ВИДЕО. Липпи выразил восхищение Козловским и академией Руха

Легендарный тренер записал видеообращение

ВИДЕО. Липпи выразил восхищение Козловским и академией Руха

Легендарный итальянский тренер, чемпион мира 2006 года и победитель Лиги чемпионов 1996 года Марчелло Липпи записал видеообращение, в котором похвалил президента «Руха» Григория Козловского за строительство футбольной академии:

«Дорогой президент Козловский, хочу выразить свое восхищение чудесным проектом, который вы реализовали. Этот проект будет очень важен для молодых украинцев. Удачи вам».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — YouTube

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 14.05.2020 21:28
    0
    На Львівщині мешканці повстали проти олігарха Козловського, який забудовує озеро і ліс:
    https://www.youtube.com/watch?v=QMmP1H3iaJs&t=51s
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:58
    0
    Barlowold, 14.05.2020 17:49
    Это что? Ещё один деятель научился пользоваться *камео*?
    Ми подивимося яке це КАМЕО.... думаю, що комедійних (клоунських) сюжетів в Україні вистачає....
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:53
    +6
    Єдине, з чим можу погодитися, так це з тим, що Ліппі «замовили»...., просто чемно «попросили»... авторитетно підтримати... не думаю, що Ліппі слідкує за будівництвами академій, навіть футбольних, і навіть не в Італії...
    Barlowold
      Barlowold, 14.05.2020 17:49
    +3
    Это что? Ещё один деятель научился пользоваться *камео*?
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:45
    +1
    dudigo78, 14.05.2020 17:28
    Я ж не проти. Просто треба говорити правду, а не розповідати, що все це для дітей. Про це як ця земля опинилась в його руках, то вже окрема історія. До речі, щось подібне зробити Карпатам не дозволили з подачі цього шановного бізнесмена
    ... думаю, що час покаже.... як покаже і те, шанований він чи ні...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.05.2020 17:28
    +1
    Panama2830, 14.05.2020 17:19
    Мені цікава буде відповідь... а як тоді утримувати футбольний клуб??? Напевно щоб його утримувати, а він його хоче не просто лише утримувати, то для цього й потрібні доходи з готелів, фітнес і бізнес центрів і т.д. Тому й потрібно мати і навіть не 80-90 % , а всі 200 % комерційних вкладів...
    Я ж не проти. Просто треба говорити правду, а не розповідати, що все це для дітей. Про це як ця земля опинилась в його руках, то вже окрема історія. До речі, щось подібне зробити Карпатам не дозволили з подачі цього шановного бізнесмена
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:19
    +3
    dudigo78, 14.05.2020 16:40
    Якщо вже Козловський підключає таку важку артилерію у виправданні захопленням території, то треба бути до кінця відвертимі казати правду, що цей комплекс, який будується це на 80-90% комерційні споруди і платні футбольні поля, а вже решта це буде академія. Бо люди, які не в курсі реально подумають, що все це буде власністю академії та клубу. Ні, ні і ще раз ні. Там будуть готель, фітнес-центр, бізнес-центр і т.п. які відношення до футболу і футбольного клубу не будуть не мати ніякого. Ну і як вишенька на торті - прокуратура зараз розслідує рейдерське захоплення цієї території. Хоча враховуючи те, в якій країні ми живем, то ця справа немає ніякої перспективи. Все як завжди відкупиться, порішає і т.д.
    Мені цікава буде відповідь... а як тоді утримувати футбольний клуб??? Напевно щоб його утримувати, а він його хоче не просто лише утримувати, то для цього й потрібні доходи з готелів, фітнес і бізнес центрів і т.д. Тому й потрібно мати і навіть не 80-90 % , а всі 200 % комерційних вкладів...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.05.2020 16:40
    +5
    Якщо вже Козловський підключає таку важку артилерію у виправданні захопленням території, то треба бути до кінця відвертимі казати правду, що цей комплекс, який будується це на 80-90% комерційні споруди і платні футбольні поля, а вже решта це буде академія. Бо люди, які не в курсі реально подумають, що все це буде власністю академії та клубу. Ні, ні і ще раз ні. Там будуть готель, фітнес-центр, бізнес-центр і т.п. які відношення до футболу і футбольного клубу не будуть не мати ніякого. Ну і як вишенька на торті - прокуратура зараз розслідує рейдерське захоплення цієї території. Хоча враховуючи те, в якій країні ми живем, то ця справа немає ніякої перспективи. Все як завжди відкупиться, порішає і т.д.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:53
    +6
    Єдине, з чим можу погодитися, так це з тим, що Ліппі «замовили»...., просто чемно «попросили»... авторитетно підтримати... не думаю, що Ліппі слідкує за будівництвами академій, навіть футбольних, і навіть не в Італії...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.05.2020 16:40
    +5
    Якщо вже Козловський підключає таку важку артилерію у виправданні захопленням території, то треба бути до кінця відвертимі казати правду, що цей комплекс, який будується це на 80-90% комерційні споруди і платні футбольні поля, а вже решта це буде академія. Бо люди, які не в курсі реально подумають, що все це буде власністю академії та клубу. Ні, ні і ще раз ні. Там будуть готель, фітнес-центр, бізнес-центр і т.п. які відношення до футболу і футбольного клубу не будуть не мати ніякого. Ну і як вишенька на торті - прокуратура зараз розслідує рейдерське захоплення цієї території. Хоча враховуючи те, в якій країні ми живем, то ця справа немає ніякої перспективи. Все як завжди відкупиться, порішає і т.д.
    Barlowold
      Barlowold, 14.05.2020 17:49
    +3
    Это что? Ещё один деятель научился пользоваться *камео*?
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:19
    +3
    dudigo78, 14.05.2020 16:40
    Якщо вже Козловський підключає таку важку артилерію у виправданні захопленням території, то треба бути до кінця відвертимі казати правду, що цей комплекс, який будується це на 80-90% комерційні споруди і платні футбольні поля, а вже решта це буде академія. Бо люди, які не в курсі реально подумають, що все це буде власністю академії та клубу. Ні, ні і ще раз ні. Там будуть готель, фітнес-центр, бізнес-центр і т.п. які відношення до футболу і футбольного клубу не будуть не мати ніякого. Ну і як вишенька на торті - прокуратура зараз розслідує рейдерське захоплення цієї території. Хоча враховуючи те, в якій країні ми живем, то ця справа немає ніякої перспективи. Все як завжди відкупиться, порішає і т.д.
    Мені цікава буде відповідь... а як тоді утримувати футбольний клуб??? Напевно щоб його утримувати, а він його хоче не просто лише утримувати, то для цього й потрібні доходи з готелів, фітнес і бізнес центрів і т.д. Тому й потрібно мати і навіть не 80-90 % , а всі 200 % комерційних вкладів...
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:45
    +1
    dudigo78, 14.05.2020 17:28
    Я ж не проти. Просто треба говорити правду, а не розповідати, що все це для дітей. Про це як ця земля опинилась в його руках, то вже окрема історія. До речі, щось подібне зробити Карпатам не дозволили з подачі цього шановного бізнесмена
    ... думаю, що час покаже.... як покаже і те, шанований він чи ні...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.05.2020 17:28
    +1
    Panama2830, 14.05.2020 17:19
    Мені цікава буде відповідь... а як тоді утримувати футбольний клуб??? Напевно щоб його утримувати, а він його хоче не просто лише утримувати, то для цього й потрібні доходи з готелів, фітнес і бізнес центрів і т.д. Тому й потрібно мати і навіть не 80-90 % , а всі 200 % комерційних вкладів...
    Я ж не проти. Просто треба говорити правду, а не розповідати, що все це для дітей. Про це як ця земля опинилась в його руках, то вже окрема історія. До речі, щось подібне зробити Карпатам не дозволили з подачі цього шановного бізнесмена
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 14.05.2020 21:28
    0
    На Львівщині мешканці повстали проти олігарха Козловського, який забудовує озеро і ліс:
    https://www.youtube.com/watch?v=QMmP1H3iaJs&t=51s
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.05.2020 17:58
    0
    Barlowold, 14.05.2020 17:49
    Это что? Ещё один деятель научился пользоваться *камео*?
    Ми подивимося яке це КАМЕО.... думаю, що комедійних (клоунських) сюжетів в Україні вистачає....