Тарас СТЕПАНЕНКО: «Тайсону чогось не вистачає в Україні»

Хавбек «Шахтаря» - про свого партнера по команді

Тарас СТЕПАНЕНКО: «Тайсону чогось не вистачає в Україні»
© ФК Шахтар Донецьк. Тарас Степаненко

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко заявив, що у нього немає ніякого конфлікту з партнером по команді Тайсоном:

«У мене з Тайсоном немає ніяких проблем, ми нормально спілкуємося. Люди роздмухують якісь конфлікти. Я хочу, щоб клуб добивався максимальних результатів, тому, якщо собі треба дати по шапці, то я дам спокійно. І так повинен кожен до себе ставитися, щоб колектив домагався результатів.

Тайсон - топовий футболіст, за ним завжди стежать, такого футболіста хочуть отримати до себе в команду багато тренерів і керівників. Десь йому в вуха щось ллють агенти, десь він сумує за домівкою, за Бразилією, найчастіше згадує «Інтернасьонал».

Він виріс у великій родині, у нього багато братів і сестер. Вони постійно до нього прилітають, мама прилітає до Києва, вони тут живуть. Він багато вже в Україні років, йому чогось не вистачає.

Але як тільки команда щось виграє або єврокубки, то він тренується, все супер. Був момент, він ходив без настрою, Андрій Шевченко йому класні слова сказав на нагородженні, як він почав тренуватися. Він піддається емоціям, у нього бувають часто перепади настрою. Це відіграє свою роль.

Але я думаю, що він дуже любить нашу країну, наш клуб, як би не склалася його кар'єра, він до кінця відпрацює контракт. Домовиться з клубом, залишиться - для рівня «Шахтаря» це буде класно. Не домовиться - в будь-якій команді Бразилії, Європи він буде грати.

Його якість на найвищому рівні, не дарма він в збірну Бразилії викликався».

Раніше Степаненко виступив за те, щоб дограти нинішній сезон в УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 23.05.2020 19:41
    0
    Та фпесду того Тайсона. Перегорел. Нужна смена обстановки... Сколько же можно его мусолить?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.05.2020 14:16
    +1
    jekаfunny, 23.05.2020 12:51
    Например в каких ВадО ?
    Мы говорим о конкретном случае , объясни мне , за что Динамо получило наказание , за театральную постановку двух бразильских клоунов ?
    Напомню тебе , что арбитр того матча две недели не выходил на связь с полицией . После чего ахахахах сразу же разродился огромным интервью в котором рассказывал за жизнь, родственниках в ДК и т д. Вообще все кроме того почему он две недели ныкался от компетентных органов
    Піздун! Як же ви полюбляєте на біле казати чорне і навпаки! Для вас показати емблему свого клубу фанатам іншого це провокація і тому треба того гравця збити з ніг (ярмола проти Степана) а тикання факів вболівальникам супротивника це не провокація,це нормально (Гармаш трибунам Шахтаря).Для вас ухкання фанів це "захист північних сов" і ви робите округлі очі а фак і сльози Тай сона то театральщина! Якщо карають Шахтар то заслужено,а якщо Динамо то це змова проти вашого клубу!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 23.05.2020 13:55
    -4
    После поражения кроты в раздевалке плачут всей командой?
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 23.05.2020 13:50
    +2
    Как много дырявого расистского говна тут с утреца. Из-за таких вся страна в такой же субстанции, которую они из себя представляют.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.05.2020 12:51
    -2
    kvv1404, 23.05.2020 11:53
    Піздоша!Тебе ж не чіпають!Складу злочину немає?Так в нашій країні по багатьох злочинах "складу злочину немає"!
    Например в каких ВадО ?
    Мы говорим о конкретном случае , объясни мне , за что Динамо получило наказание , за театральную постановку двух бразильских клоунов ?
    Напомню тебе , что арбитр того матча две недели не выходил на связь с полицией . После чего ахахахах сразу же разродился огромным интервью в котором рассказывал за жизнь, родственниках в ДК и т д. Вообще все кроме того почему он две недели ныкался от компетентных органов
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.05.2020 11:53
    -2
    jekаfunny, 23.05.2020 11:31
    Каких сов ВаДо , ты поднимешь что такое « отсутсвие состава преступления «?
    Эти совы - только в твоей голове , и почему из-за этого Динамо должно было играть матч без зрителей ?
    Пхахахха при том что это мнимое нарушение было на стадионе шахтёра ?
    Эта клоунада со всех сторон просто не вписывается в рамки понимания
    Піздоша!Тебе ж не чіпають!Складу злочину немає?Так в нашій країні по багатьох злочинах "складу злочину немає"!
    КуцТВ
      КуцТВ, 23.05.2020 11:39
    -2
    Андрей-, 23.05.2020 06:45
    А в динамо киев таких нет?
    В Динамо лучшие игроки мира, просто нет нормального тренера и Ахметов покупает чемпионат
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.05.2020 11:31
    -3
    kvv1404, 23.05.2020 11:01
    Хлопчики динамофіли!!! А що власне ви тут робите? І гравець не динамівський і говорить не про Динамо.Ну а закрили справу чи ні то нормальний глядач буде згадувати не сльози Тайсона чи його фак а поведінку "захисників плямистих північних сов". Ну а тепер мінусуйте!
    Каких сов ВаДо , ты поднимешь что такое « отсутсвие состава преступления «?
    Эти совы - только в твоей голове , и почему из-за этого Динамо должно было играть матч без зрителей ?
    Пхахахха при том что это мнимое нарушение было на стадионе шахтёра ?
    Эта клоунада со всех сторон просто не вписывается в рамки понимания
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.05.2020 11:01
    -1
    Хлопчики динамофіли!!! А що власне ви тут робите? І гравець не динамівський і говорить не про Динамо.Ну а закрили справу чи ні то нормальний глядач буде згадувати не сльози Тайсона чи його фак а поведінку "захисників плямистих північних сов". Ну а тепер мінусуйте!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.05.2020 10:11
    -2
    jekаfunny, 23.05.2020 10:11
    Господа , тем временем в Харькове Дело по статье 161 ч1. Закрыто « за отсутсвие состава преступления»
    Это бело - со слезами тайсона, дентиньйи и их плохой актерской игрой .
    Интересно кто то из спорт сайтов об этом напишет ?
    *Дело
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.05.2020 10:11
    -1
    Господа , тем временем в Харькове Дело по статье 161 ч1. Закрыто « за отсутсвие состава преступления»
    Это бело - со слезами тайсона, дентиньйи и их плохой актерской игрой .
    Интересно кто то из спорт сайтов об этом напишет ?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.05.2020 07:10
    +7
    Мне кажется пляжа копакабана
    Андрей-
      Андрей-, 23.05.2020 06:45
    -8
    Archie FireLion, 23.05.2020 00:52
    Тайсон - инфантильная плакса с поведением 14-летней школьницы.
    А в динамо киев таких нет?
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 23.05.2020 00:52
    +6
    Тайсон - инфантильная плакса с поведением 14-летней школьницы.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 23.05.2020 00:25
    +3
    мозгов ему не хватает, очевидно же.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.05.2020 07:10
    +7
    Мне кажется пляжа копакабана
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 23.05.2020 00:52
    +6
    Тайсон - инфантильная плакса с поведением 14-летней школьницы.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 23.05.2020 00:25
    +3
    мозгов ему не хватает, очевидно же.
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 23.05.2020 13:50
    +2
    Как много дырявого расистского говна тут с утреца. Из-за таких вся страна в такой же субстанции, которую они из себя представляют.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.05.2020 14:16
    +1
    jekаfunny, 23.05.2020 12:51
    Например в каких ВадО ?
    Мы говорим о конкретном случае , объясни мне , за что Динамо получило наказание , за театральную постановку двух бразильских клоунов ?
    Напомню тебе , что арбитр того матча две недели не выходил на связь с полицией . После чего ахахахах сразу же разродился огромным интервью в котором рассказывал за жизнь, родственниках в ДК и т д. Вообще все кроме того почему он две недели ныкался от компетентных органов
    Піздун! Як же ви полюбляєте на біле казати чорне і навпаки! Для вас показати емблему свого клубу фанатам іншого це провокація і тому треба того гравця збити з ніг (ярмола проти Степана) а тикання факів вболівальникам супротивника це не провокація,це нормально (Гармаш трибунам Шахтаря).Для вас ухкання фанів це "захист північних сов" і ви робите округлі очі а фак і сльози Тай сона то театральщина! Якщо карають Шахтар то заслужено,а якщо Динамо то це змова проти вашого клубу!
    sand
    online
      sand, 23.05.2020 19:41
    0
    Та фпесду того Тайсона. Перегорел. Нужна смена обстановки... Сколько же можно его мусолить?