ОФІЦІЙНО. Сезон УПЛ відновиться 30 травня

УАФ прийняла рішення про відновлення сезону

ОФІЦІЙНО. Сезон УПЛ відновиться 30 травня
© ffu.ua

Виконавчий комітет Української асоціації футболу на своєму засіданні у вівторок ухвалив рішення про відновлення сезону УПЛ з 30-го травня.

З урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України, УАФ дозволяє проведення матчів чемпіонату і Кубка України без уболівальників і з присутністю не більше 200 людей (гравці, тренери, судді, організатори).

Крім того, УАФ затвердила можливість проведення 5 замін за матч. Раніше це було дозволено ФІФА і ІФАБ як тимчасовий захід.

Базова дата рестарту сезону - 30-е травня. Дата завершення сезону - 19-е липня.

Плей-оф за путівку в Лігу Європи - 25-го і 29-го липня.

Календар першого після повернення туру вже опублікований УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Николай Власов
      Николай Власов, 27.05.2020 07:21
    +2
    ШАХТЁР В ПЕРЕД К НОВОМУ ЧЕМПИОНСТВ У, А ЗОРЮ ЖДУ НА 2ПО ОКАНЧАНИЮ ЧЕМПИОНАТА С СЕРЕБРЕНЫМИ МЕДАЛЯМИ ПОКАЖИТЕ КЛАСС МУЖЫКИ
    DidOk
    online
      DidOk, 27.05.2020 01:01
    +3
    Давай, "Зоря" ! 👍
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.05.2020 22:38
    +4
    denzellezned, 26.05.2020 22:35
    Ну що Динамо 31 числа відродить інтригу першого місця?
    Непременно, только очков до х** надо, а так все будет ок
    denzellezned
      denzellezned, 26.05.2020 22:35
    -5
    Ну що Динамо 31 числа відродить інтригу першого місця?
    Vadim-77
      Vadim-77, 26.05.2020 20:58
    +5
    vovakotik, 26.05.2020 20:07
    З приводу замін, я би вніс коррективи що 2 з 5 дозволено робити під час перерви.
    Команди і так починають сушити гру з 80 хвилини, а при можливості 5 замін це все перетвориться на абсурд.
    Просто нужно разрешить эти 5 замен за три раза. Т.е. можно два раза поменять по 2 игрока и один раз одного. Тогда ничего не изменится во временных рамках и дополнительной возможности затягивать время не будет.

    А вообще, просто прекрасно, что возвращается НАШ родной футбол !!! Жаль, что пока только по телеку...
    Istm
    online
      Istm, 26.05.2020 20:20
    +2
    "устроили тут ромашка - 30, 7".
    Ну а что возобновляется, неплохо, конечно.
    vovakotik
      vovakotik, 26.05.2020 20:07
    +2
    З приводу замін, я би вніс коррективи що 2 з 5 дозволено робити під час перерви.
    Команди і так починають сушити гру з 80 хвилини, а при можливості 5 замін це все перетвориться на абсурд.
    DK1961
    online
      DK1961, 26.05.2020 19:56
    +5
    В принципе здорово, но объявить о рестарте за 3 дня до рестарта... Ну да ладно
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 26.05.2020 19:33
    +5
    Это здорово, мы уже поняли!)
    Vadim-77
      Vadim-77, 26.05.2020 20:58
    +5
    vovakotik, 26.05.2020 20:07
    З приводу замін, я би вніс коррективи що 2 з 5 дозволено робити під час перерви.
    Команди і так починають сушити гру з 80 хвилини, а при можливості 5 замін це все перетвориться на абсурд.
    Просто нужно разрешить эти 5 замен за три раза. Т.е. можно два раза поменять по 2 игрока и один раз одного. Тогда ничего не изменится во временных рамках и дополнительной возможности затягивать время не будет.

    А вообще, просто прекрасно, что возвращается НАШ родной футбол !!! Жаль, что пока только по телеку...
    DK1961
    online
      DK1961, 26.05.2020 19:56
    +5
    В принципе здорово, но объявить о рестарте за 3 дня до рестарта... Ну да ладно
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 26.05.2020 19:33
    +5
    Это здорово, мы уже поняли!)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.05.2020 22:38
    +4
    denzellezned, 26.05.2020 22:35
    Ну що Динамо 31 числа відродить інтригу першого місця?
    Непременно, только очков до х** надо, а так все будет ок
    DidOk
    online
      DidOk, 27.05.2020 01:01
    +3
    Давай, "Зоря" ! 👍
    Николай Власов
      Николай Власов, 27.05.2020 07:21
    +2
    ШАХТЁР В ПЕРЕД К НОВОМУ ЧЕМПИОНСТВ У, А ЗОРЮ ЖДУ НА 2ПО ОКАНЧАНИЮ ЧЕМПИОНАТА С СЕРЕБРЕНЫМИ МЕДАЛЯМИ ПОКАЖИТЕ КЛАСС МУЖЫКИ
    Istm
    online
      Istm, 26.05.2020 20:20
    +2
    "устроили тут ромашка - 30, 7".
    Ну а что возобновляется, неплохо, конечно.
    vovakotik
      vovakotik, 26.05.2020 20:07
    +2
    З приводу замін, я би вніс коррективи що 2 з 5 дозволено робити під час перерви.
    Команди і так починають сушити гру з 80 хвилини, а при можливості 5 замін це все перетвориться на абсурд.