АБРАМЕНКО: «Предлагали переехать в Россию, но не срослось, и слава Богу»

Украинский фристайлист отметил, что в России и Беларуси условия лучше

АБРАМЕНКО: «Предлагали переехать в Россию, но не срослось, и слава Богу»
© Faсebook. Александр Абраменко

Украинский фристайлист Александр Абраменко, победитель Олимпийских игр 2018, рассказал, что ему предлагали сменить гражданство на российское:

«Предложение было еще перед Олимпиадой в Ванкувере. В 2009 году получил предложение сменить гражданство и переехать выступать за Россию. Ну, потому что, как ни крути, в России намного больше выделяется денег, там намного ответственнее подходят к развитию, к этому всему. Условия у них намного лучше.

Но не срослось, и, я считаю, слава Богу. Мысль такая: выиграть Олимпийские игры – это достижение нереальное, эмоциональное. Но выиграть золото Олимпиады для своей страны – это сразу же на 10 умножается. Это в 100 раз круче. Поэтому и остался.

Но, к сожалению, есть примеры. Допустим, белорусские спортсмены Антон Кушнир и Алла Цупер (победители ОИ-2014) – это украинские спортсмены, которые раньше переехали тренироваться в Беларусь, потому что там лучше условия. Ну и там для олимпийских чемпионов построили просто грандиозный комплекс. Все, кто приезжает в этот комплекс, просто в шоке находятся».

Победный прыжок Абраменко на ОИ-2018

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — PlayPRO

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.05.2020 23:13
    +3
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    З хокеєм хіба, якщо порівнювати. Так Лукашенко фанат цього виду спорту. А ще що там краще? Футбол ні; теніс, боротьба, бокс - ні; біатлон ні. Гімнастика, плавання...
    А мокшанський спорт кормив газпром і нафтова галузь, де тепер ВСЕ АБСОЛЮТНО ЗМІНИТЬСЯ. І сам знаєш чому.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.05.2020 23:01
    +4
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Ти вважаєш бацьку лукашенка, нормальним правителем?
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:57
    -4
    REALIST, 17.05.2020 22:45
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
    Ми говорим про які умови ! створили держ.керівники, чи ти йолоп взагалі читати і мислити не вмієш ?
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:45
    +7
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:44
    +3
    Саша як правий, так і ні! Безумовно, умови кращі!... Але! ...ти витримав би конкуренцію, попав би в олімпійську збірну? Коли вже здобув медальку - філософствувати легко, але чи пробився б ти в число кращих? ...це варто враховувати усім нашим, хто поглядає у бік поребрика: там є з кого вибирати, не факт що перший в Україні зможе бути таким в іншій державі (особливо де зимні види спорту на порядок розвиненіші, а представників значно більше) ?
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    -9
    turist86, 17.05.2020 22:26
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    turist86
    online
      turist86, 17.05.2020 22:26
    0
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:45
    +7
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Логіка на рівні 3-класника! Наприклад, представники Кенії кращі завжди в марафонах! Може тобі правителів звідти виписати ?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.05.2020 23:01
    +4
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    Ти вважаєш бацьку лукашенка, нормальним правителем?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.05.2020 23:13
    +3
    Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:43
    Навіть невелика білорусь краще за нас, ось що значить коли є норм правителі, а не намісники маріонетки іноземців.
    З хокеєм хіба, якщо порівнювати. Так Лукашенко фанат цього виду спорту. А ще що там краще? Футбол ні; теніс, боротьба, бокс - ні; біатлон ні. Гімнастика, плавання...
    А мокшанський спорт кормив газпром і нафтова галузь, де тепер ВСЕ АБСОЛЮТНО ЗМІНИТЬСЯ. І сам знаєш чому.
    REALIST
    online
      REALIST, 17.05.2020 22:44
    +3
    Саша як правий, так і ні! Безумовно, умови кращі!... Але! ...ти витримав би конкуренцію, попав би в олімпійську збірну? Коли вже здобув медальку - філософствувати легко, але чи пробився б ти в число кращих? ...це варто враховувати усім нашим, хто поглядає у бік поребрика: там є з кого вибирати, не факт що перший в Україні зможе бути таким в іншій державі (особливо де зимні види спорту на порядок розвиненіші, а представників значно більше) ?
    turist86
    online
      turist86, 17.05.2020 22:26
    0
    "у Білорусі для олімпійських чемпіонів побудували просто грандіозний комплекс".
    так українці там і тренуються