ВІДЕО. Пішов на небеса. Найкращі голи Мрдаковича, який грав за Металіст

Футболіст вистрілив собі в голову із пістолета у квартирі в Белграді

ВІДЕО. Пішов на небеса. Найкращі голи Мрдаковича, який грав за Металіст
© ФК Рад. Мілян Мрдакович

Колишній гравець харківського «Металіста» Мілян Мрдакович наклав на себе руки у віці 38 років.

Сербський футболіст вистрілив собі в голову із пістолета у квартирі в Белграді. Його дівчина викликала поліцію.

Мрдакович виступав за «Металіст» в сезоні 2005/06, зігравши 27 матчів та забивши 7 м'ячів.

Найкращі голи Міляна Мрдаковича в кар'єрі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мао Дзедун
      Мао Дзедун, 24.05.2020 11:35
    0
    Влад Тараненко, 23.05.2020 23:38
    Люди, не тратьте время, не смотрите видео, все голы никакие, просто с метра ногу подставлял, и ни одного гола за Металлист нету
    Там один гол кривбассу пяткой есть посмотри внимательно
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 24.05.2020 01:17
    -1
    ctrag-o9, 24.05.2020 00:44
    Умер человек .,. А пiсатели живы радуемся абосрем ... Мы же падлы круче. Насрнем кучку по больше ... Лучше таких писателей приборал бы сатана
    никто здесь не срал, а люди умирают каждый день десятками тысяч в мире, каждые несколько секунд кого-то насилуют, прямо сейчас пока я пишу этот текст, постоянно сочувствующим невозможно быть.
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 24.05.2020 00:46
    -4
    ihor7003, 23.05.2020 22:10
    Если он покончил с собой, то ни на какие небеса он не ушел!
    А ты откуда знаешь ... Или ты на двери стоишь
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 24.05.2020 00:44
    -1
    Умер человек .,. А пiсатели живы радуемся абосрем ... Мы же падлы круче. Насрнем кучку по больше ... Лучше таких писателей приборал бы сатана
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 23.05.2020 23:38
    0
    Люди, не тратьте время, не смотрите видео, все голы никакие, просто с метра ногу подставлял, и ни одного гола за Металлист нету
    Really
      Really, 23.05.2020 23:09
    -3
    На небеса написали. Але це звучить більше, як знущання. Краще просто сказати самовільно пішов з життя.
    BekXan
      BekXan, 23.05.2020 22:46
    -1
    Та ты шо?Ты знаток ?Или ты там был?Ааа ты в книжечке прочитал?
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.05.2020 22:41
    -2
    Зря ускорился - это не плей-стейшен и не возродишься уже. Хотя...наверное кредиты и жена задолбала
    ihor7003
    online
      ihor7003, 23.05.2020 22:10
    +4
    Если он покончил с собой, то ни на какие небеса он не ушел!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 23.05.2020 22:10
    +4
    Если он покончил с собой, то ни на какие небеса он не ушел!
    Мао Дзедун
      Мао Дзедун, 24.05.2020 11:35
    0