СТАХОВСЬКИЙ: «Ви бачили, що люди готові з Усиком навіть в клітку лізти»

Олександр Усик і Василь Ломаченко знялися в російському фільмі про православ'я

СТАХОВСЬКИЙ: «Ви бачили, що люди готові з Усиком навіть в клітку лізти»
© Instagram. Сергій Стаховський

Український тенісист Сергій Стаховський висловив свою думку про скандальну ситуацію навколо українських боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка, які знялися в російському фільмі про православ'я.

«Я думаю, ви бачили побажання інших спортсменів, які хотіли б навіть з ними в клітку залізти. Ми з вами, як суспільство, приділяємо Усику та Ломаченку занадто багато уваги, піднімаючи вагу їхніх важелів впливу.

Спортсмени не мають права впливати на політичні та національні цінності. Так, це суперкруті спортсмени, але, як до людей, до них є питання».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — PlayPRO

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Як ви вважаєте, які мотиви рухали Алєксандром Усиком та Василем Ломаченком, коли вони знімалися в російському фільмі про православ'я?
    • 27.03% (210)
      1. Прихована робота на пропаганду Кремля та ФСБ
    • 13.64% (106)
      2. Справжня відданість релігії та церкві
    • 12.36% (96)
      3. Холодний розрахунок, щоб відвідувати Крим та Росію
    • 16.6% (129)
      4. Щира омана та нерозуміння політики
    • 12.87% (100)
      5. Ніякі мотиви, просто вони боксери
    • 9.27% (72)
      6. Недоречний самопіар та самозамилування
    • 2.96% (23)
      7. Збираються змінити громадянство та виїхати
    • 5.28% (41)
      8. Інша відповідь / Мені все одно
    Результати опитування Проголосували — 500
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Ekvato
      Ekvato, 22.05.2020 22:23
    0
    antnsmsn, 20.05.2020 21:55
    187 человек проголосовали за "Скрытая работа на пропаганду Кремля и ФСБ". Ребят, нам Путин в штаны не срет – мы и сами справляемся. Странно, что кому-то показался логичным такой вариант. Я вас уверяю, что очень большой процент именно так и понимает "украинскость" по-шароварному – гопачка там станцевать, может, флаг поднять, спеть гимн на матче сборной и бахнуть водочки под украинские народные. и быть малоросом и "при братьях". эти люди составляют большинство – везде виновато правительство, но как только дорываются – сразу кумовство, воровство и "государство мне ничего не должно"/"государство не обеднеет". Так что, ребят, проснитесь, наше говно в штанах уже засохло. Путин отжал территорию, убил десятки тысяч людей, русские смародерили кучу производства, а наши граждане выбрали президента, одним из лозунгов которого было "надо перестать стрелять, чтобы закончить войну".
    Краще і не скажеш. Більшість населення України-малороси. Це-громадяни з українським паспортом, які з легкістю його обміняють на російський, угорський, польський, аби тільки долар був по 5, горілочка і цигарки дешеві. А росія-то ж старший брат, а йому можна і копняка нам дати. Тільки вони не розуміють, що вона нас вважає не братом, а сестрою і не рідною, а чотириюрідною, а таку сестру можна і використати в усіх розуміннях, особливо коли вона не особливо пручається. КАКАЯ НАМ РАЗНІЦА, що росія буде з нами робити, ми ж брати і сестри(((
    Max ON
      Max ON, 21.05.2020 13:44
    -4
    В каждого своя позиция
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.05.2020 23:56
    +7
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 23:09
    Не знаю чим ти там користуєшся, але всіх по собі йолопе не суди.
    Не сміши людей, мокша.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 23:23
    +2
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 23:09
    Не знаю чим ти там користуєшся, але всіх по собі йолопе не суди.
    Ну, ну "женуть"
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 20.05.2020 23:09
    -11
    DKTheBest2, 20.05.2020 22:02
    Google translator дає збій? Важко косити під українця, коли користуєшся ним.
    Не знаю чим ти там користуєшся, але всіх по собі йолопе не суди.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 22:05
    +3
    DKTheBest2, 20.05.2020 22:02
    Google translator дає збій? Важко косити під українця, коли користуєшся ним.
    Він "українець" який десь загубив український прапор
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 22:02
    +7
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 21:49
    Це ти про тих вош які женуть на Усика і Лома ?
    Це про тих вош які продовжують підтримувати ватусіка і лохмоченка. Зібрати їх усіх разом з лохмаченком і ватусіком в один мішок і скинути з мосту. Але зробити це подалі від України, щоб вони не зіпсували воду в Україні
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.05.2020 22:02
    +4
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 21:49
    Це ти про тих вош які женуть на Усика і Лома ?
    Google translator дає збій? Важко косити під українця, коли користуєшся ним.
    antnsmsn
      antnsmsn, 20.05.2020 21:55
    +3
    187 человек проголосовали за "Скрытая работа на пропаганду Кремля и ФСБ". Ребят, нам Путин в штаны не срет – мы и сами справляемся. Странно, что кому-то показался логичным такой вариант. Я вас уверяю, что очень большой процент именно так и понимает "украинскость" по-шароварному – гопачка там станцевать, может, флаг поднять, спеть гимн на матче сборной и бахнуть водочки под украинские народные. и быть малоросом и "при братьях". эти люди составляют большинство – везде виновато правительство, но как только дорываются – сразу кумовство, воровство и "государство мне ничего не должно"/"государство не обеднеет". Так что, ребят, проснитесь, наше говно в штанах уже засохло. Путин отжал территорию, убил десятки тысяч людей, русские смародерили кучу производства, а наши граждане выбрали президента, одним из лозунгов которого было "надо перестать стрелять, чтобы закончить войну".
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 20.05.2020 21:49
    -14
    Український Крим, 20.05.2020 20:33
    Не так страшні московські гниди, як українські воші
    Це ти про тих вош які женуть на Усика і Лома ?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.05.2020 21:43
    -2
    Реально нормальна людина. Без всіляких...
    https://www.facebook.com/100010286895285/posts/1147272145625671/?sfnsn=mo&d
    =n&vh=e
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 20.05.2020 21:42
    -2
    gvs58, 20.05.2020 21:17
    Усик пройшов шлях від козака до кондома, жаль...
    Даа, а хотелось что бы до гетьмана или хотя бы отамана...
    gvs58
      gvs58, 20.05.2020 21:17
    +17
    Усик пройшов шлях від козака до кондома, жаль...
    Український Крим
      Український Крим, 20.05.2020 20:33
    +23
    Не так страшні московські гниди, як українські воші
    Український Крим
      Український Крим, 20.05.2020 20:33
    +23
    Не так страшні московські гниди, як українські воші
    gvs58
      gvs58, 20.05.2020 21:17
    +17
    Усик пройшов шлях від козака до кондома, жаль...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.05.2020 23:56
    +7
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 23:09
    Не знаю чим ти там користуєшся, але всіх по собі йолопе не суди.
    Не сміши людей, мокша.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 22:02
    +7
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 21:49
    Це ти про тих вош які женуть на Усика і Лома ?
    Це про тих вош які продовжують підтримувати ватусіка і лохмоченка. Зібрати їх усіх разом з лохмаченком і ватусіком в один мішок і скинути з мосту. Але зробити це подалі від України, щоб вони не зіпсували воду в Україні
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.05.2020 22:02
    +4
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 21:49
    Це ти про тих вош які женуть на Усика і Лома ?
    Google translator дає збій? Важко косити під українця, коли користуєшся ним.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 22:05
    +3
    DKTheBest2, 20.05.2020 22:02
    Google translator дає збій? Важко косити під українця, коли користуєшся ним.
    Він "українець" який десь загубив український прапор
    antnsmsn
      antnsmsn, 20.05.2020 21:55
    +3
    187 человек проголосовали за "Скрытая работа на пропаганду Кремля и ФСБ". Ребят, нам Путин в штаны не срет – мы и сами справляемся. Странно, что кому-то показался логичным такой вариант. Я вас уверяю, что очень большой процент именно так и понимает "украинскость" по-шароварному – гопачка там станцевать, может, флаг поднять, спеть гимн на матче сборной и бахнуть водочки под украинские народные. и быть малоросом и "при братьях". эти люди составляют большинство – везде виновато правительство, но как только дорываются – сразу кумовство, воровство и "государство мне ничего не должно"/"государство не обеднеет". Так что, ребят, проснитесь, наше говно в штанах уже засохло. Путин отжал территорию, убил десятки тысяч людей, русские смародерили кучу производства, а наши граждане выбрали президента, одним из лозунгов которого было "надо перестать стрелять, чтобы закончить войну".
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.05.2020 23:23
    +2
    Andriy Bilozir, 20.05.2020 23:09
    Не знаю чим ти там користуєшся, але всіх по собі йолопе не суди.
    Ну, ну "женуть"
    Ekvato
      Ekvato, 22.05.2020 22:23
    0
    antnsmsn, 20.05.2020 21:55
    187 человек проголосовали за "Скрытая работа на пропаганду Кремля и ФСБ". Ребят, нам Путин в штаны не срет – мы и сами справляемся. Странно, что кому-то показался логичным такой вариант. Я вас уверяю, что очень большой процент именно так и понимает "украинскость" по-шароварному – гопачка там станцевать, может, флаг поднять, спеть гимн на матче сборной и бахнуть водочки под украинские народные. и быть малоросом и "при братьях". эти люди составляют большинство – везде виновато правительство, но как только дорываются – сразу кумовство, воровство и "государство мне ничего не должно"/"государство не обеднеет". Так что, ребят, проснитесь, наше говно в штанах уже засохло. Путин отжал территорию, убил десятки тысяч людей, русские смародерили кучу производства, а наши граждане выбрали президента, одним из лозунгов которого было "надо перестать стрелять, чтобы закончить войну".
    Краще і не скажеш. Більшість населення України-малороси. Це-громадяни з українським паспортом, які з легкістю його обміняють на російський, угорський, польський, аби тільки долар був по 5, горілочка і цигарки дешеві. А росія-то ж старший брат, а йому можна і копняка нам дати. Тільки вони не розуміють, що вона нас вважає не братом, а сестрою і не рідною, а чотириюрідною, а таку сестру можна і використати в усіх розуміннях, особливо коли вона не особливо пручається. КАКАЯ НАМ РАЗНІЦА, що росія буде з нами робити, ми ж брати і сестри(((