Марко БРАНКА: «Моуріньо розбив залізний стіл в перерві матчу з Динамо»

Функціонеру запам'ятався візит до столиці України на матч Ліги чемпіонів

5956
0
Football London. Марко Бранка та Жозе Моуріньо

Колишній спортивний директор міланського «Інтера» Марко Бранка, який працював на посаді з 2003 по 2014 роки, поділився спогадами про візит команди, якою тоді керував португалець Жозе Моуріньо, до Києва на матч Ліги чемпіонів проти «Динамо» в сезоні-2009/10.

«Пам'ятаю один з небагатьох моментів люті Моуріньо. Таких було три або чотири, не більше. Це була перерва матчу в Києві, коли ми програвали «Динамо» 0:1 в листопаді після першого тайму і були близькі до прощання з Лігою чемпіонів. Жозе був у нестямі, він виявився настільки розлючений, що розбив важкий залізний масажний стіл в роздягальні, я навіть не знаю, як він це зробив. Потім стався гол Міліто на 86-й хвилині і переможний м'яч Снейдера на 89-й. Ми виграли 2:1. Решта - вже історія», - повідав Бранка виданню Libero.

Той груповий турнір «Динамо» завершило на останньому місці в групі, набравши 5 очок, незважаючи на те, що після трьох турів мало в активі 4 пункти і відмінні шанси на прохід далі. Суперниками киян, крім «Інтера», в тому розіграші Ліги чемпіонів були «Барселона» та «Рубін».