БАТЕ на останніх секундах овертайму вирвав Кубок Білорусі у Динамо-Брест

Артем Мілевський отримав травму і не зміг завершити поєдинок

5920
3
twitter.com/dynamobrest

«Динамо-Брест» і БАТЕ зустрічалися вдруге за тиждень. Кілька днів тому борисовський клуб з рахунком 3:1 обіграв «синьо-білих» в рамках національної першості. Тепер суперники визначали найсильнішого у вирішальному протистоянні за Кубок Білорусі. У стартовому складі брестського колективу на поле вийшли українці Олександр Нойок та Артем Мілевський. Євген Хачеріді залишився на лавці запасних

У першому таймі команди вели обережний Футбол. Спочатку володіли перевагою «динамівці», але потім вже футболісти БАТЕ захопили ініціативу. Відмінний шанс відкрити рахунок у матчі втратив Драгун, котрий після помилки голкіпера номінальних гостей не зумів уразити ціль. Неприємний епізод для борисовців стався перед перервою: через пошкодження зустріч не зміг продовжити центрбек Філіпенко. У підсумку, на 15-хвилинний відпочинок команди пішли з нулями на табло.

Після перерви малюнок гри не змінився. Футболісти діяли обережно, а гостроти біля воріт було небагато. Помітно пожвавив атакуючі дії борисовців вихід на поле Неманьї Мілича. Відразу після появи на газоні серб ледь не замкнув прострільну передачу з правого флангу. Загрожував воротам «синьо-білих» і Бага, з ударом якого впорався Ігнатович. І все ж, в основний час поєдинку нікому з суперників не вдалося вирвати перемогу.

На початку додаткової 30-хвилинки команди обмінялися небезпечними ситуаціями. Спочатку Савицький зі штрафного влучив у поперечину, а в атаці у відповідь Скавиш з меж штрафного майданчика не пробив Ігнатовича. У кінцівці першого додаткового тайму болючий удар отримав Мілевський, який був змушений достроково завершити зустріч.

У заключному відрізку гри борисовці демонстрували більше бажання вирвати перемогу. Останні хвилини матчу проходили по периметру штрафного «Динамо», і удача посміхнулася футболістам БАТЕ. Кутовий на єдиній компенсованій арбітром хвилині призвів до паніки «синьо-білих», а влучного удару завдав Волков.

1:0 - БАТЕ стає володарем Кубка Білорусі.