Богдан ГРИЦАЙ: «Хочу показати, що не всі спортсмени – ватники»

Український борець пояснив своє рішення

Богдан ГРИЦАЙ: «Хочу показати, що не всі спортсмени – ватники»
© YouTube. Богдан Грицай

Український борець Богдан Грицай пояснив, чому два тижні тому вирішив кинути виклик Олександру Усику:

- Вирішив записати відео, спробувати. Не думав, що у мене буде така підтримка серед людей, що це так швидко набере таких обертів, що за три дні буде 250 тисяч переглядів.

- Ти чекав, що він відповість?
- Звичайно. Я відразу скинув йому відео в Інстаграм. Друзі мої і ще багато хто скидав йому.

- Ти міг би його викликати на бій не публічно?
- Викликав публічно тому, що хочу показати, що не всі спортсмени ватники. Є таке, що багато пишуть, ніби зі спортсменами все зрозуміло, що у них немає голови.

Є нормальні спортсмени, українські патріоти, у яких є голова, які можуть дати відсіч.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Обозреватель

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bartezinho
      bartezinho, 21.05.2020 22:08
    -7
    Тупе бидло
    Stran
      Stran, 21.05.2020 21:48
    -9
    Какой герой ))) может пора юфс штурмовать)) там нгану , Джонс ... А , о чем это я))))? Это ж чё то из себя представлять надо, хайпожер и туповат к тому же.
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 21.05.2020 20:46
    +7
    Чувствую, Усик будет пизженым уже в ближайшее время! Да Вася-браконьер может с лодки упасть случайно
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 21.05.2020 20:12
    -13
    Сказав би чесно, що йому тутешні маріонетки заокеанських кураторів, дали методички й сказали що говорити, і що він просто читав текст який вони йому дали (це добре видно на відео).
    dgurkis
    online
      dgurkis, 21.05.2020 20:03
    -16
    Опять этого дебила вытащили! Кто он? Зять Свинорыла?
    kh_ua
    online
      kh_ua, 21.05.2020 20:00
    +10
    не все, но таки много ватников
    bullyUA
    online
      bullyUA, 21.05.2020 19:23
    +12
    Респект Богдану, Роману Зозуле, Алине Шатерниковой и многим другим нормальным спортсменам.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.05.2020 18:43
    +8
    А спорт.юа доказує, що їх таки дофіга і ще трошки.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 21.05.2020 19:23
    +12
    Респект Богдану, Роману Зозуле, Алине Шатерниковой и многим другим нормальным спортсменам.
    kh_ua
    online
      kh_ua, 21.05.2020 20:00
    +10
    не все, но таки много ватников
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.05.2020 18:43
    +8
    А спорт.юа доказує, що їх таки дофіга і ще трошки.
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 21.05.2020 20:46
    +7
    Чувствую, Усик будет пизженым уже в ближайшее время! Да Вася-браконьер может с лодки упасть случайно