Новий скандал. Поворознюк звинуватив 3 клуби в змові, Рух вимагає вибачень

«Рух», «Волинь», «Минай» лідирують у Першій лізі, чим незадоволений «Інгулець»

Новий скандал. Поворознюк звинуватив 3 клуби в змові, Рух вимагає вибачень
© ФК Інгулець. Олександр Поворознюк

Новий скандал розгорається в Першій лізі. Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк натякнув, що команди «Рух», «Волинь» і «Минай» змовилися, щоб не догравати поточний сезон у другому за силою дивізіоні українського футболу. Саме ці три клуби займають місця в топ-3 турнірній таблиці. Але «Інгулець» з таким розподілом місць не згоден.

Поворознюк записав відеозвернення (див. нижче), в якому запропонував скасувати ПФЛ як організацію взагалі та звинуватив три клуби-лідери в змові: «Мені скидували відео з ресторану, де вони сидять після конференції клубів ПФЛ та підкреслюють, що вони вже вийшли в УПЛ. Вони все вирішили з виконкомом, а це значить, що будуть грати у вищому українському дивізіоні. Чи як? Але випивали вони всі разом. Якщо треба – покажу відео».

У відповідь керівники львівського «Руху» написали листа на адресу комітету з етики та чесної гри УАФ та зажадали вибачень від Поворознюка (скан-копія документа наводиться нижче).

Лист керівництва «Руху» в комітет з етики та чесної гри УАФ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    oleg61
      oleg61, 05.06.2020 17:35
    -1
    Мені приййслось тренувати Украінський клуб Черник з Детройта і дорослих і дітей
    а також приватні школи на протязі 2-3 років в США та КАНАДІ
    Мілентій може навести порядок!
    oleg61
      oleg61, 05.06.2020 17:29
    0
    Вертийте в ПФЛ мого одногрупника --МИЛЕНТИЯ БАЛЬЧОСА !!!
    При ньому такого не було!!!
    ОлегТоронто
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 14:47
    +1
    Саня Бах, 26.05.2020 13:50
    На халяву зараз не поплаваеш, хiба що у своiй ваннi i то за воду треба заплатити...
    100%
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 26.05.2020 13:50
    +1
    PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    На халяву зараз не поплаваеш, хiба що у своiй ваннi i то за воду треба заплатити...
    dgurkis
      dgurkis, 26.05.2020 11:01
    0
    Писец, лето, а некоторые ушлепки играть не хотят! Кто откажется, на вечно отстранить от футбола с натягиванием глаза на жопу!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 10:43
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    і ще з приводу "зателефонуваии в Інгулець"
    ---------
    тобто, Поворознюк може публічно ображати інших, в т.ч Рух, публічно звинувачувати інших,
    а Рух мусить тихенько, аби ніхто не знав, телефонувати, щоб жодним чином не зачепитм те велике перівське цабе
    чому спроба цивілізовано вирішити питання і і захисти свою репутацію через звернення до органу, який для того і існує, то бикування? чи може не бикування - то спосіб, яким своі відносини з'ясовували той же Поворознюк з Рафаіловим?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 26.05.2020 10:15
    +2
    PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    Я теж прихильник відпочинку на природі.Але на жаль все менше залишається не засмічених місць від попередніх "шанувальників природи".Пам*ятаю забралися в глухі місця на Рівненщині,обрали місцинку де вже відпочивали попередники.Місце-казка,ліс с грибами поруч,річечка з рибою,лодка своя,палатки маємо і село в парі км-молоко,сметана,кисляк можна придбати..Прибрали місце,відпочили чудово.Так це я до того веду,що коли ми вже зібралися від*їзжати,згорнули табір під*їхала підвода з селянами,прибрати за нами(хоча ми не просили).Так один мало не впав з підводи коли побачив що все сміття зібране в мішки а їм залишилось тільки вивезти це сміття,хоча ми сміття (хоч і зібране) самі вивозимо. Це я до того,що відпочивати на природі наш колектив дуже любить,але чистих місць,не засмічених спевдолюбителями природи все менше і менше.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:48
    Щоб ти розумів до моменту коли озеро привласнив Козловський воно було почищене та у ньому одному з небагатьох у Львівській області СЕС дозволили купатися. P.S. Я так бачу ти тут в околицях знаєш багато кришталево чистих водойм для купання так поділися інформацією, бо минулого року мусив їхати за сотню км, щоб скупатися...)
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 26.05.2020 09:58
    -5
    Якщо вже в першій лізі така катострофічна ситуація то може взагалі турнір відмінити ,а зібрати команди які бажать продовження(для тренувальних ігор,а 5 перших команд,чи 6 в обов*язковому порядку нехай розіграють путівки в УПЛ.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 09:56
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    це ти дивний.
    закликаєш інших не вірити Козловському на слово і тут же сам як аргумент приводиш свою віру такому самому козловському тільки з прізвищем Поворознюк
    по-друге. наразі всі "докази" Поворознюка - то лише слова, порожня балаканини, густо приправлена образами своіх колег
    по-третє. а якщо навіть вони і зізвонюввались, розмовляли на цю тему, про щось домовлялись, виробляли якусь спільну позицію, - то хіба заборонено? де? якими документами?
    по-четверте. команду, за яку вболіває Львів намагаються образити і принизити. людина стала на іі захист. то що тут дивного?абсолютно нормально
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:48
    -1
    PFCLviv, 26.05.2020 09:40
    І ше одне, Поворознюк тільки говорить... А то шо до озера, то я в тому болоті б ніколи не купався, воно було грязне і забруднене. От зараз, після реконструкціі, то можна і за людський, нормальний, чистий відпочинок і гроші заплатити.
    Щоб ти розумів до моменту коли озеро привласнив Козловський воно було почищене та у ньому одному з небагатьох у Львівській області СЕС дозволили купатися. P.S. Я так бачу ти тут в околицях знаєш багато кришталево чистих водойм для купання так поділися інформацією, бо минулого року мусив їхати за сотню км, щоб скупатися...)
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:44
    +1
    ОБА-НА!!! | ЕКСКУРСІЯ ПОЛЯМИ АКАДЕМІЇ ВІД ГЕНДИРЕКТОРА «РУХУ»

    У черговому випуску «ОБА-НА!!!» Президент «Руху» Григорій Козловський запросив у свій авторський блог гендиректора «жовто-чорних» Ігоря Дедишина, який детально розповів про особливості кожного з полів футбольної Академії, її унікальність та філософію.
    ================
    Щойно вийшов новий випуск "ОБА - НА" на РУХ ТВ. Заходимо дивимось.
    П.с. а всякі піз.....боли, які плачуть ідуть в гості до кабанчика!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:40
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    І ше одне, Поворознюк тільки говорить... А то шо до озера, то я в тому болоті б ніколи не купався, воно було грязне і забруднене. От зараз, після реконструкціі, то можна і за людський, нормальний, чистий відпочинок і гроші заплатити.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:36
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    Піар і бізнес. Просто ти нешариш в цьому от і не розумієш.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    -3
    PFCLviv, 26.05.2020 08:05
    Доречі, є інтерв'ю Козловського, де той заявив, шо вони за догравання чемпіонату. Такшо кабан має публічно вибачитись!
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 08:05
    0
    Доречі, є інтерв'ю Козловського, де той заявив, шо вони за догравання чемпіонату. Такшо кабан має публічно вибачитись!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 07:59
    +2
    Дивний кабанчик. Тепер в ресторані і сто грам випити неможна керманичам клубу!
    Kromus2007
    online
      Kromus2007, 26.05.2020 07:55
    +1
    Владимир Копяк, 26.05.2020 00:05
    Поворознюк не хочет понимать, что он один из винтиков мафиозной структуры под названием УАФ. Может быть, он и хочет чтобы хоть что-тобыло по закону, но ему этого просто не позволят сделать! Сейчас другие могут последовать его примеру и начнуться разборки, которые триста лет не нужны Павелке и его компашке. Могу предположить, что Поворознюка могу запросто отстранить от футбола на годик-второй, чтобы не борзел... Ведь не просто так ПФЛ ставит НЕЗАКОННО в таблице Ингулец на 4-е место, ведь любой школьник 10 класса прочитав внимательно Регламент соревнований чемпионата Украины среди команд 1 лиги в сезоне 2019-2020 годов сделает однозначный вывод, что Ингулец на сегодняшний момент должен быть на 3-м месте. А если ПФЛ не хочет признавать очевидное,значит есть материальная заинтересованность для таких действий, рупь за сто... Но мне импронирует руководство ПФЛ - безбашенние ребята, рисковые по жизни, без оглядки на последствия своих незаконных действий. Такое впечатление, что основной капитал сколотили, но можно рискнуть еще раз...
    тебе не надоело пургометанием заниматься ?шел бы ты картошку выращивал бы
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 07:23
    +2
    Владимир Копяк, 26.05.2020 00:05
    Поворознюк не хочет понимать, что он один из винтиков мафиозной структуры под названием УАФ. Может быть, он и хочет чтобы хоть что-тобыло по закону, но ему этого просто не позволят сделать! Сейчас другие могут последовать его примеру и начнуться разборки, которые триста лет не нужны Павелке и его компашке. Могу предположить, что Поворознюка могу запросто отстранить от футбола на годик-второй, чтобы не борзел... Ведь не просто так ПФЛ ставит НЕЗАКОННО в таблице Ингулец на 4-е место, ведь любой школьник 10 класса прочитав внимательно Регламент соревнований чемпионата Украины среди команд 1 лиги в сезоне 2019-2020 годов сделает однозначный вывод, что Ингулец на сегодняшний момент должен быть на 3-м месте. А если ПФЛ не хочет признавать очевидное,значит есть материальная заинтересованность для таких действий, рупь за сто... Но мне импронирует руководство ПФЛ - безбашенние ребята, рисковые по жизни, без оглядки на последствия своих незаконных действий. Такое впечатление, что основной капитал сколотили, но можно рискнуть еще раз...
    почему незаконно? Ингулкц 4-й согласно действующего регламента
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 26.05.2020 00:05
    -4
    Поворознюк не хочет понимать, что он один из винтиков мафиозной структуры под названием УАФ. Может быть, он и хочет чтобы хоть что-тобыло по закону, но ему этого просто не позволят сделать! Сейчас другие могут последовать его примеру и начнуться разборки, которые триста лет не нужны Павелке и его компашке. Могу предположить, что Поворознюка могу запросто отстранить от футбола на годик-второй, чтобы не борзел... Ведь не просто так ПФЛ ставит НЕЗАКОННО в таблице Ингулец на 4-е место, ведь любой школьник 10 класса прочитав внимательно Регламент соревнований чемпионата Украины среди команд 1 лиги в сезоне 2019-2020 годов сделает однозначный вывод, что Ингулец на сегодняшний момент должен быть на 3-м месте. А если ПФЛ не хочет признавать очевидное,значит есть материальная заинтересованность для таких действий, рупь за сто... Но мне импронирует руководство ПФЛ - безбашенние ребята, рисковые по жизни, без оглядки на последствия своих незаконных действий. Такое впечатление, что основной капитал сколотили, но можно рискнуть еще раз...
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 25.05.2020 23:31
    +10
    Такая интрига в первой лиге. Будет обидно, если не доиграют
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 10:43
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    і ще з приводу "зателефонуваии в Інгулець"
    ---------
    тобто, Поворознюк може публічно ображати інших, в т.ч Рух, публічно звинувачувати інших,
    а Рух мусить тихенько, аби ніхто не знав, телефонувати, щоб жодним чином не зачепитм те велике перівське цабе
    чому спроба цивілізовано вирішити питання і і захисти свою репутацію через звернення до органу, який для того і існує, то бикування? чи може не бикування - то спосіб, яким своі відносини з'ясовували той же Поворознюк з Рафаіловим?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:36
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    Піар і бізнес. Просто ти нешариш в цьому от і не розумієш.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 26.05.2020 10:15
    +2
    PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    Я теж прихильник відпочинку на природі.Але на жаль все менше залишається не засмічених місць від попередніх "шанувальників природи".Пам*ятаю забралися в глухі місця на Рівненщині,обрали місцинку де вже відпочивали попередники.Місце-казка,ліс с грибами поруч,річечка з рибою,лодка своя,палатки маємо і село в парі км-молоко,сметана,кисляк можна придбати..Прибрали місце,відпочили чудово.Так це я до того веду,що коли ми вже зібралися від*їзжати,згорнули табір під*їхала підвода з селянами,прибрати за нами(хоча ми не просили).Так один мало не впав з підводи коли побачив що все сміття зібране в мішки а їм залишилось тільки вивезти це сміття,хоча ми сміття (хоч і зібране) самі вивозимо. Це я до того,що відпочивати на природі наш колектив дуже любить,але чистих місць,не засмічених спевдолюбителями природи все менше і менше.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 09:56
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    це ти дивний.
    закликаєш інших не вірити Козловському на слово і тут же сам як аргумент приводиш свою віру такому самому козловському тільки з прізвищем Поворознюк
    по-друге. наразі всі "докази" Поворознюка - то лише слова, порожня балаканини, густо приправлена образами своіх колег
    по-третє. а якщо навіть вони і зізвонюввались, розмовляли на цю тему, про щось домовлялись, виробляли якусь спільну позицію, - то хіба заборонено? де? якими документами?
    по-четверте. команду, за яку вболіває Львів намагаються образити і принизити. людина стала на іі захист. то що тут дивного?абсолютно нормально
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:40
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:23
    Дивний ти чоловік. Козловський публічно каже що на Винниківському озері будує спортивну базу для дітей та юнацтва... І що ти в це віриш (що там будуть прості діти займатися/відпочивати). Поворозюк у відео чітко сказав, що Рух публічно говорить одне, а втіхаря обдзвонював інші клуби та говорили про зовсім інше. Я чомусь Поворозюк більше схильний вірити - дядько прямий як "двері". Переконаний, що усе про що говорить власник Інгульця, він може надати докази у разі потреби, і дарма Рух розпочав листами та зверненнями кидатися в Баранчику. Були би нормальними зателефонували би напряму в Інгулець та розставили би усі крапки над "і" без би кування, але ж ні мусить бути публічний PR....
    І ше одне, Поворознюк тільки говорить... А то шо до озера, то я в тому болоті б ніколи не купався, воно було грязне і забруднене. От зараз, після реконструкціі, то можна і за людський, нормальний, чистий відпочинок і гроші заплатити.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 07:59
    +2
    Дивний кабанчик. Тепер в ресторані і сто грам випити неможна керманичам клубу!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.05.2020 07:23
    +2
    Владимир Копяк, 26.05.2020 00:05
    Поворознюк не хочет понимать, что он один из винтиков мафиозной структуры под названием УАФ. Может быть, он и хочет чтобы хоть что-тобыло по закону, но ему этого просто не позволят сделать! Сейчас другие могут последовать его примеру и начнуться разборки, которые триста лет не нужны Павелке и его компашке. Могу предположить, что Поворознюка могу запросто отстранить от футбола на годик-второй, чтобы не борзел... Ведь не просто так ПФЛ ставит НЕЗАКОННО в таблице Ингулец на 4-е место, ведь любой школьник 10 класса прочитав внимательно Регламент соревнований чемпионата Украины среди команд 1 лиги в сезоне 2019-2020 годов сделает однозначный вывод, что Ингулец на сегодняшний момент должен быть на 3-м месте. А если ПФЛ не хочет признавать очевидное,значит есть материальная заинтересованность для таких действий, рупь за сто... Но мне импронирует руководство ПФЛ - безбашенние ребята, рисковые по жизни, без оглядки на последствия своих незаконных действий. Такое впечатление, что основной капитал сколотили, но можно рискнуть еще раз...
    почему незаконно? Ингулкц 4-й согласно действующего регламента
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 14:47
    +1
    Саня Бах, 26.05.2020 13:50
    На халяву зараз не поплаваеш, хiба що у своiй ваннi i то за воду треба заплатити...
    100%
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 26.05.2020 13:50
    +1
    PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    На халяву зараз не поплаваеш, хiба що у своiй ваннi i то за воду треба заплатити...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 10:02
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 26.05.2020 09:48
    Щоб ти розумів до моменту коли озеро привласнив Козловський воно було почищене та у ньому одному з небагатьох у Львівській області СЕС дозволили купатися. P.S. Я так бачу ти тут в околицях знаєш багато кришталево чистих водойм для купання так поділися інформацією, бо минулого року мусив їхати за сотню км, щоб скупатися...)
    Ну за сотню іхати нах не потрібно, а от я особисто люблю відпочивати на річці Стрий, коли природи хочеться і є вільний час. І вода протічна і чиста, незастоєна і не смердить, і людей менше, є де рушник застелити, а не так я в тому болоті, шо навіть перднути нема де.
    А щодо поплавати, то мені для плавання басейни спортлайфу підходять на Сихові чи Героів УПА. АЛЕ ТО НЕ ДОЯ ТЕБЕ, ТАМ ГРОШІ ТРЕБА ПЛАТИТИ!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 09:44
    +1
    ОБА-НА!!! | ЕКСКУРСІЯ ПОЛЯМИ АКАДЕМІЇ ВІД ГЕНДИРЕКТОРА «РУХУ»

    У черговому випуску «ОБА-НА!!!» Президент «Руху» Григорій Козловський запросив у свій авторський блог гендиректора «жовто-чорних» Ігоря Дедишина, який детально розповів про особливості кожного з полів футбольної Академії, її унікальність та філософію.
    ================
    Щойно вийшов новий випуск "ОБА - НА" на РУХ ТВ. Заходимо дивимось.
    П.с. а всякі піз.....боли, які плачуть ідуть в гості до кабанчика!
    Kromus2007
    online
      Kromus2007, 26.05.2020 07:55
    +1
    Владимир Копяк, 26.05.2020 00:05
    Поворознюк не хочет понимать, что он один из винтиков мафиозной структуры под названием УАФ. Может быть, он и хочет чтобы хоть что-тобыло по закону, но ему этого просто не позволят сделать! Сейчас другие могут последовать его примеру и начнуться разборки, которые триста лет не нужны Павелке и его компашке. Могу предположить, что Поворознюка могу запросто отстранить от футбола на годик-второй, чтобы не борзел... Ведь не просто так ПФЛ ставит НЕЗАКОННО в таблице Ингулец на 4-е место, ведь любой школьник 10 класса прочитав внимательно Регламент соревнований чемпионата Украины среди команд 1 лиги в сезоне 2019-2020 годов сделает однозначный вывод, что Ингулец на сегодняшний момент должен быть на 3-м месте. А если ПФЛ не хочет признавать очевидное,значит есть материальная заинтересованность для таких действий, рупь за сто... Но мне импронирует руководство ПФЛ - безбашенние ребята, рисковые по жизни, без оглядки на последствия своих незаконных действий. Такое впечатление, что основной капитал сколотили, но можно рискнуть еще раз...
    тебе не надоело пургометанием заниматься ?шел бы ты картошку выращивал бы
    oleg61
      oleg61, 05.06.2020 17:29
    0
    Вертийте в ПФЛ мого одногрупника --МИЛЕНТИЯ БАЛЬЧОСА !!!
    При ньому такого не було!!!
    ОлегТоронто
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.05.2020 11:01
    0
    Писец, лето, а некоторые ушлепки играть не хотят! Кто откажется, на вечно отстранить от футбола с натягиванием глаза на жопу!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2020 08:05
    0
    Доречі, є інтерв'ю Козловського, де той заявив, шо вони за догравання чемпіонату. Такшо кабан має публічно вибачитись!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 23:18
    0
    А-ха-ха на злодіях і шапка горить.... Рух палиться капець...