Перша ліга хоче дограти в іншому форматі, Друга ліга завершує сезон

У Першій лізі, можливо, вдасться закінчити чемпіонат в іншому форматі

Перша ліга хоче дограти в іншому форматі, Друга ліга завершує сезон
© pfl.ua

Сьогодні на стадіоні Оболонь в Києві зібралися клуби Першої та Другої ліг, щоб визначитися з долею сезону 2019/20.

За інформацією ЗМІ, клуби Другої ліги прийняли рішення не догравати решту матчів чемпіонату. Рішення пізніше повинні затвердити в Українській асоціації футболу.

Що стосується обміну між лігами, то рішення буде прийнято після того, як визначиться ситуація в Першій лізі.

Клуби Першої ліги вирішили сезон не догравати, однак розглядаються різні варіанти визначення трьох команд, які повинні підвищитися в класі.

У тому числі можливий варіант міні-турніру перших 6 команд (Рух, Волинь, Інгулець, Агробізнес, Минай, Оболонь-Бровар).

ПФЛ проведе опитування серед клубів Першої ліги, щоб остаточно вирішити питання. Ситуація повинна прояснитися протягом тижня.

Раніше президент «Інгульця», що займає 4-е місце, яке не дає можливості вийти в УПЛ, погрожував звернутися до суду, якщо сезон Першої ліги не буде дограний і його команда не отримає шанс поборотися за топ-3.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:32
    0
    Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    Та каким штучним, ты видел как они играют? Специально сливают уже второй год под конец сезона, что бы не выходить в вышку.
    vovakotik
      vovakotik, 21.05.2020 20:46
    +2
    Чому 6 команд, чому не 8?
    Я вважаю що всі 8 команд можуть зіграти в 1 коло на нейтральному полі. Це буде запекла боротьба. Металіст 1925, та Авангард можуть створити серйозну конкуренцію.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 21.05.2020 16:16
    +1
    Все 6 команд добавить в вышку.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 21.05.2020 15:52
    0
    Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    Якраз буде в угоду коПалкіну!
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    +2
    rus, 21.05.2020 13:43
    А каким боком Агробиз?Они же отказались?
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    rus
      rus, 21.05.2020 13:43
    +3
    А каким боком Агробиз?Они же отказались?
    Александр Ад
      Александр Ад, 21.05.2020 13:20
    0
    и в 2 лізі теж треба мінітурнір за путівки організувати
    rus
      rus, 21.05.2020 13:43
    +3
    А каким боком Агробиз?Они же отказались?
    vovakotik
      vovakotik, 21.05.2020 20:46
    +2
    Чому 6 команд, чому не 8?
    Я вважаю що всі 8 команд можуть зіграти в 1 коло на нейтральному полі. Це буде запекла боротьба. Металіст 1925, та Авангард можуть створити серйозну конкуренцію.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    +2
    rus, 21.05.2020 13:43
    А каким боком Агробиз?Они же отказались?
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 21.05.2020 16:16
    +1
    Все 6 команд добавить в вышку.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:32
    0
    Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    Та каким штучним, ты видел как они играют? Специально сливают уже второй год под конец сезона, что бы не выходить в вышку.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 21.05.2020 15:52
    0
    Mr.Frost, 21.05.2020 15:51
    А таким боком щоби штучним варіантом виключити МХ1925 з тих хто подав атестацію в УПЛ. В Україні усе можно порішати в кабінетах.
    Якраз буде в угоду коПалкіну!
    Александр Ад
      Александр Ад, 21.05.2020 13:20
    0
    и в 2 лізі теж треба мінітурнір за путівки організувати