Динамо Київ – Рух Львів. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію контрольного поєдинку в Києві

Динамо Київ – Рух Львів. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

У п'ятницю, 22-го травня, відбудеться товариський поєдинок, в якому київське «Динамо» зіграє проти львівського «Руху». Матч пройде в Києві (Україна), на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

Стартовий свисток пролунає о 14:00.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між київським «Динамо» і львівським «Рухом».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.05.2020 19:25
    0
    Позорище. навіщо такі ігри. ходять по полю, грай двухстороночки з дублем, а не такі ігри...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 22.05.2020 15:39
    +1
    Виктор Иванов, 22.05.2020 14:53
    Жалко что Движение не забило в середине тайма. Было бы веселей.
    Какое движение вахтёр ?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 22.05.2020 14:53
    -2
    Жалко что Движение не забило в середине тайма. Было бы веселей.
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 22.05.2020 14:41
    0
    Супервіруснединамобезкоронне - й Рух їм не по зубах (корону давно кроти зперли)
    ingvar1305
      ingvar1305, 22.05.2020 12:25
    -1
    1-2
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 10:32
    -2
    Прихильники " єдине місто, єдина команда ( в жо...пі)" сидять в кущах і мінусують !
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 22.05.2020 10:07
    -5
    Рух выиграет! инфа соточка
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 08:32
    -1
    Президент «Руху» Григорій Козловський у спецвипуску авторського влогу «ОБА-НА!!!» повідомив про те, що контрольні спаринги «жовто-чорних» проти грандів українського футболу «Динамо» та «Шахтаря» транслюватиме клубний YouTube-канал RUH TV. А ще Президент запустив конкурс, у якому кожен вболівальник має можливість взяти участь у розіграші ігрових футболок «Руху».
    -------------------
    Молодець, Петрович!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 22.05.2020 08:14
    -3
    1:0...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 22.05.2020 15:39
    +1
    Виктор Иванов, 22.05.2020 14:53
    Жалко что Движение не забило в середине тайма. Было бы веселей.
    Какое движение вахтёр ?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 22.05.2020 19:25
    0
    Позорище. навіщо такі ігри. ходять по полю, грай двухстороночки з дублем, а не такі ігри...
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 22.05.2020 14:41
    0
    Супервіруснединамобезкоронне - й Рух їм не по зубах (корону давно кроти зперли)