БРИНЗАК: Що поганого в тому, що я допоміг тренеру Логінова з акредитацією?

Президент ФБУ – про скандал під час чемпіонату світу

БРИНЗАК: Що поганого в тому, що я допоміг тренеру Логінова з акредитацією?
© Главком. Володимир Бринзак

Голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів, звідки у тренера російського біатлоніста Олександра Логінова під час чемпіонату світу була виявлена ​​українська акредитація.

«А що поганого я зробив з Касперовичем? Почнемо з того, що Лоґінов одружився з українською спортсменкою, у них народилася дитинка. Та й сам Сашко – хороший хлопець. Так, були у нього неприємності з Антидопінговою агенцією. Але ніхто ж не знає, що там було насправді. Після тренувань усі спортсмени проходять відновлювальні процедури. З допомогою ультразвуку, магнітотерапії. Також треба відновити мікроелементи, пити вітаміни. Лікар зробив усі маніпуляції, а спортсмен міг піднятися і піти. Нікому про це не розповідаючи. І дарма. Правда, це мої здогадки на основі тієї інформації, яку мав змогу почути. З самим Лоґіновим я особливо не спілкувався, хоча виглядає, що він нормальний хлопець. Він жалкує, що так сталося і каже, що не знав, що сталося. Хоча, може й знав, бо в Росії працювала ціла система і в цих справах були замішані усі. А йдеш проти системи – не візьмуть у команду.

А з Касперовичем, який представляв Новосибірськ, ми в кінці 70-х років минулого сторіччя ще бігали разом на змаганнях центральної ради спортивного товариства «Буревісник». Ми знайомі понад 30 років. Що поганого, що я допоміг другові, якому Росія не зробила акредитації? Я ж розумію, наскільки важливо, щоб поряд був тренер, спортсменові. А Лоґінов у збірній Росії був єдиним претендентом на медаль. Та справа навіть не в Росії і не в Касперовичі. Якби до мене зі схожим проханням прийшли умовний тренер зі Словаччини чи Велепець, який зараз тренує Словенію, вчинив би так само. Бо то по-людськи. Не одні ми такі. Французи отримали штраф за схожу історію. До того ж у нас не приїхала людина, акредитація була вільна», - сказав Бринзак.

Читайте також: «Російський допінгіст знищує наш спорт». Реакція на золото Логінова

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Главком

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.05.2020 19:33
    -1
    der_MaiStier, 16.05.2020 15:47
    Проблема в тому, що Бринзаков системно кацапізує наш біатлон, запрошуючи сюди всяке біосміття, у його мишебратстві і ватності. Іностранці дивляться на поведінку цієї худоби щодо мокшей і думають, що в нас всі такі дегенерати
    Гнила вата. Аж Іллічьовцем пробзділо...
    Лєнінці хєрови!
    Ya H
    online
      Ya H, 16.05.2020 19:19
    -1
    Ватное чмо делаит удивльонные глазки: "а чьто плахого я сделал". И таких "деятелей" очень много в Украине. "Биз разнецы" и "мышебратья". Тьфу, гниды.
    doktor09
    online
      doktor09, 16.05.2020 16:19
    +3
    Я думаю, шо ватники отблагодарили Брынзака. Естесно-материально....
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 16.05.2020 16:12
    +5
    Просто помог представителю страны с которой война. При Сталине расстреляли бы. При других в совке может отделался бы зоной до конца жизни
    der_MaiStier
    online
      der_MaiStier, 16.05.2020 15:47
    +6
    Проблема в тому, що Бринзаков системно кацапізує наш біатлон, запрошуючи сюди всяке біосміття, у його мишебратстві і ватності. Іностранці дивляться на поведінку цієї худоби щодо мокшей і думають, що в нас всі такі дегенерати
    Vit18
    online
      Vit18, 16.05.2020 15:03
    +6
    Що поганого? Допоміг допінгістам - підтримав допінг.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 16.05.2020 14:30
    +2
    jimmi, 16.05.2020 13:32
    Ну с учётом того, что после этого началось - ничего плохого. Даже наоборот
    Брынзак - наш диверсант????!!!!
    chackk
    online
      chackk, 16.05.2020 14:04
    +5
    чио ты болотное..геть с УКРАИНЫ
    jimmi
      jimmi, 16.05.2020 13:32
    +5
    Ну с учётом того, что после этого началось - ничего плохого. Даже наоборот
    der_MaiStier
    online
      der_MaiStier, 16.05.2020 15:47
    +6
    Проблема в тому, що Бринзаков системно кацапізує наш біатлон, запрошуючи сюди всяке біосміття, у його мишебратстві і ватності. Іностранці дивляться на поведінку цієї худоби щодо мокшей і думають, що в нас всі такі дегенерати
    Vit18
    online
      Vit18, 16.05.2020 15:03
    +6
    Що поганого? Допоміг допінгістам - підтримав допінг.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 16.05.2020 16:12
    +5
    Просто помог представителю страны с которой война. При Сталине расстреляли бы. При других в совке может отделался бы зоной до конца жизни
    chackk
    online
      chackk, 16.05.2020 14:04
    +5
    чио ты болотное..геть с УКРАИНЫ
    jimmi
    online
      jimmi, 16.05.2020 13:32
    +5
    Ну с учётом того, что после этого началось - ничего плохого. Даже наоборот
    doktor09
    online
      doktor09, 16.05.2020 16:19
    +3
    Я думаю, шо ватники отблагодарили Брынзака. Естесно-материально....
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 16.05.2020 14:30
    +2
    jimmi, 16.05.2020 13:32
    Ну с учётом того, что после этого началось - ничего плохого. Даже наоборот
    Брынзак - наш диверсант????!!!!