемпіон світу 2002 року Луїс Феліпе Сколарі підтримав будівництво академії львівського «Руху»:

«Хочу висловити своє захоплення президенту Григорію Козловському, уболівальникам львівського «Руху» і всім, хто є частиною клубу за виконану роботу. Упевнений, вона буде завершена. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб відвідати нашу академію.

Щоб ви знали, люди тут в Бразилії підтримують вас і бажають хороших результатів, реалізації ваших задумів. Те, що ми побачили на відео, дає вам шанс стати грандом українського футболу».

Раніше підтримку «Руху» висловив ще один легендарний тренер - Марчелло Ліппі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 19:47
    -1
    banderlog78, 27.05.2020 19:41
    ага. ще би Періс Хілтон привіз на відкриття
    Впевнений, що відкриття буде помпезне.
    banderlog78
      banderlog78, 27.05.2020 19:41
    +2
    ага. ще би Періс Хілтон привіз на відкриття
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 18:50
    +2
    козловскому че там заняться нечем с этими покупными роликами? Еще б рекламу на ТВ дал с разными персоналиями
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 15:22
    -8
    dudigo78, 27.05.2020 15:18
    Яке ж ти хворе. Просто нема слів, навіть порою шкода тебе
    Йди уроки вчи. " порою"
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 15:21
    -8
    Класна робота менеджменту ФК РУХ !!!
    Піарщики працюють просто на відмінно ! Більше піару, більше клуб будуть знати в світі. Молодці !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.05.2020 15:18
    +8
    PFCLviv, 27.05.2020 15:14
    Завидно, шо ти вівця бомжацька і тих 25 баксів немаєш? Йди бомжара смалійчуку задницю цілуй, у вас мега інвестор новий появився!
    Яке ж ти хворе. Просто нема слів, навіть порою шкода тебе
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 15:14
    -10
    dudigo78, 27.05.2020 15:07
    Козловський як і Шарій замовляє за 25 доларів на Камео всяку йухню.
    Завидно, шо ти вівця бомжацька і тих 25 баксів немаєш? Йди бомжара смалійчуку задницю цілуй, у вас мега інвестор новий появився!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 15:10
    -7
    Молодець Козловський! Дякую Сколарі !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.05.2020 15:07
    +10
    Козловський як і Шарій замовляє за 25 доларів на Камео всяку йухню.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.05.2020 15:07
    +10
    Козловський як і Шарій замовляє за 25 доларів на Камео всяку йухню.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.05.2020 15:18
    +8
    PFCLviv, 27.05.2020 15:14
    Завидно, шо ти вівця бомжацька і тих 25 баксів немаєш? Йди бомжара смалійчуку задницю цілуй, у вас мега інвестор новий появився!
    Яке ж ти хворе. Просто нема слів, навіть порою шкода тебе
    banderlog78
      banderlog78, 27.05.2020 19:41
    +2
    ага. ще би Періс Хілтон привіз на відкриття
    Alex86 1
    online