У Цітаішвілі заклинило шию, Циганков приступив до бігової роботи

Лікар «Динамо» розповів про травми футболістів першої команди

У Цітаішвілі заклинило шию, Циганков приступив до бігової роботи
© ФК Динамо Київ. Георгій Цітаішвілі

У п'ятницю, 22-го травня, «Динамо» провело перший контрольний матч після карантинної паузи. Гру з «Рухом» (0:0) пропустив цілий ряд виконавців.

Про ситуацію в лазареті розповів лікар першої команди Андрій Шморгун.

- У Йосипа Піварича пошкоджений литковий м'яз. Він пошкодився два з половиною тижні тому, ще тиждень він буде працювати індивідуально, після чого повернеться до загальної групи.

У Мохаммеда Кадірі загострилася стара травма. Ми його приберегли у матчі з «Рухом», він пропустить кілька днів.

У Георгія Цитаішвілі шийний міозит. Після удару головою по м'ячу в нього заклинило шию. Тому він пропустив матч.

Віктор Циганков проходить лікування після пошкодження передньої поверхні стегна. Ще тиждень він буде займатися за індивідуальною програмою. Віктор вже приступив до бігової роботи.

У Миколи Шапаренка м'язове пошкодження задньої поверхні стегна. Ще тиждень він буде працювати індивідуально, але він вже приступив до бігової роботи, готується до повернення в групу.

Що стосується Ібрагіма Каргбо – він вже відновився після травми, отриманої на зборах, і бере участь у тренуваннях.

- Усі ці ушкодження мають щось спільне з тим, що в зв'язку з карантином збився звичний тренувальний процес?
- Можливо, якісь зміни у тренувальному процесі гравців, у порівнянні зі звичайним, мали місце. Хоча, як правило, подібне часто буває на передсезонних зборах, коли активізується робота, і можуть проявлятися як загострення старих травм, так і нові м'язові ушкодження. Можливо, ушкодження пов'язані з початком тренувань у загальній групі, ігрових серій.

- На тренувальній базі продовжує діяти карантинний режим?
- Так, частковий карантинний режим поки триває. На полі гравці тренуються без обмежень. Проте як і раніше не проводяться відновлювальні процедури, та ж сауна закрита. Хоча тренажерний зал в обмеженому доступі ми відкрили. Там одночасно перебувають не більше 3-5 чоловік, до того ж, у залі ми регулярно проводимо провітрювання, дезінфекцію. Сподіваюся, що невдовзі ми повернемося до звичайної, нормальної роботи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.05.2020 07:29
    +1
    Итак пришло извинений от СМИ, каналов футбол, экспертов т.д.
    По делу расизма в отношении Тайсона следователь не нашел состава преступлений и закрыл дело.
    Надеюсь на извинения хоть какие то.
    Понимаю тяжело из себя выдавить когда ты можешь только гавно метать.
    dd dent
    online
      dd dent, 23.05.2020 22:48
    +1
    ералаш
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 23.05.2020 21:30
    +2
    Я болельщик Динамо очень давно, с 80х, жил возле базы недалеко, махали с пацанами всегда динамовским автобусам, ребята часто отвечали, восторгу было не счесть)))
    Читаю сейчас эту сводку о теперешних участниках этого клуба, и становится грустно. Просто грустно.
    zhyr
    online
      zhyr, 23.05.2020 19:09
    -2
    отримав ляща після інтерв"ю?))
    pavelka
      pavelka, 23.05.2020 18:42
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 18:08
    Ты уже похоронными венками пахнешь. Тебе бы уже пора подумать о вечном, а не по футбольным сайта шастать
    Серун кололся и это факт
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 23.05.2020 18:08
    -13
    DK1961, 23.05.2020 17:54
    Забыл как на пару с серуном кололись?
    Ты уже похоронными венками пахнешь. Тебе бы уже пора подумать о вечном, а не по футбольным сайта шастать
    DK1961
    online
      DK1961, 23.05.2020 17:54
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 17:33
    О ситуации в лазарете рассказал врач первой команды Андрей Шморгун.(с)
    А где Миронов?? Он вообще научил Шморгуна "правильно" давать допинг игрокам, чтобы не спалили
    Забыл как на пару с серуном кололись?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 23.05.2020 17:46
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 17:33
    О ситуации в лазарете рассказал врач первой команды Андрей Шморгун.(с)
    А где Миронов?? Он вообще научил Шморгуна "правильно" давать допинг игрокам, чтобы не спалили
    А ты у докторишки бамбасян спроси - у него богатейший опыт пичкание горе-игроков допингом и постоянно на этом палиться
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 23.05.2020 17:33
    -10
    О ситуации в лазарете рассказал врач первой команды Андрей Шморгун.(с)
    А где Миронов?? Он вообще научил Шморгуна "правильно" давать допинг игрокам, чтобы не спалили
    dgurkis
    online
      dgurkis, 23.05.2020 17:33
    -4
    Після удару по м'ячу в нього заклинило шию! Пісець якийсь! Навіщо по м'ячу бити? Відскач подалі на 1,5 метра і не підходь!
    pavelka
      pavelka, 23.05.2020 18:42
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 18:08
    Ты уже похоронными венками пахнешь. Тебе бы уже пора подумать о вечном, а не по футбольным сайта шастать
    Серун кололся и это факт
    DK1961
    online
      DK1961, 23.05.2020 17:54
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 17:33
    О ситуации в лазарете рассказал врач первой команды Андрей Шморгун.(с)
    А где Миронов?? Он вообще научил Шморгуна "правильно" давать допинг игрокам, чтобы не спалили
    Забыл как на пару с серуном кололись?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 23.05.2020 17:46
    +3
    Forever_young_13, 23.05.2020 17:33
    О ситуации в лазарете рассказал врач первой команды Андрей Шморгун.(с)
    А где Миронов?? Он вообще научил Шморгуна "правильно" давать допинг игрокам, чтобы не спалили
    А ты у докторишки бамбасян спроси - у него богатейший опыт пичкание горе-игроков допингом и постоянно на этом палиться
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 23.05.2020 21:30
    +2
    Я болельщик Динамо очень давно, с 80х, жил возле базы недалеко, махали с пацанами всегда динамовским автобусам, ребята часто отвечали, восторгу было не счесть)))
    Читаю сейчас эту сводку о теперешних участниках этого клуба, и становится грустно. Просто грустно.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.05.2020 07:29
    +1
    Итак пришло извинений от СМИ, каналов футбол, экспертов т.д.
    По делу расизма в отношении Тайсона следователь не нашел состава преступлений и закрыл дело.
    Надеюсь на извинения хоть какие то.
    Понимаю тяжело из себя выдавить когда ты можешь только гавно метать.
    dd dent
    online
      dd dent, 23.05.2020 22:48
    +1
    ералаш