ЛЯШКО: «Є чітка відстань, на якій можуть перебувати люди на матчі»

Головний санітарний лікар України розповів про те, як будуть проходити матчі УПЛ

ЛЯШКО: «Є чітка відстань, на якій можуть перебувати люди на матчі»
© МОЗ. Віктор Ляшко

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів про рішення відновити чемпіонат України з 30 травня.

«Питання про відновлення спортивних змагань ми розглянули ще раніше на етапі розгляду ослаблення карантину на другому етапі. Ми чітко прописали в постанові уряду, що дозволяється проведення змагань без глядачів не більше 50 учасників. Однак при необхідності більшої кількості, питання необхідно було погоджувати з МОЗ. Тому дозвіл дав міністр охорони здоров'я, а мій підпис стоїть під тимчасовими рекомендаціями стосовно протиепідеміологічних вимог, щоб запобігти прояву коронавірусної хвороби під час футбольних ігор.

Ми прийняли 200 осіб на матчі, проте чітко прописали, на якій відстані один від одного вони повинні бути. Сама УПЛ добре підготувалася і дала рекомендації, як потрібно провести зонування. Ми не перші в цьому плані. Ми прийняли норми, які зараз працюють в Бундеслізі і впроваджуються в Італії. Ці умови допоможуть нам перешкодити поширенню коронавірусу, а також уникнути скупчення людей і порушення соціальної дистанції на футбольних аренах», - сказав Ляшко.

Дивіться також: Повернення УПЛ. Відомий календар першого туру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 27.05.2020 15:07
    0
    Sunrise, 27.05.2020 14:27
    Ну вроде не "тупо", а с адаптациями. Ну и, на мой взгляд, как раз тупо изобретать велосипед когда уже разработаны довольно неплохие алгоритмы действий.
    ага, добавили пару запятых, пару раз слова переставили местами - базаров нет, новые правила.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 27.05.2020 14:27
    +1
    zac1310, 27.05.2020 09:53
    обизяны
    Это по-нашему, тупо скопировать всё с европы.
    Ну вроде не "тупо", а с адаптациями. Ну и, на мой взгляд, как раз тупо изобретать велосипед когда уже разработаны довольно неплохие алгоритмы действий.
    Really
      Really, 27.05.2020 12:03
    +2
    мій підпис стоїть під тимчасовими рекомендаціями
    Так це вимоги чи рекомендації!?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 27.05.2020 10:00
    +3
    Игроки будут в надувных кругах (как где то уже придумали), что бы соблюдать дистанцию? А маски?
    zac1310
    online
      zac1310, 27.05.2020 09:53
    +1
    обизяны
    Это по-нашему, тупо скопировать всё с европы.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 27.05.2020 10:00
    +3
    Игроки будут в надувных кругах (как где то уже придумали), что бы соблюдать дистанцию? А маски?
    Really
      Really, 27.05.2020 12:03
    +2
    мій підпис стоїть під тимчасовими рекомендаціями
    Так це вимоги чи рекомендації!?
    Sunrise
    online
      Sunrise, 27.05.2020 14:27
    +1
    zac1310, 27.05.2020 09:53
    обизяны
    Это по-нашему, тупо скопировать всё с европы.
    Ну вроде не "тупо", а с адаптациями. Ну и, на мой взгляд, как раз тупо изобретать велосипед когда уже разработаны довольно неплохие алгоритмы действий.
    zac1310
    online
      zac1310, 27.05.2020 09:53
    +1
    обизяны
    Это по-нашему, тупо скопировать всё с европы.
    zac1310
    online
      zac1310, 27.05.2020 15:07
    0
    Sunrise, 27.05.2020 14:27
    Ну вроде не "тупо", а с адаптациями. Ну и, на мой взгляд, как раз тупо изобретать велосипед когда уже разработаны довольно неплохие алгоритмы действий.
    ага, добавили пару запятых, пару раз слова переставили местами - базаров нет, новые правила.