АБРАМЕНКО: «Пропонували переїхати в Росію, але не зрослося, і слава Богу»

Український фристайлист зазначив, що в Росії та Білорусі умови кращі

АБРАМЕНКО: «Пропонували переїхати в Росію, але не зрослося, і слава Богу»
© Faсebook. Олександр Абраменко

Український фристайлист Олександр Абраменко, переможець Олімпійських ігор 2018, розповів, що йому пропонували змінити громадянство на російське:

«Пропозиція була ще перед Олімпіадою у Ванкувері. У 2009 році отримав пропозицію змінити громадянство і переїхати виступати за Росію. Ну, тому що, як не крути, в Росії набагато більше виділяється грошей, там набагато відповідальніше підходять до розвитку, до цього всього. Умови у них набагато кращі.

Але не зрослося, і, я вважаю, слава Богу. Думка така: виграти Олімпійські ігри – це досягнення нереальне, емоційне. Але виграти золото Олімпіади для своєї країни – це відразу ж на 10 множиться. Це в 100 разів крутіше. Тому й залишився.

Але, на жаль, є приклади. Припустимо, білоруські спортсмени Антон Кушнір і Алла Цупер (переможці ОІ-2014) – це українські спортсмени, які раніше переїхали тренуватися до Білорусі, тому що там кращі умови. Ну і там для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс. Всі, хто приїжджає в цей комплекс, просто в шоці знаходяться».

Переможний стрибок Абраменка на ОІ-2018

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — PlayPRO

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.05.2020 23:13
    +3
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    З хокеєм хіба, якщо порівнювати. Так Лукашенко фанат цього виду спорту. А ще що там краще? Футбол ні; теніс, боротьба, бокс - ні; біатлон ні. Гімнастика, плавання...
    А мокшанський спорт кормив газпром і нафтова галузь, де тепер ВСЕ АБСОЛЮТНО ЗМІНИТЬСЯ. І сам знаєш чому.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.05.2020 23:01
    +4
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Ти вважаєш бацьку лукашенка, нормальним правителем?
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:57
    -4
    REALIST, 17.05.2020 22:45
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
    Ми говорим про які умови ! створили держ.керівники, чи ти йолоп взагалі читати і мислити не вмієш ?
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:45
    +7
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:44
    +3
    Саша як правий, так і ні! Безумовно, умови кращі!... Але! ...ти витримав би конкуренцію, попав би в олімпійську збірну? Коли вже здобув медальку - філософствувати легко, але чи пробився б ти в число кращих? ...це варто враховувати усім нашим, хто поглядає у бік поребрика: там є з кого вибирати, не факт що перший в Україні зможе бути таким в іншій державі (особливо де зимні види спорту на порядок розвиненіші, а представників значно більше) ?
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    -9
    turist86, 17.05.2020 22:26
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    turist86
    online
      turist86, 17.05.2020 22:26
    0
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:45
    +7
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.05.2020 23:01
    +4
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Ти вважаєш бацьку лукашенка, нормальним правителем?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.05.2020 23:13
    +3
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    З хокеєм хіба, якщо порівнювати. Так Лукашенко фанат цього виду спорту. А ще що там краще? Футбол ні; теніс, боротьба, бокс - ні; біатлон ні. Гімнастика, плавання...
    А мокшанський спорт кормив газпром і нафтова галузь, де тепер ВСЕ АБСОЛЮТНО ЗМІНИТЬСЯ. І сам знаєш чому.
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:44
    +3
    Саша як правий, так і ні! Безумовно, умови кращі!... Але! ...ти витримав би конкуренцію, попав би в олімпійську збірну? Коли вже здобув медальку - філософствувати легко, але чи пробився б ти в число кращих? ...це варто враховувати усім нашим, хто поглядає у бік поребрика: там є з кого вибирати, не факт що перший в Україні зможе бути таким в іншій державі (особливо де зимні види спорту на порядок розвиненіші, а представників значно більше) ?
    turist86
    online
      turist86, 17.05.2020 22:26
    0
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються