Олег ДУЛУБ: «Порушення на Мілевському - 100-відсотковий пенальті»

Відомий тренер вважає, що арбітр фіналу Кубка Білорусі погано впорався зі своєю роботою

Олег ДУЛУБ: «Порушення на Мілевському - 100-відсотковий пенальті»
© UA-Football. Олег Дулуб

Відомий білоруський тренер Олег Дулуб прокоментував епізод з падінням у штрафному форварда брестського «Динамо» Артема Мілевського в грі фіналу Кубка Білорусі з БАТЕ (0:1).

- Бачу і по реакції Артема Мілевського. Єдине, що суддя перебував поруч і рішення... Мілевський дуже добре ставить корпус. На повторі видно, що йде дотик до гравця. На мій погляд, як тренери вивчають суперника, то, думаю, кожен арбітр, при підготовці особливо до таких матчів, повинен вивчати гравців. Ось це - коронка Мілевського. Він вміє зачепитися за м'яч. Ось він дотик, ось розворот рукою. 100-відсотковий пенальті. Причому рефері знаходиться в позиції, яка йому дозволяє ...

- Що йому не дозволило призначити пенальті?
- Рішучість в цій ситуації. Тому що п'ять хвилин до кінця - це все.

- Це молодість?
- А що, через це прийде досвід? Ви повинні теж чітко розуміти, що там живі люди, гравці, тренери. У них теж нерви. І якщо є порушення, то потрібно ставити. Якщо, тим більше, арбітра висувають в УЄФА на високий рівень. Там ніхто дивитися не буде: молодість або старість. Там потрібно виходити і працювати свою гру, - сказав Дулуб в ефірі «Яснає ТВ».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна Білорусь

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.05.2020 18:43
    0
    придерживать то придерживали, но Миля своим артистизЬмом сам все и испортил: падение казалось, мягко говоря, несколько неестественным
    sahka1981
      sahka1981, 25.05.2020 16:39
    0
    kvv1404, 25.05.2020 11:30
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Угомонись, не смеши людей. (Миля в ДК давно не играет...)
    Абстрагируйся от этого факта, представь что на месте Мили, условный бразилец из ШД)))
    igrok2012
      igrok2012, 25.05.2020 16:33
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 12:53
    Судейка видно дивився в кишеню....
    Він не дивився в кишеню. Він відпрацьовував кишеню.
    igrok2012
      igrok2012, 25.05.2020 16:31
    0
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Якщо вважати футбол балетом тоді було порушення.Помилка Мілевського в тому що він не вірно падав.Він впав так нібито отримав удар о ногам,уважно подивіться на його ноги під час падіння(так імітують тільки удар по ногам чи коли наступили на ногу).Гравець Бате дійсно прихопив його за плече,але таких контактів в боротьбі за гру дуже багато. Мілі треба було (якщо вже взявся "грати" на пенальті) падати з розворотом на спину,тоді можливо суддя і повірив би. А так вийшло що суддя бачить руку захисника на плечі нападника а нападник падає як від удару по ногах.Хто ж дать такий пенальті???Кажете в Европі дають? Там в балет не грають.
    Треба знати правила і правильно їх трактувати, а не писати свої припущення.
    osa110
      osa110, 25.05.2020 15:31
    0
    Распиареный судьишка либо был заинтересован, либо получил указание ,либо слепой. Нужное выберете сами.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 25.05.2020 13:34
    -3
    Та не було там пенальті! просто Дулуб без роботи, а в Динамо 4 поразки поспіль. Думай-те
    samird
    online
      samird, 25.05.2020 13:03
    0
    Evgene Boykinyuk, 25.05.2020 12:21
    Миля и действительно неестественно падал, хоть нарушение и было.
    Советуешь судье так и объясняться на судейском комитете? Можно ещё: "не так уж сильно он его и прихватил", "мог бы и не упасть", "он не специально", "он просто хотел его по-дружески подбодрить , не не насчитал", "он просто напомнил ему, что Артём обещал футболку после матча"....
    samird
    online
      samird, 25.05.2020 12:59
    +3
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Якщо вважати футбол балетом тоді було порушення.Помилка Мілевського в тому що він не вірно падав.Він впав так нібито отримав удар о ногам,уважно подивіться на його ноги під час падіння(так імітують тільки удар по ногам чи коли наступили на ногу).Гравець Бате дійсно прихопив його за плече,але таких контактів в боротьбі за гру дуже багато. Мілі треба було (якщо вже взявся "грати" на пенальті) падати з розворотом на спину,тоді можливо суддя і повірив би. А так вийшло що суддя бачить руку захисника на плечі нападника а нападник падає як від удару по ногах.Хто ж дать такий пенальті???Кажете в Европі дають? Там в балет не грають.
    Зачем писать столько неимоверной чуши относительно эпизода простого, как хозяйственное мыло? Не увидеть захват русой у защитника в данном эпизоде мог только Стиви Уандер или человек с альтернативным интеллектом.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 12:53
    +3
    Вадим Вадим, 25.05.2020 12:46
    судейка, видимо, смотрел только на ноги - идиот
    Судейка видно дивився в кишеню....
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 25.05.2020 12:46
    +2
    судейка, видимо, смотрел только на ноги - идиот
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.05.2020 12:21
    0
    Миля и действительно неестественно падал, хоть нарушение и было.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 25.05.2020 12:15
    +4
    Фол і пенальті - тут і обговорювати немає що
    kvv1404
    online
      kvv1404, 25.05.2020 12:13
    -4
    КуцТВ, 25.05.2020 12:02
    Вообще-то было нарушение
    Якщо вважати футбол балетом тоді було порушення.Помилка Мілевського в тому що він не вірно падав.Він впав так нібито отримав удар о ногам,уважно подивіться на його ноги під час падіння(так імітують тільки удар по ногам чи коли наступили на ногу).Гравець Бате дійсно прихопив його за плече,але таких контактів в боротьбі за гру дуже багато. Мілі треба було (якщо вже взявся "грати" на пенальті) падати з розворотом на спину,тоді можливо суддя і повірив би. А так вийшло що суддя бачить руку захисника на плечі нападника а нападник падає як від удару по ногах.Хто ж дать такий пенальті???Кажете в Европі дають? Там в балет не грають.
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 25.05.2020 12:02
    +4
    Вообще-то было нарушение
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 11:40
    +7
    kvv1404, 25.05.2020 11:30
    Дулуб зовсім смішний! В якому моменті він там пенальті побачив? Звичайний ігровий момент,добре що суддя ще не дав жовту Мілі за провокацію судді.Міля падав так ніби то йому чи по ногах вдарили,чи на ногу наступили! Артистизм залишився!
    Та ти не на ноги дивись, а на руки... Там захисник Мілі мало не відірвав руку разом з плечем. Міля звичайно артист ще той, але на європейській арені за теку 11-метровий призначили би 100% (Ні хіба би грали Реал проти якогось там Пюніка, була би 90 хв., нічия і правила би порушував гравець Реалу....).
    kvv1404
    online
      kvv1404, 25.05.2020 11:30
    -9
    Дулуб зовсім смішний! В якому моменті він там пенальті побачив? Звичайний ігровий момент,добре що суддя ще не дав жовту Мілі за провокацію судді.Міля падав так ніби то йому чи по ногах вдарили,чи на ногу наступили! Артистизм залишився!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 11:40
    +7
    kvv1404, 25.05.2020 11:30
    Дулуб зовсім смішний! В якому моменті він там пенальті побачив? Звичайний ігровий момент,добре що суддя ще не дав жовту Мілі за провокацію судді.Міля падав так ніби то йому чи по ногах вдарили,чи на ногу наступили! Артистизм залишився!
    Та ти не на ноги дивись, а на руки... Там захисник Мілі мало не відірвав руку разом з плечем. Міля звичайно артист ще той, але на європейській арені за теку 11-метровий призначили би 100% (Ні хіба би грали Реал проти якогось там Пюніка, була би 90 хв., нічия і правила би порушував гравець Реалу....).
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 25.05.2020 12:15
    +4
    Фол і пенальті - тут і обговорювати немає що
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 25.05.2020 12:02
    +4
    Вообще-то было нарушение
    samird
    online
      samird, 25.05.2020 12:59
    +3
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Якщо вважати футбол балетом тоді було порушення.Помилка Мілевського в тому що він не вірно падав.Він впав так нібито отримав удар о ногам,уважно подивіться на його ноги під час падіння(так імітують тільки удар по ногам чи коли наступили на ногу).Гравець Бате дійсно прихопив його за плече,але таких контактів в боротьбі за гру дуже багато. Мілі треба було (якщо вже взявся "грати" на пенальті) падати з розворотом на спину,тоді можливо суддя і повірив би. А так вийшло що суддя бачить руку захисника на плечі нападника а нападник падає як від удару по ногах.Хто ж дать такий пенальті???Кажете в Европі дають? Там в балет не грають.
    Зачем писать столько неимоверной чуши относительно эпизода простого, как хозяйственное мыло? Не увидеть захват русой у защитника в данном эпизоде мог только Стиви Уандер или человек с альтернативным интеллектом.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 12:53
    +3
    Вадим Вадим, 25.05.2020 12:46
    судейка, видимо, смотрел только на ноги - идиот
    Судейка видно дивився в кишеню....
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 25.05.2020 12:46
    +2
    судейка, видимо, смотрел только на ноги - идиот
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 25.05.2020 18:43
    0
    придерживать то придерживали, но Миля своим артистизЬмом сам все и испортил: падение казалось, мягко говоря, несколько неестественным
    sahka1981
      sahka1981, 25.05.2020 16:39
    0
    kvv1404, 25.05.2020 11:30
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Угомонись, не смеши людей. (Миля в ДК давно не играет...)
    Абстрагируйся от этого факта, представь что на месте Мили, условный бразилец из ШД)))
    igrok2012
      igrok2012, 25.05.2020 16:33
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 25.05.2020 12:53
    Судейка видно дивився в кишеню....
    Він не дивився в кишеню. Він відпрацьовував кишеню.
    igrok2012
      igrok2012, 25.05.2020 16:31
    0
    kvv1404, 25.05.2020 12:13
    Якщо вважати футбол балетом тоді було порушення.Помилка Мілевського в тому що він не вірно падав.Він впав так нібито отримав удар о ногам,уважно подивіться на його ноги під час падіння(так імітують тільки удар по ногам чи коли наступили на ногу).Гравець Бате дійсно прихопив його за плече,але таких контактів в боротьбі за гру дуже багато. Мілі треба було (якщо вже взявся "грати" на пенальті) падати з розворотом на спину,тоді можливо суддя і повірив би. А так вийшло що суддя бачить руку захисника на плечі нападника а нападник падає як від удару по ногах.Хто ж дать такий пенальті???Кажете в Европі дають? Там в балет не грають.
    Треба знати правила і правильно їх трактувати, а не писати свої припущення.
    osa110
      osa110, 25.05.2020 15:31
    0
    Распиареный судьишка либо был заинтересован, либо получил указание ,либо слепой. Нужное выберете сами.
    samird
    online
      samird, 25.05.2020 13:03
    0
    Evgene Boykinyuk, 25.05.2020 12:21
    Миля и действительно неестественно падал, хоть нарушение и было.
    Советуешь судье так и объясняться на судейском комитете? Можно ещё: "не так уж сильно он его и прихватил", "мог бы и не упасть", "он не специально", "он просто хотел его по-дружески подбодрить , не не насчитал", "он просто напомнил ему, что Артём обещал футболку после матча"....
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.05.2020 12:21
    0
    Миля и действительно неестественно падал, хоть нарушение и было.